Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Akční
  • Pohádka

Recenze (311)

plakát

Tenet (2020) 

No nevím. Se mi to nějak nezdá či co. Asi si o tom před druhým koukáním něco přečtu.

plakát

Roky a roky (2019) (TV seriál) 

Do karantény to sedne. Snad bych dal i plný počet, ale ten konec jsem úplně nevstřebal.

plakát

Princezna zakletá v čase (2020) 

Trochu jsem váhal, jestli dát plný počet - ale jo. Na tuzemské poměry zcela ojedinělý film. Chce se říct - kde se to vzalo? Scénář super, napětí drží, princezna výborná. Vlastně nemám moc, co bych vytknul (možná se dalo někde malinko víc stříhat). Držím filmu palce, ať si na něj najde cestu co nejvíc diváků.

plakát

Nákaza (2011) 

Not great not terrible. Dneska už všichni ví, co je to R0.

plakát

Jesus Christ Superstar live (2012) (divadelní záznam) 

Jsem nadšenej. Samá pozitivní překvapení: herecké i zpěvácké výkony, scéna, napětí, živá skupina - všechno to sedlo. Ježíš nebyl moula, vynikající Pilát, super Ananiáš a Mel C jako Máří Magdalena úžasná. Snad jen Kaifáš mi přišel lehce slabší. Ale to je jen taková mini-šmouha, nic neměnící na celkovém super zážitku.

plakát

Utopia (2013) (TV seriál) 

Prapodivná záležitost pro milovníky paranoie, konspirací, vizuality Davida Lynche a humor Quentina Tarantina. Nebo tak něco. Fakt úlet. Vůbec nekoukám na seriály, ale první sérii Utopie jsem si dal v kuse během vánočních prázdnin a byl to dobrý dárek.

plakát

Ready Player One: Hra začíná (2018) 

Kdo nečet knížku, nemá IMHO šanci se chytit. Já ji četl a tak jsem neměl z "nových" úkolů moc radost :( podle mě to mohl být naprosto skvělý osmidílný seriál, kde by každá postava dostala adekvátní prostor a zápletka by dávala víc smysl. Tady to prostě jen hrnuli dál a dál. Zklamaní :(

plakát

LEGO® příběh 2 (2019) 

Pokud se vám jednička nelíbila, ani to nezkoušejte. Ale já jsem se bavil výborně. A to jsem to viděl slovensky a anglicky ;)

Reklama

Reklama