Děkujeme, že kouříte (2005)

Film u kterého jsem se párkrát dobře zasmál. Nemůžu si pomoct, ale děj tohoto filmu mi přišel trochu moc jednotvárný a chvílemi jsem se u něj i nudil. Přijde mi, že tento film nepřevyšuje obsahem ani formou průměr.

Let číslo 93 (2006)

Realistické, hezky natočené, ale na můj vkus až příliš dokumentární... jako film to na 5* neni, čekal jsem od toho o něco víc, chvílemi sem se nudil...

Jay a mlčenlivý Bob vrací úder (2001)

solidní hovadina, která mě ale dokázala chvílema dobře pobavit... Třeba scéna s Drtikulem byla celkem povedená :)

Equilibrium (2002)

průměrný film, ničím výrazný příběh podtrhuje jen atmosferický konec

Hooligans (2004)

Poměrně dobře natočený film o fotbalových hooligans. Lidech, kteří většinou nemají jiný zájem než fanatismus. Nedokáží se uspokojit ničím jiným než mlácením jiných lidí, šňupáním nebo sexem s kdejakou děvkou na večírcích... Jelikož se mi věci jako rasismus, násilí a fanatismus silně příčí, tak se mi nelíbil ani tento film... ale to už je věc názoru, fanatický fotbalový nadšenec by si určitě přisel na své.

Mariňák (2005)

Velmi dobrý film. Vůbec jsem něco takového nečekal od válečného filmu, který se odehrává většinu času ve výcvikovém táboře nebo na americké základně v Iráku. Kdo by čekal akci a bojové scény, tak se jich téměř vůbec nedočká. Film vypovídá spíše o psychice vojáků a snaží se divákům přiblížit jak to asi cítí. Co chybí v akčních scénách to film dorovná dávkou sarkasmu.

Byl jsem mladistvým intelektuálem (1999) odpad!

To je fakt nehorázná s*ačka... Což ovšem dokazuje i finální vystoupení Michala Davida na konci filmu. Tenhle film patří určitě k těm, u kterých se zasmějete jen tomu, jaká je to příšerná hovadina.

Na plný plyn (2003)

Vizuálně je tento snímek téměř dokonalý, krásná podívaná, dynamické záběry. Dějově je to ovšem velmi ubohé. Kdyby si při tvorbě tohoto filmu nechal záležet nejen na obrazovém zpracování, ale alespoň trochu i na scénáři mohl to být mnohem lepší film... Takhle jen ** za nádherné zpracování i záběry z automobilového prostředí...

Power Rangers Wild Force (2002) (seriál) odpad!

tak tohle je odpad nejodpadovější :-), fakt bych se musel hodně namáhat abych si vzpomněl na něco horšího... chtěl bych vidět člověka, kterej tenhle megashit vymyslel, ten to v hlavě nemůže mít v pořádku.