Akta Pentagon: Skrytá válka (2017)

Skvele spracovanie, heroicke rozhodnutia a samozrejme zaver po ktorom sa perfektne hodi pustit Vsichni prezidentovi muzi

Život (2017)

Po cely cas film posobil jednoducho a dalo sa predvijat dej avsak zaver prekvapil. Film **. Zaver *****

Terapie láskou (2012)

Jennifer získala oscara zaslúžene. To čo predviedla...niečo úžasné. Úplne bolo cítiť chémiu medzi nimi dvoma. Tento film som si fakt užil s úsmevom na tvári. Jednoznačne sa zaraďuje medzi TOP romantické komédie.

Interstellar (2014)

Absolútny masterpiece roku 2014! Ešte nikdy som nemal zimomriavky počas filmu tak dlho ako teraz. Nolan je jednoducho génius a ako sa vraví, je úplne niekde inde, k tomu Zimmer a nebudete stačiť s dychom tak ako ja. Vždy keď pozriem film od Nolana si poviem, že nič lepšie som ešte nevidel a tu je to opäť tak a budem len rád ak to prekoná. Osobne verím, že oscar poputuje pánovi Zimmerovi! PS: zážitok v 4D kine sa nedá opísať slovami.

Nezlomný (2014)

Skvelý námet a vskutku na úrovni pocta Louisovi Zamperinimu. Avšak Angelina trošku nezvládla svoju úlohu na režisérskej stoličke. Počiatočné skákanie medzi dvoma dejovými líniami nespravilo na mňa veľký dojem. Zbytočne dlhé momenty ako stroskontancov v člne. Každopádne, emotívny koniec pridalo automaticky 1 hviezdičku a citát: "Moment of pain is worth a lifetime of glory", si zapamätám asi navždy. Jack O'Connell ma ale neskutočne presvedčil, že na to má. Predviedol nádherný výkon spolu s kamošom Watanebem. Celkovo hodnotím 80%

Agent Carter (2015) (seriál)

Ako veľký fanúšik Marvelu a celkovo MCU, musím uznať, že Hayley Atwell to zatiaľ zvláda bravúrne, verím ešte trošku viac akcie a informacií k ostatným postavám viď. Jarvis, stary Stark. Po prvých 3 častiach zatiaľ solídnych 75%