SexyAjinka

SexyAjinka

Andy Czech

okres Brno
Hráč, čtenář, divák a psí nadšenec

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35
    • 22.9.2019  17:01
    Toni Erdmann (2016)

Tohle byl úlet. Absolutní nepochopení mezi námi.

• 15.9.2019  12:15
    Trhlina (2019)

Dobré ozvučení. To je asi největší tahák celého filmu. Když jsme u technické stránky, tak kamera a osvětlení scény bylo příšerné.Podařilo se jim vybudovat přijemně napnutou atmosfétu. Ale tak nějak to celé vyšumělo. Nic se vlastně nestalo, nic nevysvětlili. Mám z toho pocit zbytečnosti.

• 15.9.2019  11:51

Hopkins se mi v podobných psychologických rolích asi neomrzí. Líbila se mi atmosféra, jakou to na mě působilo, když se Hopkins pohyboval ve svých vizích. Konec byl trochu zklamání. Jako by jim došla energie, nebo nevěděli, jak udělat konec zajímavý.

• 15.9.2019  11:49
    Nebe s.r.o. (TV seriál) (2019)

Zajímavý projekt. líbil se mi. Radcliffa a jeho komický um začínám zbožňovat. Prosím pokračujte v tom.

• 15.9.2019  11:41

Žádné emoce (až na mé zklamání), nudný scénář, který nevyvíjí žádnou z postav. Tohle mě mělo přinutit k tomu Sola milovat nebo nenávídět. Já netuším, kdo tohle v podání Ehrenreicha měl být.

• 15.9.2019  11:38

Nee. Je to spíš muzikál než anomivaný komediální film. Mě to nebavilo.

• 15.9.2019  11:26
    New Game + (TV pořad) (2019)

Vidím, že Mikoláš s Alžbětou udělali obrovský posun. Rozhovory - super. Mají trochu volnější ruce v tom jaké zprávy budou publikovat - super. Mě to ale stále nestačí. Srovnám-li to s Vortexem, tak mi tohle nic nepřináší. Oni hrozně trpí tím, že jejich zprávy, než díl vydají, tak zastarají. Proto bych se v jejich případě nebála vsadit na retro a klasické hry (a věřím, že tady by Mikoláš neměl konkurenci). Nebo naopak na hodně mladé díváky. Takhle uprostřed neobstojí ani u nového Re-play 2.0, protože dělají skoro totož, ale Re-play má obrovskou výhodu média televize. Tam tito basic diváci chodí. Ti vybíravější na netu si pustí vortex. Tečka.

• 15.9.2019  11:22
    Pavučina lží (TV seriál) (2014)

Mě se extrémně líbí ta dramatizace. Dobře a svižně volné vyprávění a k tomu hrané záběry. Nemůžu si pomoct, tohle mě prostě baví.

• 15.9.2019  11:20
    Psí domov (2019)

Je plno dobrých filmů o psech a lásce k nim. Tento mezi rozhodně nepatří! Vyhnout se mu obloukem je to nejlepší, co můžete udělat.

• 15.9.2019  11:19

Velké zklamání. Hodně průměrné. Děj nezabaví a rozhodně nepobaví.

• 15.9.2019  11:18

Maxim je frajer. Žije si svůj sen. Jeho dokument měl skvělou kameru a střih!!

• 15.9.2019  11:17
    Noční hra (2018)

Průměrný akční B-iflm. Vykrádá Hru od Finchera. A pak spoutu jiných slazených filmů. Co musím pochválit je výběr hlavních hrdinů. Těm to spolu šlo skvěle.

• 15.9.2019  11:15

Zklamání. Je to policky korektní dokument. Aby náhodou žádnou ze stran neurazili. Tohle není žurnalistika, ani dokument si takhle nepředstavuji. Měl by být nestranný, to ano, ale neměl by mě omezovat v tom, že bude pod vlivem redigovat, co bude publikováno a co ne. To je pak jen reality show.

• 15.9.2019  11:13

Nee. Tak nevyužitý potenciál. Nudný scénář. Hlavní hrdina Smith byl nudnější než sníh v zimě. Jsem opravdu zklamaná z toho, jak velký potenciál to mělo a jak málo to na mě zapůsobilo.

• 15.9.2019  11:11

Jsem překvapená jak silnou atmosféru v první půlce film má. Bylo to skutečně dobrodružné a poutavé. Druhou půlku bych rozhodně zkrátila. Tam to šlo s tou dynamikou hůř. Balancuji mezi 3-4 hvězdami.

• 15.9.2019  11:10

Tohle mě pobavilo. Duo Boudali a Lacheau jsem si po tomto snímku zamilovala.

• 15.9.2019  11:01

Tohle mě upřímně štve. Je to jako z továrny na film, který neurazí nenadchne. Neriskuje. Už snad 15-20 let recykluje herečky v rolích, ve kterých se cítí bezpečně. Diane Keaton? Viděli jste ji za poslední dobu jinak, než jako klasickou, spořádanou ženu, která se obětuje pro dobro rodiny a všech na úkor sebe. A pak tu náhle přijde zvrat a ona si vzpomene, že je vlastně žena a bla bla bla. To stejné zbylé dámy.

• 15.9.2019  10:58

Jakoby se z toho vytratilo to kouzlo. Johnny English byla vždy skvělá postava v tom, že jste nevěděli do jaké míry je to takový klikař, takový idiot nebo co vlastně. Tady jsem měla dojem, že je to jen idiot. Občas jsem se zasmála a o to mi šlo. Po druhé se na to asi nepodívám.

• 15.9.2019  10:56

Příjemné na oddech. Klidně u toho nemusíte dávat pozor a nic vám neuteče. Pro mě snadno zapomenutelné, proto jen za 2. Jen tedy za mě - líbila se mi ta naivita bohatých, kteří chtějí pomáhat, jen netuší jak. Mrzí mě, že nerozvedli myšlenku, že tohle problém nevyřeší (bohatví jednoho nevyřeší globální chudobu). Tam se to pak vytratilo a svezlo se na vlně lásky (jak jinak).

• 15.9.2019  10:51

Hodně zvláštní. Jen ten střich a prostor, který se jeho fantasy světu dával, mi neseděl. Nebavilo mě to, i když myšlenka a Carell v hlavní roli byl dobrý.

• 15.9.2019  10:49
    The F Word (2013)

Skvělá atmosféra! Líbil se mi Radcliffe. Ta role mu sedla. Má opravdu skvělé komické kvality. Velmi přijemá romantika.

• 15.9.2019  10:47

Product placement kam se podíváš. Nejsem si vědomá, že by byla v některé jiné zemi PP reklama tak agresivní a nápadná. Začátek - u něj jsem kroutila očima ve stylu "už zase ta klišé". Pak se to rozběhlo a musím přiznat, že mě to zabavilo. Takže za dobrý průměr.

• 15.9.2019  10:43
    Já, Tonya (2017)

Komedie nebo drama? Ani jedno z toho mi tady nestačilo. Jako drama je to slabé, pramálo se to vyvíjí. Tonya je stále stejná (možná záměr?.. pokud ano, mě to nestačí). Jako komedie..Tak to je asi ten vtip tady? Nesmála jsem se, nebylo čemu. Škoda. Margot nebyla špatná. Viděla jsem ji poprvé v roli, kde nebyla překrásná a přesto se mi líbila.

• 15.9.2019  10:39

Ten film měl být plný emocí. Byl prázdný. Necítila jsem žádný zájem se jako divák dívat dál. Nezajímala mě hlavní postava, protože 1 minuta na propojení prostě nestačí. Smith byl jen bezduchý panák. Ani ty jeho slzavé oči na té prázdnotě nic nezměnily.

• 15.9.2019  10:36
    Můj strýček Archimedes (TV film) (2018)

Nevýrazné a průměrné. Mrzí mě to, protože myšlenka byla dobrá. Minimalismus se mi líbil, ale jinak je to slabé a zapomenutelné.

• 15.9.2019  10:13

Ne. Tohle ne. Ani děti nesnesou taklhe jednoduchý děj. Já jsem jako malo sledovala Phar Lapa, Beetlejuice anebo Neuvěřitelnou cestu. Ta byla sice prostá, ale měla emoce. Ty jsem tu postrádala. Nevěřím, že si tohle bude nějaké dítě pamatovat.

• 15.9.2019  10:10

Skvělá druhá půlka filmu. Reference na assassin´s creed byla top. I další reference na SW nebo Rychle a zběsile byly zábavné. Dělat komedie a pobavit diváka fakt není snadné, když se u toho chcete vyvarovat trapným scénkám. No pár jich tu bylo. Ale stejně zvažuji 3-4 hvězdy. Radost se dívat.

• 15.9.2019  10:08

Není to špatný. To je málo. Cením, že to diváka nenutí do slz. Líbil se mi mladý Schwarzenegger s tou jeho uvěřitelnou nevinností. Thornová mě tolik neoslnila. Hrát silnou ženu není jednoduché a jí jsem to nevěřila. 3 dávám proto, že je to pro mě zapomenutelné. Nic, co by mě oslovilo.

• 15.9.2019  10:03
    Teroristka (2019)

Janžurová - moc ji jako herečku neznám. Tady byla pro mě nudná a nezajímavá. Možná je to problém role jako takové. Oproti tomu Vilhelmová. Tu jsem považovala za dobrou českou herečku. No. Mám silné pochyby, že se až příliš naučila českému rychlo-telenovelo-televiznímu herectví. Pro mě byla trnem v oku spolu s šedou myší Svarinskou. Jediný, kdo byl celkem charakterově výrazný (a fakt mě sral, takže cením) byl Hofmann. Perfektní záporák, vyvolal emoce. Jinak se mi u toho chtělo spíš brečet. Tohle je fakt to nejelpší, co umíme a na co dáváme peníze z českého kinematografického fondu? Já to tak nechci. Věřím, že většině z vás tohle nestačí. Nechci v každém filmu jen PP reklamy, rádoby humorné scénky, křik a nahotu. Nemusíme za rok vyprodukovat 30 filmů. Klidně mi stačí 3. Závěrem - dobrý záporák, scénka u něj v domě byla dobrá. Jinak zbytená vata.

• 15.9.2019  09:54

Velké zklamání. Plno klišé a hloupých rozhodnutí. Nemám z toho doslova žádný dojem. Žádná zajímavá scéna nebo charakter.

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35