Tomulka

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42
    • 31.7.2019  10:54
    Hostel (2005)

To už na mně bylo fakt dost jen násilí bez myšlenky bez ničeho. Po prvním vrtání kolena jsem to zabalil. Přiznávám, že sjem to nedokoukal.

• 31.7.2019  10:51

Abych neopakoval již jednou napsané. Plně souhlasím s komentářem Radek99. Velmi dobře a ulítle pojaté téma masových vrahů. Doplnil bych, že Angela Jones mne velmi zaujala svým pojetím a v mém světe na sebe upozornila na svou roli v Pulp Fiction.

• 22.7.2019  20:26

Velmi přímočaře natočené. Chybí tomu ta chemie to kouzlo jako se povedlo ve francouzské verzi a taky je pravda, že velkou koulí u nohy byl Kevin Hart ten byl hodně slabý. Cranston byl super, ale na François Cluzet. Avšak by mnohem mnohem blíže než Hart Omarovi Sye .

• 30.5.2019  20:38

Takže s tímto seriálem končím.Principy jsou stejné a Coulson je prostě nesmrtelný, takže žádné překvápko!

• 13.5.2019  21:55

Cože??? Tak s bráchou jsem měl pravdu , ale Cersei zasypaná sutí a v objetí Chaimeho to jako vážně? Po tom všem co udělala se jen nechá zasypat nikdo jí neodkrouhne? To byl nejočekávanější okamžik a není? A kdo bude vyhrabávat ten trůn pro Sansu? A ten útok drakem byl hodně slabý. Hlavně, že si Arja může vychutnat chycení blbého koně, ale draka při akci to si vychutnat nemůžeme? A jo! A Varys umře jako zvěstovatel pravdy no to je fakt vrchol! Paradoxně byla jeho poprava nejlepší scéna dílu!

• 7.5.2019  12:53

Ne, ne, ne zase další drak? To jako vážně? Co vám ty chuděry udělali páni scénáristi? A ty lodě od železných jsou jako naprosto nejdokonalejší konstrukcí, když na ně lze osadit takovéto balisty. Balisty, které dokáží skoro na kilometr trefit draka a jsou ovládatelné jedním člověkem. To musí být velmi složitý strojek převodů a lanek když jej jeden člověk ovládá a otáží rychleji než v dnešní době mechanická děla. No to si fakt děláte srandu! A proč děláte z dračí královny úplnou hloupou chudinku? A ještě jí pošlete se skupinkou skautů před brány honosného města. No to je fakt hodně nezvládnutý příběh o moci a o mocných postavách. Nakonec to skončí jako ta bitva. Pes zabije brášku chodící mrtvolu a Aria zabije Cersei a nebo, že by Chaime schizofrenik? Začíná to být opravdu trapné! Člověk čeká na rozuzlení de facto 9let a dostane toto? Ostuda!

• 7.5.2019  12:40

Pro mne velké zklamání! Skoro celý seriál čekáte na bitvu všech bitev a dostanete hodně, hodně odfláknuté setkání! To mi připadá, že scénáristi naprosto nezvládli mocné postavy a nevěděli jak to zaonačit, aby ta bitva neskončila fiaskem, ale bohužel se jim přesně to stalo. Vytvořili naprosto zbytečnou bitvu! Vytvořili obranu hradu, která je v rozporu se všemi obranami hradů v historii i v historii filmu. Když vím o všech silných stránkách protivníka, tak přece nemohu svému protivníkovi nahrávat do karet a pomáhat mu ve zničení sama sebe tím, že mu posílám vojáky. Když vím slabiny protivníka tak je použiju proti němu. Když má proti mně nastoupit tupá obrovská armáda zombíků, která vyhrává jen množstvím, tak snad proti ní použiju zbraně hromadného ničení! Olej, oheň, draky. Pak už nikdo nepovstane. Na co měli ty obrovské mocné meče z Valyrijské oceli když je nepoužili proti chodcům!

• 4.5.2019  22:12

Film začal být zajímavý, tak po hodině a musím říci, že hlavně zásluhou Alexandera Skarsgård a Joanny Vanderham, protože jejich výkon zachránil film. Ostatní bylo slabé a protože zápletka byla jasná docela brzo tak o nic jiného nešlo než podání herců vlastně nešlo. Také nutno ocenit i výkon Onaty Aprile i když se vlastně moc neprojevovala. Ale za slzičku si zaslouží velký obdiv.

• 13.4.2019  23:57
    Motýlek (2017)

Charlie Hunnam a Rami Malek dělali co se dalo a za to jim patří tři hvězdy avšak režie a hlavně scénář byl slabý! Hodně slabý! Řekl bych, že režisér a scénárista nepochopili látku. Nutno konstatovat, že scénáristu ani na dostřel.

• 30.3.2019  20:21
    Creed II (2018)

Musím dát dvě hvězdy ten scénář byl hodně , hodně slabý!

• 14.1.2019  11:50

Dokonalý svět je prostě dokonalý. Takovéto filmy dělají filmový průmysl krásný. Clint Eastwood je v roli režiséra dokonalý. Kevin Costner a T.J. Lowther byli také dokonalí. Fungovala mezi nimi chemie a byli dobře sladěni. Costner předvedl jednu ze svých nejlepších rolí. A systém opět nezklamal (myšleno tak, že opět zklamal).

• 18.12.2018  22:41
    Pokání (2007)

Velmi silný příběh! Takový jsem již dlouho neviděl. Keira Knightley nepatří vůbec mezi mé oblíbenkyně, ale za tuto roli má můj obdiv. Co se týče Jamese McAvoye tak ten prokazuje neustále své kvality a v tomto filmu tomu nebylo jinak je to pan herec. Dosti mne překvapil i výkon Saoirse Ronan její pojetí role bylo dosti vyzrálé. Každopádně největší uznání si zaslouží Joe Wright a Christopher Hampton. Napsat a natočit takovýto silný příběh je velká výzva a tento film je důkazem, že to lze provést mistrně.

• 18.12.2018  10:47
    Zrůda (2003)

Je velmi zvláštní vidět tento film hned po filmu Scarface. Film popisuje americký sen z jiné perspektivy než zmiňovaný. Jak by řekli protagonisti s Predátor 2 ,,Život je svině´´. Herecký výkon Charlize Theron je excelentní! Její podání je velmi , velmi trefné. Vůbec bych neřekl, že v sobě má takové herectví! Její výkon je opravdu famózní! Nutno též vyzdvihnout dokonale provedenou režisérskou práci Patty Jenkins. Mistrně provedený film!

• 18.12.2018  08:44

Italský kubánský všechno jedno dejte rolu Al Pacinovi a on se jí zhostí tak nezapomenutelně, že když někdo řekne mafián hned si vybavíte jej. Opět předvedl své nesporné kvality. Co se týče děje filmu tak to nebudu komentovat to je prostě Amerika a její splněné sny.

• 17.12.2018  15:15

Až na tu stopáž perfektně zvládnutý film. Režisérsky dokonale provedený! V poslední době se mi nelíbil u filmu hlavně casting, tak zde musím casting pochválit. Zana Marjanovic a Goran Kostic zahráli excelentně své role.

• 17.12.2018  09:19
    Královna (2006)

Tento film rozhodně vyzdvihla na výsluní jedinečná Helen Mirren. Její výkon je famózní. Je královnou se vším všudy. Michael Sheen jako Tony byl sice také velmi dobře zvolen co se týče vizáže, ale fakt by mne zajímalo jestli byl pravý Tony takový člověk a měl takový přístup k okolí i ke královně.

• 16.12.2018  10:18
    Nepřátelé (2017)

Jestli to měl být příběh o prozření tak to bylo shrnuto ve dvou scénách. Rozhovor s fotografem a plukovníkem při přijímání úkolu (chabý vzdor a odpor). A skoro na konci když se baví kapitán s náčelníkem v Montaně. To mezi tím je jen násilí, smrt a nic. Ten přerod ty indicie co k tomu měli dopomoci byli jen nahozené, ale nic nevyvolávali. Stopáž filmu nevyužita. Herecké výkony většinou mizerné. Bale buď kámen a nebo brečí. Jediná zajímavá postava v podání Pike, ale ta nemá tolik prostoru, ale i s tím málem udělala co se dalo. Ale čekal jsem u ní také nějaký přerod, ale ten rozpor s tím, že ji indiáni zabili rodinu a pak s nimi má trávit čas a nakonec se s nimi spřátelí, nebyl také vyzdvihnut.

• 14.12.2018  09:32

Pozor jeden spoiler za druhým.Ta původní myšlenka o lovcích o jakémsi rituálu zasvěcení mezi elitu lovců (vyplívající z dvojky) taky super. Čest a čistý lov to už dneska asi nikomu nic neříká. Ještě to bylo ukázáno v Predátoři. Tam už byl posun ke kastovní společnosti predátorů. Avšak , že to dělají kvůli genetickému křížení to už je moc. S technologií co mají s možnostmi, které jim nabízí vesmír a oni budou sbírat geny na zemi? To mi přijde jako krok zpět ne? Ale dnes se prostě bez genových manipulací dobré scifi neobejde co? Je to vlastně smutné! Bohužel i hlavní hrdina mi přijde jako chlápek co se jen chvástá. Nic pořádného neukázal není ani zbla tak dobrý jako Arnie , Glover, Brody to už je lepší aji ta ženská AvP Lathan než postava co hraje Holbrook.

• 14.12.2018  09:16

Musím přiznat, že si poopravuji názor tyto přecukrované poníky. Hodnoty a pohádky jsou naprosto výborně pojaté! Což u dnešních podobných věcí je vždy velký problém. Příběh je svižný a postavy jsou dobře rozdané. Akorát by asi bylo lepší více využívat jednotlivých schopností poníků a bylo by to mnohem lepší.

• 13.12.2018  16:27

Tento film je krásnou ukázkou toho , že peníze nejsou vše. Tenhle film má tolik špatných věcí, že to jsem už dlouho neviděl. Je to dnes už druhý film, který podle mně zabil hlavně špatný Casting. Dále je to utahané, má to špatný scénář. Je to hodně levná kopie jiných filmů a pohádek (vykrádačka bez obalu a to bez servítek). To by mi až tak nevadilo, ale to šílené přehrávání. To jako režii nevadilo, že jsou herci, tak nepřirození! Tu nepřirozenost způsobilo nejspíše to ujeté okolí, které je všude. No hold když to neumím před zelenou stěnou, tak to nemám zkoušet. Hudba nepodporující snad nic.

• 13.12.2018  13:48
    Monty Python: Copak je to za Mesiáše... (divadelní záznam) (2010)

Geniální, geniální, geniální. Oni (Monty Python) jsou prostě neskuteční geniové. Vůbec ten nápad předělat ten film takto je famózní a to zpracování je prostě vrchol!!!

• 13.12.2018  11:38

Drsný námět. Casting se sice vůbec nepovedl stejně tak tempo filmu, ale jinak velmi dobré zpracování filmu. Arnold celý film působí jako by chtěl někoho praštit. Je prostě zaškatulkován. Měl by to konečně vzít a nesnažit se o něco jiného. Kdyby těm právníkům natáhl tak by se film razantně zlepšil. Rozhodně nechci zlehčovat téma filmu , ale tvůrci to prostě nezvládli pojmout tak jak měli.

• 12.12.2018  14:32

Ten kdo tento film viděl tak ví proč si zaslouží nejvyšší známky. Elizabeth Taylor a Paul Newman ukázali své nejlepší výkony. Zajímalo by mne jak dlouho Newman trénoval odolávání Taylor. Je tak přirozená tak živelná , že to snad ani není možné. To se prostě nedá zahrát to se musí člověk do role vtělit. To samé lze říci o Newmanovi jeho pohledy v nichž je vzdor, láska, nenávist žal to vše lze nalézt v jeho očích. Režisér a kameramani to vše podpořili skvělými záběry na ně. Vůbec všechny scény jsou tak něják zavěšeny ve vzduchu, aby si je divák mohl vychutnat.To se také musí umět! Dlouho budu vzpomínat na tento film a určitě si jej ještě někdy pustím!

• 12.12.2018  12:03
    Patrola (2012)

Já úplně nesnáším tu běhající kymácející se kameru. Řekl bych, že to spíše věrohodnosti a realističnosti nepomáhá! Výkony herců dobré, ale celý příběh je takový bezzubý již x-krát viděn a řekl bych v lepším podání než tento film.

• 11.12.2018  15:57
    Venom (2018)

Tak tomu říkám výborně přepracovaný komiks. Nejsem fanda předělávek, ale toto se povedlo. Hlavně vizuál Venoma a bratrů byl super. Bohužel jsme si jej moc neužili jelikož střihači byli moc rychlí. Také je to film spíše pro krvavější podívanou, ale chápu, že i děti si musí užít násilí hlavně ne krev. Hardy nebyl ve své vrcholné formě a Williams vypadala jako z jiného filmu, ale jako celek mne to bavilo a byl jsem přikován k telce od začátku do konce. Film mne vtáhl do děje. Klidně tam mohli dát ještě pár přídavků, takhle je to jasný rozjezd pro další díl.

• 11.12.2018  11:37

Zápletka filmu. Teda hlavně ta myšlenka toho celého příběhu je jen tak lehce, řekl bych až okrajově využita. Přerod postavy Hanka je hodně rychlý (což je škoda). Kdyby byl věnován prostor spíše tomu než vězni či popravě, které až tak důležité pro děj nebyli. Bylo by to lepší. Také měl být věnován větší prostor seznamování Hanka s Leticii. Tempo filmu bylo (vzhledem k tomu co jsem již napsal ) dost pomalé a tím pádem film byl místy až nudný.

• 11.12.2018  07:52

Film až moc idealizuje dané téma.

• 30.11.2018  08:21

Musím hodně ocenit pojetí pana Wonky a Karlíka. Tyto dvě postavy byli skvěle zpracovány a pojaty. Jsou velmi blízko postavám od Dahla.

• 30.11.2018  08:20

Po přečtení knihy musím snížit hodnocení! Hlavně se mi hodně nelíbí pojetí Willyho Wonky! Ten je dost daleko od Dahlovského Wonky.

• 5.11.2018  09:08
    Daredevil - Season 3 (série) (2018)

Ještě jsem sice neviděl poslední díl série, ale musím konstatovat, že tento seriál si drží vysoce nastavený standart i v třetí řadě. Dokonce bych řekl, že se pohybuje ještě výše než předchozí řady. Trošku mi vadí pojetí Bullseye,ale jinak jsou postavy výborně zpracované a je jim věnováno přesně tolik času co je potřeba. A Charlie Cox je do role perfektně ponořen!!!

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42