Duel (1971) (TV film)

Hvězdička za kamioňáka. Já kamioňák sice nejsem, ale takhle řezat zatáčky i s návěsem, tak to je pan řidič! Jinak k filmu nic moc. Vlastně pěkná nuda kde je 90 minut závod mezi autem a kamionem. Hádám že 80% rozpočtu padlo na pohonné hmoty. Konec byl věnován ekologům, kde si mohli prohlédnou auto na parní pohon ale to moc nejede a to už by nebylo ono. Do konce jsem se dokoukal jen proto, abych viděl kdo bude první. Remíza by se dalo říci ale přeci jen auto bylo první o nějakou tu setinku.

Krampus: Táhni k čertu (2015)

Začátek docela slušný, ale tím to tak končí. Pak člověk neví jestli sleduje Toy Story: Pomsta ze záhrobí, nebo se jen přišel pomstít Perníček s jeho kamarády ze Shreka. Každopádně chlapec, který se snažil být na konci hrdinou a vše zachránit by si měl uvědomit, že peklo není žádný holubník a co peklo schvátí, to už nenavrátí aneb velké plus pro zřejmě bosse Krampuse. Odkaz pro tento film? Asi to co řekla ta tetka v řetězech "See you in hell"

Grizzly zabiják (2015)

S touhle partičkou bych na lov teda nešel ledaže by měli samopaly a i to bych pochyboval o úspěšném zásahu

Červená Karkulka (2011)

Nádherná příroda Britské Kolumbie a film taky nezklamal. Tipování kdo je vlk, byla taky zábava. Prostě oddechovka 55%

Exists (2014)

Tohle mohl být tak dobrý horor. Nejvetší škoda byla, obsazení těch herců a ukázání bigfoota v detailu.

Megapiraňa (2010) (TV film) odpad!

Nejenom plukovníkův plán byl v řiti, ale on tam byl celý film.

Vřískot 4 (2011)

Občas, hlavně ze začátku jsem měl pocit, že sleduju Scary Movie :) ale tak nakonec dobrý no příjemný konec

Rosemary má děťátko (1968)

Velice napínavé a ke konci jsem se už těšil z pěti hvězdiček. No bohužel to stačilo jen na tři. Nevím sice co jsem očekával za konec a chtěl jsem se tím nechat překvapit, ale tenhle konec byl bohužel trochu slabý a tak nějak mi připoměl studentské filmy pana Polanskeho, kterým jsem rozhodně na chuť nepřišel.

Jeepers Creepers 2 (2003)

Od slabého scénáře, až po velmi podprůměrné herce. Málem jsem to ani nedokoukal. Dobrého stačí málo a tím dobrým myslím první díl. Jedna hvězdička pro Creepera.