Dvojník (2022)

Opravdu moc pěkná klonovací taškařice. Ale i těch 95 minut je dost. Ovšem jako lehce pokrácený díl Black Mirror by to bylo za plnou palbu. Civilní, uvěřitelné.

Když se všechno po*ere: Woodstock 99 (2022) (seriál)

Jojo. Takhle to dopadá, když se zrezivělý van plný hippie sraček čelně srazí s korporátní nenažraností. Greedstock 99, motherfuckers!

Abercrombie & Fitch: Vzestup a pád (2022) odpad!

Asi takhle. V dnešní době je celkem jedno, jestli chcete pracovat, nebo nosit hadry od A&F, Thor Steinar, nebo od spojených barev Zelando. Klidně noste hadry z recyklátu. Je to vaše osobní volba . Takže rozhodnutí A&F zaměstnávat jen Keny a Barbíny mě zachovává zcela chladným. Strčte si ty svoje hnusný hadry do svých nekorektních prdelí. A dokument o takové kravině by měl skončit na stejném místě.

Klan Gucci (2021)

Ridley je starý mazák. Takže si do svých filmů může dovolit ty nejlepší mluvící hlavy co jsou momentálně na trhu. I kdyby se chystal natočit telenovelu o pošahané, disfunkční famílii, která je z naprosto nepochopitelných důvodů jednou z top značek na ujetém trhu s předraženými, nevkusnými hadry a podobnou veteší. A to se jeden z rodiny tolik snažil dostat jejich výrobky tam kam patří. Na tržiště do afrických slumů. No nic, i snaha se cení. Ale pořád je to jenom ta telenovela.

Moonfall (2022)

Ajajajaj. Rolo zase nezklamal. Na Zemi (a vlastně i ve vesmíru) už rozšmelcoval co se dalo, tak přikročil k planetárnímu kulečníku. Kluci a holky v Asylum musí trpět jako zvířata a měli by našeho milého destruktora dát k soudu. Za krádež scénáře. Protože tahle perla se musela válet v mrazáku mezi Útokem dvouhlavého žraloka a Transmorphers. Jenže tenhle kus byl nejslabší, takže tam počkal na Rola, který si šel do mrazáku pro led do metanolu. Nicméně, pokud pomineme ten nesmysl s hightech Měsícem (každý blbec přece ví, že Měsíc je celej z jeté Goudy), je to takovým tím nezaměnitelným asyláckým způsobem zábavné.

Démoni Krakova (2022) (seriál)

Takže tu máme takovou malou urban fantasy z polského Krakova. Hlavní hrdinové jsou sice bez výjimky  naprosto nesympatičtí Jackové a Jadwigy, ale! Ale taky tu máme bubáky (zdravíme Dědu Mráze!), polobohy a bohy ze slovanské mytologie, pěkně ušmudlaný vizuál, pitevnu, mrtvol dost a jako bonus i nějaká nedojedená nemluvňata. No, a jelikož taková vykurvená šaškárna, jako Bridgertonovi (od stejného Netflixu), má o DESET procent lepší hodnocení, je nutné jednu hvězdu přitlačit. Bardzo dobre.

Eternals (2021)

Že to jde s Marvelem pomalu ale jistě do marvele není nic nového. Ale tohle? Řádně diverzifikovaná skvadra emzáků vodí lidi dějinami a chrání je před strašlivými Devianty. No budiž. Jsme totiž nesvéprávná banda retardů a určitě to potřebujeme. Eternálové hrdinně bojují a u toho trousí  moudra, jako z učebnice filosofie pro obyvatele klecových lůžek. Nesnesitelná podívaná. Po shlédnutí jsem si s úlevou uvědomil, že jediní Devianti, kteří nás ohrožují, jsou tvůrci tohoto majstrštyku. Takže klídek.

Není čas zemřít (2021)

Spoiler. Bond a Rodinná pouta? Jakpak se to rýmuje? No nerýmuje. Největší macho a modelový mužský šovinista James se dojímá nad pleteným králíkem, pofňukává a i jinak se nás snaží ze všech sil přesvědčit, že toxická maskulinita není jeho sklenka whisky. Je mu to ovšem pendrek platné. Jediné možné pokání je v jeho případě smrt raketou do kaďáku. Ale nesmutněte. 007 je jen číslo. A přijdou noví, progresivní Bondi. Jmenuji se Bond. Ono Bond.

Matrix Resurrections (2021)

Nacpěte se modrejma (červený néé) pilulema a zapijte je kapalinou do odstřikovačů (modrou). To, co se vám pak bude zdát, je slabý odvar toho, co z původního Matrixu splácala Wachovských Lama. Ale co. Kurví si vlastní značku.

The Deep House (2021)

Rákosníček. Ladův Vodník. Ti, co nikdy neumřou, protože nikdy nežili (trocha HPL). Za mě parádní potápěná exkurze do zatopených oblastí...Nejsem si úplně jistej, co na to doktor Mráček, ale v konfrontaci s touhle rodinou bych si na Mráčka nevsadil ani chcíplou bělici. Všechno, čeho jste se báli v bazéně, aneb fakt se nechte zdeptat.