Podivní (2010)

Takýchto filmov s touto tématikou je už kopec, nič nové som v tomto filme nevidel, nebavilo ma to. Je vidno, že "amíci" majú radi katastrofické filmy. Môžem spomenúť napríklad na konci ako vybuchla tá atómová bomba a tí dvaja ľudia v ťahači to prežili, to bolo dosť komické ale možno boli na okraji zóny výbuchu. Aj tak by ich v skutočnom svete čakala smrť následkom ožiarenia. V "holyvúde" sa im nemôže nič stať. To je ale jedno, celkový dojem z filmu mám rovnaký, odpad som nedal len preto, lebo som to dokázal dopozerať.

Počátek (2010)

Nevedel som o čom bude tento film ale podľa hodnotenia 18 tisíc používateľov na CSFD to vyzeralo na filmovú "lahôdku". Čo sa týka deja, tak som nemal ani "šajnu", preto som bol plný očakávaní a tešil som sa. Na začiatku som bol z toho trošku "mimo" a dá sa povedať, že aj neskôr. Bol to taký ťažší film na pochopenie všetkého, čo sa tam deje. Režisér opäť nesklamal a ďalší z jeho filmov sa dostal do "červenej zóny". Všetko bolo skoro dokonalé, spracovanie, zvuk, dej, herecké obsadenie a tiež aj český dabing sa im podaril. Tento film ma príjemne prekvapil a potešil ale predsa tomu niečo chýbalo, aby dostal odomňa najvyššie hodnotenie.

Extrakt (2009)

Slušná komédia po dlhšom čase. Fakt som to nečakal, dávno som nevidel fakt dobrú komédiu. Nebola síce plná komediálnych prvkov, pri ktorých by som nevedel prestať sa smiať, to nie, ale mala niečo do seba, nebolo to silené, bola to proste "normálna" komédia. Doporučujem pozrieť ale možno sa nebude páčiť všetkým. Vo filme bolo vidieť krásnu herečku ukrajinského pôvodu Milu Kunis, ktorá určite poteší nejedno mužské oko. :D

Cela 211 - Vězeňské peklo (2009)

Slušná akcia, dobré herecké výkony a tiež aj efekty, uveril som všetkému, čo som tam videl. Ako ľahko sa človeku zmení život, aj keď tá jeho žena bola riadna trúba, nemyslela na decko, keď išla za tým manželom. On už nemal moc na výber a robil všetko, aby sa neprezradil a dostal von. Von sa nakoniec aj dostal ale...

Dostaň ho tam (2010)

Na začiatku už po prvých sekundách som si myslel, že to vypnem. Potom sa to pomaličky zlepšovalo a nakoniec to bol celkom pozerateľný film, sem-tam som sa aj zasmial.

Orest z rodu čarodejníkov (2010) (TV film)

Pozeral som to hlavne preto, lebo to bolo natočené hlavne na zámku Červený kameň, kde to poznám ako svoje boty a bol som tam už x krát. Bohužiaľ to nedopadlo moc dobre, nepáčilo sa mi to, bolo to dosť odfláknuté.

Divnej týpek (2009)

Páčila sa mi hudba vo filme a ten výbuch pri konci filmu, inak je to riadna somarina.

Kuky se vrací (2010)

Hmm, kto by to povedal, že sa mi bude páčiť bábkový film. Je to fakt moc podarené, Svěrák-ovci pohromade. :)

Megapiraňa (2010) (TV film) odpad!

Neodporúčam toto pozerať! Je to odpad ako vyšitý!