Hopi

Tomáš Hopjan

okres Brno

<< předchozí 1 2
    • 12.1.2014  21:29

Tento dokument potvrdil mé představy o bezdomovcích. Určitě jsou mezi nimi i světlé výjimky, ale takových typů jako v tomto filmu mi vůbec není líto. Samý chlast, práce jim smrdí, ať klidně na ulici umřou.

• 8.12.2013  19:07
    Daniel Landa: Král a klaun (hudební videoklip) (2013)

Původní písnička je super, předělávka od Landy je naprostá katastrofa.

• 26.10.2013  16:37
    Madonna: Justify My Love (hudební videoklip) (1990)

Madonna je prostě kurva :)

• 11.10.2013  23:18
    No Doubt - Looking Hot (hudební videoklip) (2012)

Co může být lepšího než blonďatá indiánka.

• 9.8.2013  23:25
    Botostroj (1954)

Přestože se jedná o film, které je dobré vidět a pokud bych si odmyslel ideologii, zůstal by kvalitně natočený (stále aktuální) film, musím právě kvůli té ideologii dát odpad. Alespoň máme zdokumentováno, jaké byli komunisté svině.

• 29.6.2013  22:00
    Poslední výkřik (2012)

Odpad si nechávám pro mimořádné filmy a toto je mimořádný film.

• 17.3.2013  23:30
    Nejšílenější úchylky (TV pořad) (2010)

Zajímavá témata, ale zpracování divné. Čekal jsem více sexuálních úchylek, alespoň nějaké ty tradiční, ale to by asi v puritánském USA neprošlo.

• 10.2.2013  22:46
    Zombie Apocalypse (2011)

Naprostý trapas. Hlavně že se Lesley-Ann Brandt vykašlala na svou roli ve Spartacovi a šla za sólovou kariérou. Gratuluji, tohle byl opravdu výborný tah.

• 3.2.2013  09:28

1. série - *****, 2. série - ** až ***. Docela mě to zklamalo.

• 23.1.2013  22:35
    Victoria's Secret Fashion Show, The (TV pořad) (2012)

Ne, nejsem homosexuál, holky byly pěkné a opícháníhodné, ale většinu pořadu Bieber? To opravdu ne.

• 31.12.2012  20:59
    Honzíček a Grétička (TV film) (2012)

Škoda, že jsem to neviděl v němčině. Mohlo to být ještě bizarnější.

• 28.11.2012  23:18
    Bad Bush (2009)

Za Vivu 3*, jednu za každou zbraň, kterou použila. Je to typický australský film - takže divný. Film ocení pouze fanoušci, pro ostatní je to ztráta času.

• 27.9.2012  22:56
    Škola základ života (divadelní záznam) (2011)

Divadlo v televizi nějak nefunguje. Když se to nezažije naživo, tak to prostě není ono. Měl jsem jít do divadla, ale z nějakého důvodu jsem nemohl. Rodiče z toho byli nadšení, já si počkal na záznam v televizi a nějak mě to moc neoslovilo. Velké množství písniček není podle mého vkusu, muzikály nevyhledávám.

• 7.9.2012  23:20

Nevím jestli je to tím červeným vínem, které právě piju, ale tento film se mi plně trefil do vkusu. Je to švihlé jako všechny Burtonovky. Atmosféra je skvělá, výborný výběr herců a hlavně hereček, dobře zvolená hudba, inteligentní humor. Ke konci je to už trochu fantasmagorie, ale pořád je to krásné.

• 7.9.2012  13:08
    Můžeme dál? (TV pořad) (2012)

Viděl jsem jeden díl, z nějakého cigánského ghetta. Nápad zajímavý, ale provedení nevím nevím. První cigoš pupek jak ženská s paterčaty, pronajímá byty, takže je za vodou. Další, pravděpodobně soused typický cigán. Kde pracujete? Teď nepracuji, vozím železo. A otázky, Odkud pochází suši? Ameryka. Který kontinent má nejvíce obyvatel? Čýna. To není kontinent. Aha, tak Ameryka. A pozor, záludná otázka kolik dnů má přestupný rok? Ani po poradě se zhruba dvacítkou sousedů se nedopídili k výsledku, zachránit je musela jedna školačka. Takže ano, pokud jsme měli nějaké předsudky vůči tomuto etniku, jsem rád že nám je Česká televize potvrdila. Ale na druhou stranu vozítko zaparkované před domem zřejmě nikdo neukradl. Ale moderátor je mi velmi nesympatický a zasloužil by nakopat.

• 2.9.2012  22:00
    Gympl s (r)učením omezeným (TV seriál) (2012)

Hodnocení pilotu: Ordinace v růžové zahradě ze školního prostředí. Není to komediální seriál, je to novácké drama s troškou vtipu. Toto nepatrné množství vtipu a přítomnost Kristýny Leichtové zatím stačí jen na jednu malou hvězdičku. První díl se ale docela zlepšil, takže musím jednu hvězdičku přidat. Ale časem se to stále víc blíží Ordinaci a jiným vztahovým seriálům.

• 2.9.2012  11:57
    Americký kamionista (TV seriál) (2011)

Americký nacionalismus aneb já jsem řidič kamionu a by jste hovno.

• 1.9.2012  23:49

Pohádka po americku, proč ne. Jako děti jsme sledovali klasickou verzi, teď jsme se dočkali více dospělejší verze. Já jsem spokojen. Po vizuální stránce nemám co vytknout, dějově logicky předvídatelné a možná trochu moc dlouhé.

• 28.8.2012  18:52
    Základka (TV seriál) (2012)

Tak nevím, kde se stala chyba? Má to být komedie, nezasmál jsem se ani jednou. A ten hudební doprovod - Karel Gott, Hana Zagorová, Jiří Korn. Pro koho má ten seriál být určen? To je naprostý běs.

• 22.8.2012  22:53

Parádní hororová komedie. Kombinace snad všeho možného a ve výsledku to funguje skvěle.

• 19.8.2012  16:17
    O slušnosti (TV film) (2012)

Naprosto o ničem.

• 19.8.2012  13:35

Nuda. V seriálu se pořád motali nějací ufouni a tady je prdlajs. Naprostá ztráta času. Být to kratší a jako jedna epizoda seriálu, patřila by k těm průměrným.

• 14.8.2012  17:23
    Continuum (TV seriál) (2012)

Velmi příjemné sci-fi ze současnosti. Zajímavý příběh, kde hlavní hrdinka (velmi milá), reprezentuje zlé korporace a hodní povstalci jsou zde označeni jako zlí teroristé. Seriály typu Hvězdná brána nebo Star trek moc nemusím, ale Continuum se mi po první sérii velmi líbí.

• 5.8.2012  10:35
    Wonder Woman (TV film) (2011)

Tak nevím, v komixech může Wonder Woman působit dobře, ale v tomto úvodním dílu seriálu na mě působí tak trochu trapně. A když už hrdinka bojovnice, tak jedině v kůži nebo latexu :)

• 17.7.2012  22:13
    Grilování s Vodouchem (TV pořad) (2012)

Pejsek s kočičkou pekli dort, Vodochodský griloval. Výsledek je stejný, jen měl navíc nedoučeného kuchaře jako pomocníka. Grilovat maso v Cole nebo maso zalít směsí piva a kečupu, mít mleté maso obarvené do růžova jak dětská prdelka a chrochtat si, jak nakoupil kvalitní suroviny a na závěr si hotové maso na talíři zalít pořádně kečupem, aby bylo poživatelné. Zažít to doma na zahradě - proč ne. Ale jako pořad do televize? Ale když nad tím tak přemýšlím, musím odebrat jednu jedinou, malou, bezvýznamnou hvězdičku a dát odpad. Má tam jednoho hlavního hosta, v prvním dílu Kristýnu Leichtovou - ale úplně zbytečně! Párkrát prohodila pár slov a byla tam jen na okrasu a jako pomocnice. Taky ji mohli nechat připravit něco jejího když už tam je, ne jen přicmrndávat. Škoda.

• 19.6.2012  23:40

Krásný film z doby, kdy stalking ještě nebyl trestný čin.

• 1.6.2012  23:36

Komunisti všech zemí, polibte mi prdel.

• 29.5.2012  22:41

Scéna s kulometem v deštníku byla parádní. Ostatní souboje taky fajn, jen finále trochu divné. A proč se sakra musela herečka při každém souboju přezouvat? Zbytečně to rušilo. Film v pohodě, ale dalo se z toho vyždímat trochu víc.

• 29.5.2012  16:06
    EZO.TV (TV pořad) (2009)

Naprostý odpad a spolehlivý způsob, jak tahat z naivních lidí peníze.

• 2.5.2012  20:09

Podle traileru jsem čekal více komedie a méně povídání. Ale vůbec to nevadí, zase nemohli hodinu a půl jen střílet po lidech. A když vidím hlavní hrdinku, jak si to zabíjení užívá, můžu jen litovat, že je to pouze film.

<< předchozí 1 2