SKreyn

filmový fanúšik :)

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 3.8.2015  21:48

Trápna hovadina, no smial som sa. Nechápem, keďže pri podobných komédiách to vypínam už po pár minútach. Podľa mňa lepšie než jednotka, no asi záleží od nálady pri pozeraní a po slabučkej jednotke som nič dobré nečakal, skôr opak. Čiže príjemné prekvapenie. :)

• 16.1.2015  22:11

To snáď nemysleli vážne, tento film. Zopár top hercov v takomto odpade, nechápem. Od začiatku bolo vidieť slabučké herecké výkony, až na pár výnimiek, ktoré boli podpriemerné. Potom čím ďalej, tým viac chýb, nereálnych vecí, odfláknutých detailov, až nakoniec som to nedopozeral, teda dopozeral ale musel som to pretočiť dopredu. Pripadalo mi to akoby to natočil 10 ročný chalan mobilom, herci vo filme boli jeho rodičia a efekty robila jeho babka Eleonóra. Kokotina! Ufff, z toho sa tak ľahko nespamätám! :DDD

• 6.1.2015  20:27

Kokotina jak mraky! Pán Wes Ball bol asi na drogách... Jedna hviezda len za to, že som to dokázal dopozerať.

• 6.1.2015  11:31
    Equalizer (2014)

Tento film sa mi páčil, mal dej, kvalitné herecké obsadenie, akčné scény aj keď sem-tam mierne prehnané a gradujúce napätie. Od začiatku som mal ale pocit, že som tento film už videl, neviem, či to nie je náhodou re-make, nejaký moc podobný film alebo žeby som to videl v minulom živote? Fakt neviem, keďže tento film bol natočený v roku 2014 a ja som mal pocit ako keby som ho videl už pred pár rokmi, s českým dabingom nie je dlho a s titulkami filmy nepozerám. Je to záhada. :)

• 18.11.2014  15:24

Prvé minúty filmu boli dosť odfláknuté, po ktorých som mal nutkanie film vypnúť a rýchlo naň zabudnúť, no dal som mu šancu a film som dopozeral. Efekty boli celkom fajn, hlavne zvukové, počítačová grafika bola slabšia, hlavne ten začiatok. Inak príbeh o ničom a celkovo ma ten film nezaujal, keby som ho nevidel, tak by sa určite nič nestalo, o nič by som neprišiel. Slabota.

• 12.8.2014  15:59

Je to kravina ale aj tak som to dokázal dopozerať. Obvykle takýto odpad ihneď vypínam, ani neviem, prečo som teraz spravil výnimku, teda viem, nemal som čo iné pozerať na dovolenke. :DDD

• 6.4.2014  15:41

Bohužiaľ bude aj "sedmička", tým by som začal, aj keď väčšinou patrí takýto úsudok až na koniec. Vedel som, že to bude úlet a veru že aj bol! Superman by sa mohol strčiť niekam pri tých akciách! :D Z toho množstva absurdností by som vybral len tak na ukážku - veľmi dlhú vzletovú/pristávaciu dráhu, lebo to, čo sa na nej stihlo udiať a ešte stále sa nedostali na koniec, tak to bol "gól". A ešte jednu vec by som spomenul - keď vystrelili ten čip na bmw, ktorý sa prichytil na predný nárazník z predu, tak pánko ho dal dole tak, že ľavou stranou auta sa priblížil k stene a tak ho odrazil z ľavej strany auta, len škoda, že predtým bol tento čip vpredu na aute, takže neviem akou záhadou sa dostal na bok. :D Bohužiaľ ani výber "pipiek" sa mi nepáčil, to tam nemajú krajšie? Americká blbosť nepozná hraníc a ako som začal, tak aj ukončím tento komentár - bohužiaľ bude "sedmička" a je už dopredu jasné, z čoho budú ťažiť. U tínedžerov bude úspech zaručený, nech nakrútia hocičo.

• 4.1.2014  10:54
    Turbo (2013)

Pre dospelého diváka je to sprostosť (tak ako aj blbý americký šport - preteky Indy 500 - 200 kôl v ováli, ufff) až na pár výnimiek, no deťom sa to môže páčiť. Dalo sa to pozerať, no nemal som z toho nejaký extra zážitok.

• 2.1.2014  12:20
    Obchodníci (2013)

Nápad dobrý ale to je asi tak všetko pozitívne v tomto filme. Slabé herecké výkony, amatérska kamera a hrozný zvuk (najprv je zvuk dobrý, no napr. pri fontáne je viac počuť žblnkajúcu vodu a nie len tam).

• 25.9.2013  20:01
    Milujem Slovensko (TV pořad) (2013)

Veľmi záleží od hostí, ktorí v tej ktorej časti účinkujú. Kto nemá rád hlavné postavy tejto relácie, tak tomu sa to nebude páčiť, lebo tie sú v každej časti. Mne tam najviac vadí "spevák" Tomo Sameček, trápneho Nikotína už neriešim, Dangl-a treba brať takého aký je a Banášová je v pohode. Nemá to "gule" ale často v TV nedávajú nič lepšie, tak aj toto sa dá pozerať, no ak tam nie je dobrá zostava, myslím tým ak tam je niekto, koho nemusím, tak to radšej ani nepozerám.

• 25.9.2013  18:33

Je to riadna kravina, ani 3D efekt mu moc nepomohol. Čakal som, že tých 3D efektov tam bude viac, že sa s tým viac "pohrajú" a využijú potenciál naplno, no opak bol pravdou. Nebola to paráda, po prvej časti sa ani nič také nedalo očakávať, no raz sa to dalo pozrieť.

• 21.9.2013  10:39
    Croodsovi (2013)

Toto bol môj prvý 3D film, ktorý som pozeral doma, na mojom 3D TV. Predtým som si pozrel len prezentačné 3D video od LG. Je to super animák s podareným príbehom a s tými 3D efektami je lepší zážitok z filmu. Toto sa fakt podarilo, chýbalo len máličko a dal by som plný počet.

• 30.5.2013  18:20
    Zásilka (2013)

Hrozný grc je tento film. Už na začiatku som vedel, že to nebudem dlho pozerať, vydržal som asi 10 minút a stačilo mi.

• 27.5.2013  19:09
    Konečná (2013)

To je skôr komédia ako akčný film, dobré herecké obsadenie, no podľa mňa dedo Arnold je už starý na takéto akcie. Často prehnané, nereálne ale aj tak sa to dalo raz pozrieť, priemerný film.

• 21.3.2013  09:51
    Atlas mraků (2012)

Pozeral som to doma a nudil som sa. Možno v kine by to bolo lepšie ale je možné, že by som tam aj zaspal. :(

• 9.3.2013  16:24
    Skyfall (2012)

Podľa mňa to bola najslabšia časť James-a Bond-a. Pripadalo mi to silené, akoby narýchlo natočené nejakými amatérmi, plus ešte ako bonus nie moc podarený český dabing. Nepáčilo sa mi to, bohužiaľ. Najlepšia na celom filme bola úvodná hudba, tento film je pre mňa jedno veľké sklamanie, toť vše. :(

• 12.2.2013  15:45
    Jízda smrti (2008)

Slabý odvar akčného filmu ako takého, s predvídateľným dejom a roztrasenou kamerou. Je to totálna kravina, najlepšia je hudba na celom filme. Film som musel pretáčať, keby som to pozeral v TV, tak pri prvej reklame by som to vypol.

• 31.1.2013  16:01

Rovnaká kravina ako jednotka, možno o trošku lepšie. Dedovci sa ledva hýbu, nesedí mi vo filme toľko hviezdnych hercov, veľa z nich má to najlepšie už za sebou, nereálne chvíle sa striedajú s komickými úsekmi a prekvapil aj Chuck Norris. Celé mi to pripadá také silené a ako amatérsky film. Tých komických chvíľ by mohlo byť viac a nemuseli to preháňat nezmyselnými nereálnymi situáciami a zopár hrdinov by som odtiaľ vyhodil a nechal jedného alebo dvoch. "Bojím" sa že to bude mať pokračovanie.

• 23.1.2013  10:30
    Deň a noc (TV seriál) (2013)

Najväčšia kravina akú kto kedy natočil. Pán režisér by si zaslúžil liečenie a účinkujúcich radšej ani nespomínam, škoda reči a času.

• 23.1.2013  10:23
    Nejistota (2009)

Zaujímavý nápad s veľkým potenciálom, no nedopadlo to dobre. Vo filme je veľa nereálnych a nedomyslených vecí, koniec filmu si treba domyslieť, čiže film bez konca. Dva príbehy dvoch ľudí, stačilo jedno rozhodnutie a výsledkom bol úplne iný príbeh. Pri tomto filme sa akurát potvrdilo moje presvedčenie, že človek nemá svoj osud ale život je založený na rozhodnutiach, podľa ktorých sa život uberá tým, či oným smerom. Je jasné, že treba počítať aj s náhodnými udalosťami, no základ je jasný. Dokázal som to dopozerať, chcel som to hodnotiť ako odpad, no malo to aj svetlé chvíle, aj keď ich bolo veľmi málo. Zbytočný film, škoda času ho pozerať. :(

• 18.1.2013  10:20

Parádny strašidelný animák so skvelou hudbou. Chýbalo tomu máličko aby som dal plný počet 5*. Odporúčam, ja som sa zabavil. :)

• 15.1.2013  14:16
    Experti (TV seriál) (2013)

Dalo sa to čakať, ďalší odpad. Je to hrozne nudné, trápne, nedá sa to pozerať.

• 10.1.2013  10:33

Zvláštny film, zopár vecí mi v ňom nesedelo, napr. mafián, ktorý nemá ochranku, domov jazdí sám na obyčajnom mercedese a doma býva len s mamou. Pritom v trezore má niečo cez 100tis dolárov. Dalo sa to pozerať, zachránil to hlavne koniec filmu.

• 15.12.2012  16:32

Najlepšia vec na filme bola hudba. Dalo sa to pozerať, no hra ma bavila viac.

• 5.11.2012  18:00
    Galileo (TV pořad) (2012)

Síce je to kópia nemeckej relácie s rovnomenným názvom, tak to stačilo len predabovať a pridať moderátora, no som rád, že to dávajú na STV1. Určite to je lepšie ako keby dávali ďalšiu telenovelu alebo podobnú kravinu. Pomaly sa STV začína približovať programovo ku kvalitnejšej ČT, ktorá je plná rôznych náučných a prírodopisných programov.

• 23.10.2012  12:43
    Tři moulové (2012)

Ani neviem ako som sa mohol dostať k tomuto filmu. Je to úplne zbytočný film. Už na úplnom začiatku, v prvých sekundách som zistil, že to bude totálna kravina. Je možné, že sa to môže páčiť deťom, no pre dospelých je to strata času.

• 19.10.2012  10:48

V celom filme bolo vidieť podporu od sponzorov, teda ich reklamu na svoje produkty - energetický nápoj, žuvačky, vw,... Inak to bol celkom podarený český film a čudoval som sa, že sa dali na sci-fi žáner. Jeden z mála novších českých filmov, ktorý patrí medzi tie lepšie.

• 2.10.2012  14:20
    Drive (2011)

Na môj vkus bol tento film nejaký spomalený. Prvých 40 minút to bola taká nuda, že som skoro zaspal, celú dobu sa tam nič nedialo, nikto nič nehovoril, teda až na pár výnimiek. Mal som nutkanie zrýchliť tento film, asi by som o nič neprišiel a film by dostal presne to, čo mu chýbalo, akurát by netrval 100 minút ale len 50. Vo filme boli aj svetlé chvíľky, no bolo ich strašne málo. Čudujem sa celkovému hodnoteniu tohoto filmu, preto som si ho aj pozrel, no ja sa s ním vôbec nestotožňujem. Tento film ma ničím neohúril, najprv som ho chcel ohodnotiť len jednou *, no pri pohľade na hodnotenie ostatných mi to pripadalo až príliš málo, tak som dal dve, asi si aj tie dve zaslúžil za ten herecký výkon Ryan-a Gosling-a ako dlho vydržal nič nepovedať a ani len nežmurknúť.

• 30.9.2012  20:22

Kravina, škoda času! Viac o tom nemám čo napísať, bohužiaľ. :(

• 31.8.2012  21:45

"Bratranci" transformerov alebo aspoň ich príbuzní. Je to celkom fajn akcia, plná vizuálnych aj zvukových efektov. Strašne mi to pripomínalo transformerov. :)

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11