Norman a duchové (2012)

Parádny strašidelný animák so skvelou hudbou. Chýbalo tomu máličko aby som dal plný počet 5*. Odporúčam, ja som sa zabavil. :)

Experti (2013) (seriál) odpad!

Dalo sa to čakať, ďalší odpad. Je to hrozne nudné, trápne, nedá sa to pozerať.

Malý New York (2009)

Zvláštny film, zopár vecí mi v ňom nesedelo, napr. mafián, ktorý nemá ochranku, domov jazdí sám na obyčajnom mercedese a doma býva len s mamou. Pritom v trezore má niečo cez 100tis dolárov. Dalo sa to pozerať, zachránil to hlavne koniec filmu.

Resident Evil: Odveta (2012)

Najlepšia vec na filme bola hudba. Dalo sa to pozerať, no hra ma bavila viac.

Galileo (2012) (pořad)

Síce je to kópia nemeckej relácie s rovnomenným názvom, tak to stačilo len predabovať a pridať moderátora, no som rád, že to dávajú na STV1. Určite to je lepšie ako keby dávali ďalšiu telenovelu alebo podobnú kravinu. Pomaly sa STV začína približovať programovo ku kvalitnejšej ČT, ktorá je plná rôznych náučných a prírodopisných programov.

Tři moulové (2012) odpad!

Ani neviem ako som sa mohol dostať k tomuto filmu. Je to úplne zbytočný film. Už na úplnom začiatku, v prvých sekundách som zistil, že to bude totálna kravina. Je možné, že sa to môže páčiť deťom, no pre dospelých je to strata času.

Probudím se včera (2012)

V celom filme bolo vidieť podporu od sponzorov, teda ich reklamu na svoje produkty - energetický nápoj, žuvačky, vw,... Inak to bol celkom podarený český film a čudoval som sa, že sa dali na sci-fi žáner. Jeden z mála novších českých filmov, ktorý patrí medzi tie lepšie.

Drive (2011)

Na môj vkus bol tento film nejaký spomalený. Prvých 40 minút to bola taká nuda, že som skoro zaspal, celú dobu sa tam nič nedialo, nikto nič nehovoril, teda až na pár výnimiek. Mal som nutkanie zrýchliť tento film, asi by som o nič neprišiel a film by dostal presne to, čo mu chýbalo, akurát by netrval 100 minút ale len 50. Vo filme boli aj svetlé chvíľky, no bolo ich strašne málo. Čudujem sa celkovému hodnoteniu tohoto filmu, preto som si ho aj pozrel, no ja sa s ním vôbec nestotožňujem. Tento film ma ničím neohúril, najprv som ho chcel ohodnotiť len jednou *, no pri pohľade na hodnotenie ostatných mi to pripadalo až príliš málo, tak som dal dve, asi si aj tie dve zaslúžil za ten herecký výkon Ryan-a Gosling-a ako dlho vydržal nič nepovedať a ani len nežmurknúť.

Chata v horách (2012)

Kravina, škoda času! Viac o tom nemám čo napísať, bohužiaľ. :(

Bitevní loď (2012)

"Bratranci" transformerov alebo aspoň ich príbuzní. Je to celkom fajn akcia, plná vizuálnych aj zvukových efektov. Strašne mi to pripomínalo transformerov. :)