Odpor (2008)

Charisma Daniela Graiga zde zastiňuje všechny a všechno ostatní, tedy kromě práce režiséra. Takhle má dle mého názoru vypadat válečný film. Samozřejmě téma tu práci velmi usnadnilo, protože takhle chytlavý příběh jen tak nenajdete. 9/10.

Lepší už to nebude (1997)

Když něco sedne, tak to sedne a tohle Nicholsonovi sedlo jako prdel na hrnec... :-) Totální spokojenost a i přes to, že nemusím Helen Hunt a nemůžu vystát Grega Kinneara, tak tohle se velmi povedlo a už teď se těším, až si to znovu pustím.

Sunshine (2007)

Nejlepší sci-fi za posledních pár let. Epicky natočené s velmi hutnou atmosférou, skvělým námětem a perfektní hudbou. Nemám námitek.

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Myslím, že návrat se zdařil. Drží se v zavedených kolejích Akt X. Nic víc, nic míň.

Joey (2004) (seriál)

Joey je nej :-) To jsou hlody.... :-D Přátelé to nejsou, ale to ani nikdo nechce...

Zbořené mosty (2006)

Pěkně americké, pěkná hudba, sympatičtí herci, já jsem spokojen :-)

Rambo III (1988)

Nemůžu jinak než za 5! Může to být totální nesmysl a hloupost, nicméně to mám přirostlé k srdci. Sly je tady prostě borec největší a ještě bojuje za statečný afgánský lid proti tyranovi z východu. No, dnes by ho tam spíš poslali, aby tomu lidu dal co proto. Tahle série pro mě nemá chybu. Vrchol akčních filmů typu "osamělý střelec proti 100000 nepřátel".

Láska nebeská (2003)

Love Actually není jen "jedna z nejlepších romantických dramedií", nýbrž ta vůbec nejlepší. Richard Curtis natočil majstrštyk, kterému se těžko může v rámci žánru něco rovnat. Všechno má své přesné místo, každá postava onen "význam lásky" někam posouvá, každá replika má odůvodnění. Dokonalá mozaika, bez níž si nelze vánoční svátky absolutně představit. 10/10!