G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Je to riadna kravina, ani 3D efekt mu moc nepomohol. Čakal som, že tých 3D efektov tam bude viac, že sa s tým viac "pohrajú" a využijú potenciál naplno, no opak bol pravdou. Nebola to paráda, po prvej časti sa ani nič také nedalo očakávať, no raz sa to dalo pozrieť.

Croodsovi (2013)

Toto bol môj prvý 3D film, ktorý som pozeral doma, na mojom 3D TV. Predtým som si pozrel len prezentačné 3D video od LG. Je to super animák s podareným príbehom a s tými 3D efektami je lepší zážitok z filmu. Toto sa fakt podarilo, chýbalo len máličko a dal by som plný počet.

Zásilka (2013) odpad!

Hrozný grc je tento film. Už na začiatku som vedel, že to nebudem dlho pozerať, vydržal som asi 10 minút a stačilo mi.

Konečná (2013)

To je skôr komédia ako akčný film, dobré herecké obsadenie, no podľa mňa dedo Arnold je už starý na takéto akcie. Často prehnané, nereálne ale aj tak sa to dalo raz pozrieť, priemerný film.

Atlas mraků (2012)

Pozeral som to doma a nudil som sa. Možno v kine by to bolo lepšie ale je možné, že by som tam aj zaspal. :(

Skyfall (2012)

Podľa mňa to bola najslabšia časť James-a Bond-a. Pripadalo mi to silené, akoby narýchlo natočené nejakými amatérmi, plus ešte ako bonus nie moc podarený český dabing. Nepáčilo sa mi to, bohužiaľ. Najlepšia na celom filme bola úvodná hudba, tento film je pre mňa jedno veľké sklamanie, toť vše. :(

Jízda smrti (2008)

Slabý odvar akčného filmu ako takého, s predvídateľným dejom a roztrasenou kamerou. Je to totálna kravina, najlepšia je hudba na celom filme. Film som musel pretáčať, keby som to pozeral v TV, tak pri prvej reklame by som to vypol.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Rovnaká kravina ako jednotka, možno o trošku lepšie. Dedovci sa ledva hýbu, nesedí mi vo filme toľko hviezdnych hercov, veľa z nich má to najlepšie už za sebou, nereálne chvíle sa striedajú s komickými úsekmi a prekvapil aj Chuck Norris. Celé mi to pripadá také silené a ako amatérsky film. Tých komických chvíľ by mohlo byť viac a nemuseli to preháňat nezmyselnými nereálnymi situáciami a zopár hrdinov by som odtiaľ vyhodil a nechal jedného alebo dvoch. "Bojím" sa že to bude mať pokračovanie.

Deň a noc (2013) (seriál) odpad!

Najväčšia kravina akú kto kedy natočil. Pán režisér by si zaslúžil liečenie a účinkujúcich radšej ani nespomínam, škoda reči a času.

Nejistota (2009)

Zaujímavý nápad s veľkým potenciálom, no nedopadlo to dobre. Vo filme je veľa nereálnych a nedomyslených vecí, koniec filmu si treba domyslieť, čiže film bez konca. Dva príbehy dvoch ľudí, stačilo jedno rozhodnutie a výsledkom bol úplne iný príbeh. Pri tomto filme sa akurát potvrdilo moje presvedčenie, že človek nemá svoj osud ale život je založený na rozhodnutiach, podľa ktorých sa život uberá tým, či oným smerom. Je jasné, že treba počítať aj s náhodnými udalosťami, no základ je jasný. Dokázal som to dopozerať, chcel som to hodnotiť ako odpad, no malo to aj svetlé chvíle, aj keď ich bolo veľmi málo. Zbytočný film, škoda času ho pozerať. :(