jablko9

jablko9


13 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
  • 19.4.2012  19:05
  Surfařka (2011)
  *****

  Tento film byl vynikající. Velice se mi líbil a myslím se, že je také velice inspirativní, protože když si uvědomíme, že někdo kdo přijde o ruku dokáže začít znova žít a užívat si života, tak zjistíme, že my žádně problémy nemáme. Hodně mě to inspirovalo a především motivovalo. =)

  • 1.3.2012  14:05
  Dokonalý svět (TV seriál) (2010)
  ****

  Na tento seriál jsem se dívala z jediného důvodu a to právě kvůli Michelle v podání Jitky Čvančarové, která byla neuvěřitelně vtipná a úžasná. Vždycky jsem se těšila, jakou vtipnou hlášku řekne. =)

  • 26.2.2012  15:53

  Jak se tak dívám tak tento film se lidem moc nelíbí, ale mě osobně mě velice zaujal. Tento příběh je pro mě velice emotivní a ukazuje nám příběh inspirovaný pravdivou událostí, o které si můžeme představit, jak to asi ve skutečnosti dopadlo, i když to asi všichni víme. Kirsten Dunst roli Katie ztvárnila věrohodně stejně jako Ryan Gosling, který se stává velice dobrým umělcem.

  • 14.2.2012  22:51
  Na vlásku (2010)
  ****

  Tato animovaná pohádka se bude líbit určitě všem věkovým kategoriím, tzn. dospělý i dětem. Dabing k tomuto snímku sedí. A i když je děj celkem předvídatelný, tak i přesto si ho zamilujete. Dokáže vás rozesmát i rozplakat. Romantická pohádka, která je vytvořená formou takového menšího muzikálu.

  • 14.2.2012  22:49
  Muzikál ze střední (TV film) (2006)
  *

  Tento snímek je velice naivní. Je to spíše pro dívky, které se zamilují do Zaca Efrona, protože má nagelované vlasy a velký úsměv. Muzikál plný disneyovských hvězdiček, které teprve začínají svoji kariéru. Jediná pozitivní stránka je, že to režíroval Kenny Ortega, což je velice známý choreograf, který spolupracoval s mnoha hvězdami jako je například Michael Jackson.

  • 14.2.2012  22:47
  Gran Torino (2008)
  *****

  Tento film vtáhne diváka do děje hned od první chvíle. Je to film, který je velice emocionální. Zároveň pojednává o soudobých problémech naší společnosti. Dotkne se každého. Kdo ho uvidí. Tímto filmem se dokazuje, že Clint Eastwood ještě pořád na to má a odvedl velice dobrou práci nejenom jako režisér, ale také jako herec. Tento snímek si oblíbí každý.