LucyZ

LucyZ

Lucie Žurovcová

okres Ostrava


1 bod

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 11.9.2011
  Bronson Pinchot
  (herec)

  Rodák z New Yorku, vyrůstal v Pasadeně, kde navštěvoval South Pasadena High School (vynikal ve francouzštině, sborovém zpěvu a v divadle). K herectví přičichl na Yaleské univerzitě, kde nejprve studoval umění, později drama. Po skončení studií se díky práci na divadle dostal v polovině osmdesátých let až k filmovým rolím -… (více)

  • 6.5.2012
  Denis O'Hare
  (herec)

  Denis Patrick Seamus O'Hare se narodil 16. ledna r. 1962 v Kansas City v Missouri, dětství ale prožil ve státě Michigan na na severovýchodním pobřeží USA. Díky své matce byl veden k hudbě - byla hudebnice a působila v církevním sboru. On sám pak jako teenager zpíval ve školním sboru. Maturoval na Brother Rice High School r.… (více)

  • 8.1.2012
  Frances Conroy
  (herečka)

  Narodila se r. 1953 v Monroe, v americkém státě Georgia. Vystudovala herectví – drama v Neighborhood Playhouse a na Julliard School v New Yorku. Záhy se stala výraznou a obsazovanou herečkou na Broadwayi. Zde se seznámila s dramatikem Arthurem Millerem a stali se dobrými přáteli. Roku 2000 byla nominovaná na cenu Tony v… (více)

  • 1.1.2017
  Hugh Bonneville
  (herec)

  Britský herec, známý především jako Robert Crawley, hrabě z Downton ze seriálu Downton Abbey, se narodil jako Hugh Richard Bonneville Williams 10. listopadu 1963 v Londýně. Herectví vystudoval na Webber Douglas Academy of Dramatic Art. Roku 1987 debutoval v Anglickém národním divadle a od roku 1991 je členem Královské… (více)

  • 2.2.2012
  Jack McBrayer
  (herec)

  Americký herec a převážně komik se narodil 27. května 1973 v Maconu, v americkém státě Georgia. Vystudoval herectví na University of Evansville. Od roku 1995 pracoval v komediálně-improvizačním klubu Second City v Chicagu. Zde se seznámil s herečkou a scénáristkou Tinou Fey, která pro něj stvořila jeho nejznámnější postavu -… (více)

  • 30.12.2011
  John Slattery
  (herec)

  John Slattery se narodil r. 1962 v Bostonu a zde prožil i své dětství společně se čtyřmi staršími sestrami a jedním mladším bratrem. Vystudoval Catholic University of America a dosáhl bakalářského titulu v uměleckém oboru r. 1984.

  Filmování se zažal věnovat r. 1988, když debutoval v TV seriálu DIRTY DOZEN. V seriálech se od té… (více)

  • 16.9.2011
  Ricardo Chavira
  (herec)

  Richardo Antonio Chavira se narodil v rodině soudce Juana Antonia Chaviry ve městě San Antonio v Texasu roku 1971. Jeho rodina má německé, mexické a irské kořeny. Studoval na Kalifornské univerzitě a od roku 2000 je držitelem titulu Master Of Fine Arts, obor herectví. Poté začal naplno pracovat v zábavním průmyslu - jak na… (více)

  • 9.10.2016
  Talia Balsam
  (herečka)

  Newyorská  rodačka Talia Balsam pochází z herecké rodiny. Její otec je herec Martin Balsam a matka Joyce Van Patten. V průběhu 70. let navštěvovala internátní školu v Tusconu v Arizoně a k filmování - respektive k práci v televizi se poprvé dostala r. 1977. V průběhu let se na televizní obrazovce objevila v mnoha známých… (více)