• Pohádka

Úraz (1997) (TV film)

No příběh úplně o ničem, předvídatelný až prvoplánový.. Celá povídka stojí na hereckých výkonech, které jsou ale vynikající a právě díky nic ty 3 hvězdičky.. No, možná dvě a jedna za mladinkého Ondřeje Sokola ;-))

Partička (2011) (pořad)

Zábava, která tomu českému mainstreamu asi chyběla. Rozhodně nechci tvrdit, že se vždycky všechny vtipy podaří, ale to už je riziko improvizace. Z mého pohledu je to tak 20 na 80 - trapný, až vulgární humor vůči tomu inteligentnímu a to se dá vydržet :-) Překvapivé je i to, že Suchánek s Genzerem mi tam nějak výrazně nevadí, ač je běžně moc nemusím... A nejvíc celá show samozřejmě stojí na Ondřeji Sokolovi, který je naprosto okouzlující.. Haters gonna hate :)

Krajina za duhou (2007) (amatérský film)

Opravdu úchvatný snímek, který byl dělaný takřka na koleni.. Hluboká myšlenka, hluboké poselství a obrovská naděje!!! Smekám, nechávám se lehce dojímat a vnímám krásu v hrůze....

Žijeme s vírou (2010) (pořad)

Ale tak mně se to celkem líbilo... Je to hodně umluvený, ale myslím, že je to tak i avizovaný... Má to něco do sebe, má to myšlenku... Má to i dost much, ale dobrý záměr vítězí :)

Akt (1997) (divadelní záznam)

Jediný ze všech Cimrmanů, který mě vážně nenadchl.. Někdy se na něj musím podívat znovu a třeba ho rehabilituji :-)

Život je pes (1933)

Hezký, milý prvorepublikový film. Ale, já nevím, něco mi na tom asi chybí. Asi to přece jen není úplně můj styl.. Ale.. Je to tak 3,5 * :)

Hon za svobodou (2004)

No, dobře, dobře. Je to slaďárna, je to úplně průhledné, scénář je dost děsný a nevěrohodný a navíc klišovitý, prezidentský pár zcela americky tradiční (šedovlasý, seriózní pan prezident, blonďatá paní prezidentová) a jízda po Praze mi přijde dost zvláštní už proto, že mám pocit, že se do spousty těch ulic vjet vůbec nesmí :) Ale.. No, mně se to z nějakýho zcela nepochopitelnýho důvodu líbilo.. Mělo to svoje kouzlo a dva hlavní představitelé se mi taky líbili.

Zataženo, občas trakaře (2009)

Oddychiová blbost :-) Možná si to zaslouží i 4 *, ale viděla jsem to v ruském znění bez titulků, čili si nejsem úplně jistá, jestli mi nějaké zásadně vtipné momenty neunikly :-DDD

Místo v životě (2006) (seriál)

Zbytečné pokračování dobrého Místa nahoře. Mám pocit, že jak to začala vysílat Nova, brutálně klesla úroveň a ztratilo to veškerou myšlenku... Ostatně, co čekat od komerční televize...