• Thriller

Útěk z vězení - Za očima (2017) (epizoda)

Nebylo by na škodu trochu více napětí, ale závěr tomu dodal grády, za mě opět super. Tuto sérii hodnotí jako velmi zdařilou.

Útěk z vězení - Potomstvo (2017) (epizoda)

I když se mi epizoda zdála nějak krátká (pochybuji, že trvala 45 minut), tak musím uznat, že perfektně natáhla strunu pro závěrečný díl. Už aby to bylo :-)

Útěk z vězení - Cesta do Phaecie (2017) (epizoda)

Ajajaj tak se nám zase začíná zamotávat zamotané. No na to, že zbývají poslední 3 díly je to celkem napínavé. Jsem zvědav, jak to dopadne :-) Za mě pecka

Útěk z vězení - Nepředvídaná událost (2017) (epizoda)

Konec tohoto dílu mi zlehka připomněl konec posledního dílu v první sérii, kdy tehdy ještě Fox Riverské osmičce uletělo letadlo. Začíná to nabírat na otáčkách a myslím, že se ještě v onech pár dílech máme na co těšit.

Útěk z vězení - Vězňovo dilema (2017) (epizoda)

Deja vu jako z první série, ale tentokrát mnohokrát lepší. Konečně se to začalo pořádně rozjíždět :-) *****

Útěk z vězení - Lhář (2017) (epizoda)

Opět zajímavý díl, sice se dalo tak trochu předpokládat, že se z vězení zatím nedostanou, ale i to je důkazem comebacku první řady, ale tentokrát v lepším prostředí.

Útěk z vězení - Věznice Ogygia (2017) (epizoda)

Absolutně perfektní comeback Prison Break, který se vrací ke svým kořenům. Pokud budou všechny následující díly takové, jako tento, máme se na co těšit!