Mr.PeP's

Mr.PeP's


Student

2 body

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Bourneovo ultimátum (2007)

  Když sem se koukal na předchozí dva díly tak sem si nedokázal představit, co by šlo ještě vylepšit. Po první půlhodině filmu mě Greengrass naštěstí poučil:-) Podle mého nejlepší akční film a nejlepší závěr jaký si tato trilogie mohla přát.

 • poster

  Farma zvířat (1954)

 • poster

  Kung Fu Panda (2008)

  Skvělý animák, vtipný s výbornou animací. Film mě prostě bavil rád se na něj podívam znova a znova:-)

 • poster

  Forrest Gump (1994)

  Naprostá klasika, která se neokouká. Nemá cenu komentovat kvalitu zpracování, herecké výkony a hudbu, protože po těchto stránkách film nemá chybu. Mě spíše zaujalo zapracování různých dobových faktů do děje. To jej udělalo důvěryhodnější. Jako například ,,Elvis" nebo ,,Shit Happens":-) Svou pozici v čele si tento film bezpochyby zaslouží.

 • poster

  Karlík a továrna na čokoládu (2005)

  Tak tento film byl pro mě ve všechn ohledech originální a to je to co na něm oceňuji. Skvělý Johny Depp a ,,Burtonovská" atmosféra mě naprosto dostali. Nejlepší na příběhu jsou skrytá poselství, která byla vlastně hlavním poselstvím knižní předlohy. Okouzlily mě dětské prvky, které dodaly ten správný šmrnc této pohádce pro dospělé.

 • poster

  Pelíšky (1999)

  V podstatě bych se mohl podepsat pod komentář KevSpy, jelikož s ním plně souhlasím. Je to bezpochyby česká klasika.

 • poster

  Blbý a blbější (1994)

  Můj nejoblíbenější film dětských let. Viděl jsem ho snad tisíckrát, ale i to, že jsem ho uměl téměř zpamněti, mě neodradilo od jeho opětovného puštění:-) Film plný hlášek a vtipných situací. Sice ne moc inteligentní humor ale člověk se zasměje. Příjemná oddechovka.

 • poster

  Transformers (2007)

  Naprosté vizuální a zvukové orgie. Jeden z filmů na který se vyplatí jít do kina už jen pro vizuální zážitek. Člověk pak děj moc nevnímá:-) Ikdyž ten taky není nejhorší. Dobrý výkon LaBeoufa, o kterém po tomto filmu budou lidé nejspíš říkat: ,, To je ten z Transformers!":-)

 • poster

  Crash (2004)

  Paul Higgins u mě má po shlédnutí tohoto filmu velký obdiv. Natočil film plný nezapomenutelných momentů, hereckých výkonů a skvělé hudby. To vše umocňuje fakt, že to zvládnul s takřka ,,směšným" rozpočtem a to je důkaz jeho režiserského umu. Který si někteří režiséři kompenzují vysokými náklady.

 • poster

  Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

  Americká legenda Terminátor mi v druhém díle ukázal, že to byl ,,Den zúčtování" s dílem prvním.:-) Skvělý film. 92%

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace