enjoi

Twitter: kozakmartin

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 18.2.2016  10:01
    Deadpool (2016)

100% guilty pleasure. Klenot světové kinematografie, za který si ten přeceňovaný idiot zaslouží metál.

• 10.2.2016  10:42

Idealizovaná pohádka z prostředí amerického fotbalu, která se ale nebojí ukázat i svou drsnější tvář. Skvělé herecké obsazení a soundtrack filmu rozhodně neuškodily. 80%

• 30.1.2016  22:34

Fandíš Kanadě, protože seš cigán! 85%

• 13.1.2016  13:44

Koncentrovaná nuda. 25%

• 10.1.2016  18:25
    Češi na cestách (TV pořad) (2015)

Dno žumpy!!! 0%

• 23.12.2015  01:13

Geniální po všech stránkách! 90%

• 24.11.2015  22:34
    Steve Jobs (2015)

Film roku? Rozhodně. Jedna z největších filmových událostí vůbec? Dost možná. Hledám šestou hvězdu a dávám 100%.

• 25.10.2015  21:09
    Bezdružice (TV seriál) (2015)

Tyvole…

• 22.10.2015  15:57

Využívat erythropoietin v profesionálním sportu by bylo neetické. Opravdu? 85%

• 3.10.2015  23:19

Fuck tha police! Pro fajnšmekry povinnost, pro ostatní skvělá možnost rozšířit si obzory. 90%

• 29.3.2015  19:46
    Fotbalista roku 2014 (TV pořad) (2015)

Každoroční dávka toho samého. Snaha obměnit moderátory během pořadu se dá i trochu ocenit. Hudební vystoupení - česká klasika na akcích tohoto typu. Zajímavé byly tak maximálně rozhovory s fotbalisty. 35 %

• 7.2.2015  13:20
    Hrajeme s Alim (TV pořad) (2015)

Neskutečná žumpa, nepochopil jsem smysl tohoto pořadu. Podle mě to za dva měsíce přestanou vysílat.

• 23.1.2015  10:50

Artovka pro hipstery, na kterou se krásně dívá a každou druhou scénu vás v něčem překvapí, protože je naprosto nepředvídatelná. Pokud chcete něco „jiného“, stojí Grandhotel Budapešť rozhodně za zkoušku. 80 %.

• 23.1.2015  10:48

WTF? Scénář psal asi někdo na cracku, jinak si to nedovedu vysvětlit. Blbost, na kterou se ale dá v klidu podívat, pokud chcete vypnout u nějakého akčního béčka. 40 %

• 23.1.2015  10:14
    Birdman (2014)

80 % Oscar za kameru je podle mě jasný, za to co předvedli Keaton a Norton předpokládám taky. Nedokážu se ale zbavit toho, že Birdman je natočen hlavně proto, aby získal co nejvíc sošek. Přijde mi to jako taková instantní oscarová polívka z pytlíku. Film je to skvělý, ale kouká z toho viditelná odměřenost.

• 5.1.2015  22:39
    Interview (2014)

NORTH SIDE! Ain'ters gonna ain't.

• 10.9.2014  10:44
    Falling Skies (TV seriál) (2011)

První dvě série byly skvělé. Třetí už pokulhávala, ale v průběhu čtvrté sezóny přestávám sledovat. Stal se z toho balast, kdy se pořád opakuje jeden a ten samý „příběh“.

• 8.9.2014  22:12

Takhle asi nějak vypadá perfekcionismus. Stejně jako Jobs v Applu je i Pagani jím přímo posedlý. Výborný dokument.

• 31.1.2014  13:04
    Sviňák (2013)

The same rules apply, aye?

• 9.10.2013  20:30
    Rivalové (2013)

Rivalové na to jdou jinak než Senna. Senna byl spíš dokument, kdežto Rivalové jsou akční drama. V hodně recenzích se píše, že Rivalové nejsou jenom pro fanoušky formule, ale že jde hlavně o příběh „těch dvou“. Ale není to tak, jde především o atmosféru formulí, kdy to byly ještě nevyzpytatelné bestie. Vezměte si třeba, že by šlo o příběh dvou nesmiřitelných sportovních střelců malorážkou. Nebo by film byl z prostředí voltiže. Ne, to by fakt nešlo. Pokud jste fanoušci formule 1, je to pro vás „povinná četba“, jestli to zaujme i ostatní a zůstane to (momentálně) v top 5, to se uvidí časem. Za sebe dávám 97 % (pár faktických chybek mi vadilo).

• 6.5.2013  21:14
    Iron Man 3 (2013)

Ok, tak takhle se to nějak dělá. Takhle by měl vypadat blockbuster. Nadupaný akcí, hláškami, nechybí záporák ani klaďas, kterého skvěle stvárnil Downey Junior. Trojka je „završení“ série par excellence. Vlastně, připomíná mi to loňského Spider-Mana. Taky je tak nějak přepracován od základů a je tam přidáno krapet víc stylovosti hlavní postavy. Viděno ve 3D (efekty jsou opravdu efektní) a z kina jsem odcházel velmi potěšen. Jo a soundtrack taky sednul jak na míru. 95 %

• 30.4.2013  12:03
    Zabít tiše (2012)

Klilling Them Softly si někde začne a někde si skončí. K postavám si ani nedokážete vytvořit nějaký vztah. Celé je to takové nemastné, neslané, bez atmosféry. Obyčejný podprůměrný akčňák, který by bez Pitta měl pravděpodobně ještě nižší hodnocení.

• 10.4.2013  20:19

Tak takhle to nějak dopadá když čekáte od traileru nadupanou gangsterku a je z toho jen obyčejný akčňák v gangsterském oblečku. Nebýt hereckých es, šlo by průměrný film, takhle má Gangster Squad alespoň nějakou kvalitu. Pro mě velké zklamání za tři hvězdy. Čtvrtá za Emmu :D.

• 27.3.2013  16:49
    Borci z Blue Mountain State (TV seriál) (2010)

První série takřka bez chybičky, ale pak je znát, že tvůrcům dochází nápady. Některé díly jsou až moc přehnané a třetí série mi přijde už jako nastavovaná kaše. Ale pobavíte se u toho. 75 %

• 27.3.2013  16:47

Tak takhle se cítí ti padouší v hrách a ve filmech :)... Originální nápad, který se povedlo zpracovat na jedničku. Jeden z nejlepších animáků posledních let. 80 %

• 27.3.2013  16:43

Nechápu tak nízké hodnocení. Premium Rush by si určitě zasloužil červený podklad u kolonky procenta. Jasně, nejde o nic originálního, ale je to pěkně natočeno se vším všudy (film má spád, je dobře sestříhán, natočen a hodí se i hudba). Rozhodně se nebudete nudit. 80 %

• 27.3.2013  16:40
    Hon (2012)

Lepší psychologické drama jsem za poslední roky neviděl. Film, který se dostane pod kůži a nutí k zamyšlení. Mám rád severskou kinematografii a tento film je jedním z jejích opravdu vytříbených klenotů. Krása. 100 %

• 26.2.2013  17:31

Fakt nevím, co si o tomhle filmu mám myslet. Dá se chápat několika způsoby a stejně se v něm nevyznám i když si je promyslím všechny. To se mi už dlouho dobu nestalo. Asi by to chtělo ještě jednu projekci.

• 25.2.2013  11:47

Ne, ne, ne a ještě jednou ne! Zatímco první část Rozbřesku se povedla a byl to rozhodně nejlepší díl série, tak dvojka je velkým krokem zpět a jedná se o nejhorší díl série. Začátek byl tak trapně špatný, že jsem to chtěl okamžitě vypnout. Dokoukal jsem jen proto, abych měl klid na duši, že jsem přetrpěl celou sérii a za druhé, musím přece vidět film, který získal letošní Zlatou malinu :). 35 %

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10