Alt.64

student

<< předchozí 1 2 3
    • 4.12.2018  12:05
    1983 (TV seriál) (2018)

Čekal jsem od toho víc, včetně konečné zápletky. Nechybí tam “Piłsudski”, všechny tajné služby světa i jasné narážky na současnou polskou vládu. Potěšil obsazení /Hepnarová, Ucho předsedy/, ale v té zašmordchanosti se člověk někde v půlce ztratí.

• 16.11.2018  12:05
    Klér (2018)

Klér není film o víře, ale o mafii, korupci, hříchu. Wojciech Smarzowski neodpouští nic a nehledá kladné hrdiny. Není ale zlý, protože všechny věci, které popisuje, jsou více než uvěřitelné. Škoda, že film nejspíš nebude k vidění v Česku, i kvůli těm “českým stopám”, které obsahuje.

• 27.7.2017  21:59

Chtěl bych ty drogy, co měli tvůrci.

• 26.12.2016  21:51
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

V rámci letošní vánoční pohádkové tvorby celkem zajímavá parodická výjimka.

• 25.12.2016  14:50

V době natočení mi byly tři. A líbilo se mi to, od čerta až po čarodějnici a vodníka... Teďka už na tu troškovinu koukám trochu jinak, ale patří k těm lepším pohádkám. Slova jako mlejn, ouplněk a tak se mi taky líbí. Říkali jsme tomu Zemlejna, mysleli jsme, že to je jméno :)

• 24.12.2016  20:16
    Pravý rytíř (TV film) (2016)

Tady nefungovalo fakt nic.

• 24.12.2016  01:14

Nevím, jak to přežili, ale já málem ne. Zelený pruhovaný mozky ve mně fakt lítost nevzbudily.

• 16.11.2016  22:04

Taková dánská dívka převlečená za Indiana Jonese s hůlkou a se zoo v kufru. Eddie kouká do rohu nebo nepřítomně civí (ne, nemám ho rád a do týhle role se nehodí). Hezká hudba a taky jsem si všiml nenápadnýho pastelníčka.

• 17.10.2016  22:45

Když jsem byl malý, hrozně se mi to líbilo. Teď jsem to už málem nedokoukal. Proč se všichni chovají tak... divně?

• 8.10.2016  20:16
    Volyň (2016)

Velmi naturalistický film o zlu nacionalismu. Z jakékoli strany.

• 28.9.2016  16:18
    Smoleńsk (2016)

Špatná režie, strašní herci a podle všeho velmi nízký rozpočet. Ale hlavně je to tupá, opravdu velmi tupá propaganda, která se ani za mák nesnaží schovat to, že je propaganda. Tenhle sci-fi fantasmagorický snímek je součástí polské politické války. Nynější vládní konzervativci jeho prostřednictvím budují a šíří svůj smolenský mýtus, a částečně se jim to daří - polští důchodci v kině plakali. Kéž by to bylo nad tím, jak strašný tenhle film je...

• 28.7.2016  22:57

Kdyby mi bylo zase šest, asi by to šlo. Ale že jsem o 20 let starší, bylo to smíš směšný. Všechen ten patos, rychlost, nelogičnosti. Žádnej fit prezident, jen větší lodě a potvory :(

• 7.7.2016  21:02
    (M)učedník (2016)

Odvážný a znepokojivý ruský film.

• 24.2.2016  00:11

Rád chodím pozdě večer do prázdného multiplexu na céčkové horory! Ale tenhle nenadchnul. Procházka lesem, no. Ale trailer, trailer to mělo dobrý.

• 29.12.2015  21:41
    Až tam nezbyl žádný (TV seriál) (2015)

Výborná britská podívaná, kterou BBC nadělilo Agátě ke 125. výročí narození. A chtěl bych všechny jejich sluneční brýle!

• 24.12.2015  13:58

Mně se tahle pohádka vždycky líbila, trochu srandy, trochu strachu. Jediný, co mi opravdu nesedělo a nesedí je obsazení princezny. Nesympatická herečka s tak vulgárním hlasem! Možná tak někde vychlastaná na baru, ale v pohádce...?

• 17.12.2015  03:31

Omlouvám se všem skalním fanouškům, ale byla to vykrádačka sama sebe s hodně střílením a málem politiky. Občas mi to místo typického humoru Hvězdných válek připomínalo parodii. Ale s dobrým marketingem.

• 30.9.2015  13:58
    Wilsonov (2015)

Pokus o něco mezi Mazaným Filipem, Limonádovým Joem bez zpívání a Grandhotelem Budapešť (řekl bych i cílená parodie). Jenže taky plné tzv. "nekorektního humoru", který je však jen urážením. A taky slabých hereckých výkonů. Hezké kostýmy, interiéry, ale nesoudržný a přeplácaný scénář, na kterém je asi nejzábavnější politická zápletka o Bratislavě. (Viděno v červenci ve Varech na uzavřené projekci)

• 25.6.2015  01:44

Buď už nejsem ve věku, kdy mě dinosauři dostanou, nebo ještě nejsem ve věku, kdy mě dinosauři už zase dostanou. Jako parodie dobrý - smáli jsme se a zavírali oči trapností celkem často. Je to akční ukázka recyklátu s cílem vytřískat po dvaceti letech pořádný prachy. Moc nerozumím celkovému hodnocení.

• 18.2.2015  14:08
    Miranda (TV seriál) (2009)

Such fun!

• 19.11.2014  00:03
    Jessabelle (2014)

Nebál jsem se. Ale aspoň jsem se cynicky pobavil (něco na téma aquabelly etc.). Svatá Annabelle. Zajímavé je rovněž to, jak se autoři v obou filmech vyrovnávají s postavami odlišné barvy pleti.

• 3.3.2014  10:33
    Kandidát (2013)

Křečovité, přepjaté, nudné, hrozně namluvené, ale hlavně nepolitické! Příběh je matoucí, skoro nahodilý, konec diváka má přesvědčit o opaku, ale sami autoři podle mě nevěděli, co točí. Kamera sem tam zajímavá, ale Bratislavu bych s těmi filtry nepoznal. Chvíli jsem si díky nešikovnému PP přidal, že sleduji teleshopping Horsta Fukse, nikoli film v kině. A vtipy á la "Přaha", hahaha :))

• 5.12.2013  23:13
    Gravitace (2013)

Filmařsky, technicky i vizuálně úchvatné. Příběhově á la bum-hop-bum-hop-bum-bum-hop-žbluňk, ale snesitelné.

• 28.11.2013  21:16
    Show Catherine Tateové (TV seriál) (2004)

Am I bovvered? Podobné jako Little Britain, ovšem Tate válí ještě o level výš!

• 3.7.2013  15:34
    Fata Morgana (2012)

Film pro nadmíru odvážné, případně nejhoršího nepřítele. Nejhorším film, který jsem zatím kdy viděl.

• 27.3.2013  12:33

Měl jsem sto chutí propadnout se do Západního Německa. Občas jsem se zasmál, ale spíš jsem se styděl, že to u nás vypadá jak někde v Albánii (Albánci nechť to neberou osobně). U dokumentů takovéhoto typu se těžko něco vymýšlí, záleží na aktérech, co předvedou. A že někteří se teda předvedli.

• 17.3.2013  18:49

Ježišimarja! Kdo neviděl nepochopí a kdo viděl, tak taky ne! :D Fakt DADA.

• 19.1.2013  00:32

Asi záleží na "úhlu pohledu", ale WTF? Slátanina, kde by se snad dala propojit i dějová linie Eskymáka a Austrálce. Akční, ze začátku dobrý, jinak ale strašně americky patetický a naivní. A taky jsem si potvrdil, že z Foresta Whitakera mám oprávněně noční můry, být tou holčičkou, taky utíkám seč můžu, ale opačným směrem, nebo se nechám přejet.

• 3.9.2012  19:16
    Viceprezident(ka) (TV seriál) (2012)

Americký pokus o Jistě, pane ministře (premiére). No. Ne že by to bylo špatné, ale "předloze" se to nepřibližuje. Ale není to nezábavné.

• 24.8.2012  19:51
    Ruiny (2008)

Kultovní botanický horor s prvky Nemocnice na kraji města.

<< předchozí 1 2 3