SexyAjinka

Obcas peknej lenoch

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33
    • 9.5.2018  10:53

Tento nápad je za hranicí mého chápaní. Proč by to sakra někdo chtěl? Jak by asi mohli žít v souhladu s lidmi normální velikosti, když je po jednom kýchnutí smetete ze stolu?! WTF?

• 2.1.2018  20:14
    1:42:08: A Man and His Car (studentský film) (1966)

Dobrá práce s kamerou a ve střižně. Jen ten říběh a emoce jsem postrádala.

• 2.1.2018  20:09
    Herbie (studentský film) (1966)

Tohle mi není blízké. Možná jsem to jen sprvně nepochopila.

• 2.1.2018  20:08
    Freiheit (studentský film) (1966)

Ústřední otázkou filmu je "jaká je cena za svobodu?" Život. Opravdu dobrý střih.

• 2.1.2018  19:41
    Look at Life (studentský film) (1965)

První školní projekt Lucase, na který dostal zadání "práce s animační kamerou". Je to pecka! Do jedné minuty a za pomocí mizerného vybavení nacpal emoce, příbě i otázky. Je to mistr střihu a scénáře. A vy napíšete "jen souhrn obrázků" :).. I vy odborníci..

• 30.7.2017  13:48
    Anthropoid (2016)

Tohle je americká představa o nás. Z počátku mi to přišlo úsměvné. Jak z každé scény udělat drama. My to nemáme (naštěstí) v povaze, a tak jsem se tomu jen pututelně usmívala. Pak ale děj pokračoval a mě tam stále chybělo něco pozitivního. Příbeh, láska, okamžim, cokoliv. Aňa byla sice kouzelná a velmi emotivní. Bravo jí, ale Cillian si asi přečetl o čem to vlastně je a celou dobu měl jen ztrápený a útrpný výraz. Bylo to ohavné a šilené období. Krvavé, ale ta pravá emoce toho režimu je v tom, že lidé byli stále lidmi se vším všudy a ne jen továrnou na bolest a zatrpklost. Mě vždy nejvíc dojme ten pocit, že si někdo žije život, že kterého je vyrván násilým. Nelíbilo se mi tohle ladění. Nelíbila se mi ta smyčka té beznaděje. Tu americkou představu a umělkování bych jim odpustila, ale ta negativita byla natolik silná, že jsem neměla chuť se na to dál dívat. A to já se umí podívat na tragédii a masochysticky u ní probrečet pár minut. Taková škoda :(.

• 16.7.2017  12:36
    Zakladatel (2016)

Pouhym pranim z kremene diamant neudelas. Tady je videt tolik snahy,..avsak neobstoji to jako drama, ani jako satira a na poli historie si taky prilis neveri.

• 16.7.2017  11:01

Smutne je, ze vsechny postavy jsou bud vlezle, neprijemne nebo jen nudne. Nad vodou to drzinjen otec hlavni hrdinky. Sam to ale nespasi.

• 7.3.2017  12:02

Celkem milé překvapení dívat se na romantický film, který je příjemný a nápaditý.

• 7.3.2017  12:00
    Padesátka (2015)

Nepřijemná atmoséra po celou dobu. Není to ani černá komedi, ani komedie. Je to jako dětské brouzdaliště, plné vody a na první pohled plné závaby. Než do něj vkročíte..

• 7.3.2017  11:59

Nádherná výprava, kostými, kulisy. Všechno začalo tak skvostně. A pak? Nestkučná nuda a velmi plytký příběh. Hlavní hrdinka byla velmi nepříjemná. Nemyslím, že tak to Hardy ve své knize zemýšlel ;).

• 7.3.2017  11:57
    Grimsby (2016)

Všichni víme, že Sacha rád šokuje. Zpočátku jsem si říkala jen "OK, to půjde".. No. Jakmile jsem se dostala ke scéne se slonem, tak jsem se jen zkla maně pousmála. To už tu bylo tolikrát.

• 7.3.2017  11:55
    Vichr 2 (2015)

Prvnímu dílu jsem to klišé ještě odpoustila, protože to bylo milé pohlazení duše. Ale tohle mi nemělo, co dalšího nabídnout. Krásný kůň, ale příbeh a zápletka o ničem. Neumím si představit, že by to udrželo pozornost ani malé holky.

• 7.3.2017  11:54
    Vichr (2013)

Pokud překonám to všudypřítomné klišé, tak to bylo hezky ztvárněné. Krásná kamera a filmové zátiší.

• 7.3.2017  11:52

Skutečně rodinné pokoukání. Velmi milé.

• 5.6.2016  15:22

Emoce pod bodem mrazu.. :(

• 7.4.2016  12:37
    Tábor 14 (2012)

Nic horšího jsem snad neviděla! Ale i pravda se musí umět podat ve snesitelných dávkách a ne, že se s uslzenou tváří v dlaních rozběhnu ten dokument vypnout.

• 3.12.2015  07:33

Ach. No... ten mimozemšťan byl opravdu roztomilý. To je jediné pozitivum, které jsem na tom našla.

• 26.5.2015  11:17
    Dárce (2014)

Takové jakési nedomrlé, nedospělé, nedokončené... Asi jako když letí můra ke rychle vzhůru ke zrdoji světla, aby se popálila a spadla dřív, než si to stihne uvědomit. Takové nějaké pocity z toho mám...

• 26.5.2015  10:14
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

První sérii mám za sebou a skvělé! Je to natolik absurdní kombinace a panicky komické situace, až člověka zajímavá, co se stane dál. Hodně zajímavý seriál! :)

• 26.5.2015  10:12
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Kvalita jde s každou další sérií dolů. Občas se přistihnu, jak převracím oči v sloup nad tím, do jakých absurdností seriál zachází. Dostala jsem se ze slušného hodnocení za první a druhou sérií, až do vod průměru. Nejsem si jistá, zda tomu dám ještě šanci.

• 27.4.2015  09:50

Stále vstřebávám dojmy. Na jednu stranu jsem se bavila a užívala si aut a zápletky, na straně druhé jsem občas ušklíbla nad tou do nebe volající nesmyslností. Nejvíc jsem však dostala sama sebe, když jsem na konci utekla z kina v slzách. Určitě jsem čekala, jak se smrtí Paula vypořádají a jeslti mu věnují minutu ticha. To, co přišlo jsem ale nečekala. Slzy tekly proudem. Každopádně to nic nemení na tom, že James Wan je sakra machr!!

• 27.4.2015  09:48

Moc velké zklamání! :( :(... Jsem velký fanoušek animovaných filmů a seriálů. A Shaun the Sheep patří mezi mé oblíbence. Bohužel mi tady chybelo to NĚCO, co propůjčuje zajímavost a chytrý humor v každém osmi minutovém dílu. Byla jsem na tom v kině a zdálo se mi, že to ani ty děti moc nebaví. Jsem velmi zklamaná! :(

• 15.4.2015  09:57
    Zmizelá (2014)

Dala jsem si ten čas a práci, abych si nejprve přečetla knihu. Vydržela jsema vůbec toho nelituji! Takto ucelený zážitek byl naprosto skvělý i díky tomu, že scénář si dělala sama autorka knihy. To je vidět, protože film krásně kopíruje děj knihy. Je to jako sen, protože když jsem četla knihu, představovala jsem si jednotlivé scény a dialogy, které mi pak Fincher naservíroval. Velmi povedené! :) .. Jen mi nesedí Rosamund Pike. Je to asi dobrá herečka, ale mě se nelíbí.. a když v knize několikrát čtete, jak je Amy krásná, nechce se vám tomu moc věřit. Každopádně Nick byl v knihe víc emotivní člověk a ne takové měkké a tvárné máslo. A Amy byla snad ještě větší psychopatka! :)

• 31.7.2014  10:57

Jak to popsat... je to jedno velké klišé. Hrdina ztratí rodinu, najde novou lásku a smysl žít. Jednu poznámku si ale neodpoustím.. Noomi, pro mě už tak velmi neatraktivní herečka, tam má hrát ženu zdrcenou ztrátou své krásy. Tak by mě zajímalo, kdo byl maskérem, protože to bylo příšerné! Slabé a směšné!

• 31.7.2014  10:52
    Patrola (2012)

Nečekala jsem tento styl kamery a popravdě řečeno jsem si na ni musela chvíli zvykat. A naštěstí se to povedlo rychle. Překvapilo mě, jak rychle to uteklo. Celé to tak nevinně gradovalo a vyvíjelo se to velmi přirozeně.. Až teda na Jakovu svatbu. V mých očích to byla skvělá demonstrace života policajta v americe. Až na řadu přišlo vygradování příběhu, tak mi tep vyskočil a já jsem měla pocit, že tu hru hraju s nimi. Úžasně mě do toho vtáhli. Škoda jen té velmi odvážné kamery.. to je věc, kterou jsem musela překousnout.

• 31.7.2014  10:44
    Hunger Games (2012)

WOW! Tak tohle je pro mě překvapení. Na začátku mě to zaujalo a říkala jsem si, co to je za ujetou myšlenku, ale pak jsem se zadívala a začalo mě to bavit. Jennifer je skutečně výjimečná herečka. Neměla dřív moji důvěru, ale teď se z ní stala žena číslo jedna mého žebříčku (promiň Naty).

• 31.7.2014  10:42

Spojení Jonaha, který významně shodil kila a prospělo mu to, a Channinga funguje skvěle. Královsky jsem se u toho bavila, i když jsem s některými rozhodnutími hrdinů nesouhlasila. Těšila jsem se na moment, kdy na scénu vkročí Johny Depp. A nevěděla jsem, jestli se mám smát nebo brečet. Bylo to velmi rozpačité. Jenom se nemůžu ubránit názoru, že ženská hrdinka mohla být vybraná lépe. Brie zářivou krásou zrovna neoplývá.

• 31.7.2014  10:36

Moje první poznámka letí k pánskému obecenstvu, protože Vaše hodnocení (aspoň, co se mých přátel týče) je mnohem vyšší, než na dámské straně. To je pro mě zajímavé. Mě osobně trochu vadila ta arogance a patetičnost Hugha. Jako otec by rozhodně vyhrál cenu za nejhoršího tatíka! Vůbec nevím, kam tento film žánrově zařadit.. je to drama pro děti, nebo pro chlapi, kteří si ještě hýčkají dětskou dušičku, nebo jakého diváka to mělo mít? Já jsem se na to podívala, nenudila jsem se, ale ani jsem necítila významný filmový pocit.

• 31.7.2014  10:33

Thor je pro mě skvělý marvel komiks. Chris je Thor snů, první díl mě o tom přesvědčil.. Druhý díl byl zvláštní... takový rozháraný. Chvíli to bylo sem, chvíli tam, potom se zase přesuneme sem. Všichni chtěli být všude až nakonec nebyli nikde. Takový jsem z toho měla pocit :-/..

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33