Kmeny - Thrash metal (2015) (epizoda) odpad!

Pán Loutek spolu s Andělem Smrti, Svázani Krví by asi měli Hatátitlovi posrat prsa. To mě jebej mokrou latí... Jako zcela nestranný pozorovatel bych doporučil Totální Destrukci pod Vlajkou Nenávisti. Oranžový Agent je taky řešení. Asi jsem dokmenoval. Bojím se totiž, co se zase nedozvím.

Rubber (2010)

Warum? Barum.

Stoker (2013)

Co jsou platné všelijaké režijní onanie, když vás hlavní heroine od první minuty tak moc sere svým chováním á la podebraná pochva, že máte sto chutí jí strčit držku do sudu s napalmem a iniciovat požár. Slušně řečeno je nesnesitelná. Tohle je ve filmu, kde se děj vleče k finálnímu začátku jako ožralý paraplegik, prostě moc silná kráva.

Kmeny - Goths (2015) (epizoda) odpad!

Tak tohle bylo pěkný. Dejte mi kameru a natočím dokument o rozmnožování datlů. Vím o něm hovno, ale nešť. Budeme mít první část série Kmeny, aneb, co kolem nich žije. Druhý díl zvaný Veverky bych svěřil Kulíkovi, protože je gurmán. Zájemci o participování na dalších dílech jsou vítáni.

Kmeny - Hipsteři (2015) (epizoda)

Takže hipster je kretén ve svetru po Pavlovi Horňákovi? Holka obdivující shluk květináčů? Jakože umění? Já si je dal jenom na stranu, protože jsem tam potřeboval vytřít.

Good Kill (2014)

Tak už jsem to pobral. NATO, abych si zabil svého velbloudomrda stačí, abych byl vykropenej pilot, kterému by nesvěřili ani práškovacího Čmeláka, nebo Mistr světa ve smažení libovolných válečných simulátorů. V CIA (Christians In Action) berou oba modely, nebo jejich kombinaci. Začnu tím, že si dám panáka a opráším Doom. Třeba se ozvou.

Temný případ (2014) (seriál)

To mi ho teda vyndej. Co koho vede k tomu, aby z celkem temné, dvouhodinové detektivky plné úchylných rednecků a detektivů se závislostmi vytvořil osmihodinovou rozplizlou nudu? Úkol zněl jasně. Uspat diváka s koženou maskou. Takže mise splněna. Spal jsem u toho mockrát.

Sharknado 2 (2014) (TV film) odpad!

Prvorozené Sharknado je ve své naprosté debilitě takřka geniální. Vlastně ne takřka. Je to smršť neuvěřitelných haluzí, která nutí diváka přemýšlet o lobotomii pletacím drátem a zároveň o Oskarovi pro všechny zúčastněné, včetně malovaných žraloků, kteří vypadají, jako by je kreslil Lada. Druhý díl je ještě větší (a zbytečnější) psycho. A protože jsem se při sledování obou potácel v bodech mezi naprostým Odpadem a diváckým Olympem, podělím je spravedlivě.

Nevěřící (2013)

Jsem bezvýhradný ateista. Až se bojím, že mě za to Pán Bůh potrestá.