A jak to bylo dál... - Živá (2023) (epizoda) odpad!

Debilní, nevkusné, bez náznaku vtipu či sebereflexe. Banda "babiček" se pokouší divákovi namluvit, že řeší stejné problémy (akorát zabarvené do všech politických korektností světa), jako tomu bylo v případě jejich minulých "já" v původním seriálu. Je to trapné a nemá to se Sexem ve městě už nic společného. Ohavnost.

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

Prvoplánové, černobíle a extrémně předvídatelné. Emoce? Ano. Opravdové a hluboké emoce? Ne. Škoda, koncovka mohla byt peckoidní. 4/10

Prvovoliči 2021 (2022) (TV film)

Jeden svět 2022. Ač to nejde na dřeň, tak mě to bavilo. Paní režisérka je sympaťajda.

Krotitelé duchů: Odkaz (2021)

Malinko poddimenzované finále nemůže pokazit výsledný dojem. Postavy nesmírně sympatické, příběh nenásilně recyklující základní pilíře série, řada nostalgických pomkrnutí a několik hodně fajn scén. 8/10

Halloween zabíjí (2021)

(Nejen) ten konec bolí... a ukrutně moc. Tohle zacházení si Michael Myers nezaslouží. Vždyť to chvílemi působí jako špatná parodie. Ty hrátky s "podstatou" zla a davovou psychózou na papíře zřejmě vypadaly nadějně, ale výsledkem je zbytečná špaténka, která de facto baví jen nefiltrovanou brutalitou a príma hudebním podkresem. Kouzlo restartu je pryč a trojka na tom těžko něco změní. 4/10

Neslýchané: Palácová potyčka (2021)

Spíše nepovedené. Fanoušek NBA se nedozví vůbec nic nového, akorát sleduje trojici hráčů Indiany Pacers, jak neustále (místy doslova teatrálně) brečí nad svými činy. Nicméně asi dobře, že je Netflix nechal vypovídat. Jermaine a Ron to evidentně potřebovali. 4/10

Viník (2021)

Zbytečné. Pusťte si raději původní dánskou pecku. 5/10!

Hledání Aljašky (2019) (seriál)

Aljašku jsem miloval a současně nenáviděl již v knižní předloze a zrovna tak jsem propadl jejímu neodolatelně nevypočitatelnému a sebezničujícímu kouzlu i v minisérii. Solidní adaptace, ač část "potom" tvůrci zpracovali poněkud čitelněji a schématičtěji. Kristine Froseth úchvatná. 8/10.

Poslední výstřel (2021)

Logika opakovaně hapruje, leč Neesonovo charisma tentokrát platí, akce nenudí a kýčovitost příběhu v rámci žánru vlastně nevadí. 6/10

Expedice: Džungle (2021)

Jumanji je proti Jungle Cruise oscarovka! Blunt nevýrazná, Johnson vyloženě prkenej. 3/10