LucyZ

okres Ostrava

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 12.4.2019  22:04

Místy vtipné, většinou nudné. Jenom mi ta Winona přišla nametená i v místech kdy to nebylo nutné. Za ní velké mínus.

• 16.10.2013  18:57
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

Nad velká očekávání dost nuda. Chtělo by to přidat.

• 29.9.2013  21:59
    Atlantis (TV seriál) (2013)

Laciné, pitomé, bez náboje. Nevidím důvod proč se na to dívat dál. Propadák jak vyšitý. Pokud někdy existovaly postavy starověkých bájí (včetně bohů), tak buď rotují v hrobě nebo mají špunty v uších a spací škrabošku na očích aby to raději neviděli.

• 29.10.2013  16:29
    Drákula (TV seriál) (2013)

Tak úvod byl průměr. Ale osobně nechápu, proč tvůrci převzali jména většiny postav z knižní předlohy Brama Stokera a nic jiného, jako např. charaktery, děj, profese postav, atd.? Rovnou si mohli vymyslet svůj vlastní příběh s novými hrdiny, ovšem je mi jasné, že by seriál ztratil na "lesku" a zajímavosti. A BTW pochybuju, že v roce 1861 měli kapesní baterky :-)

• 4.6.2012  09:48

Prostě MIB - pár humorných momentů, citových výlevů, pár dobrých hlášek, pár dobrých záběrů. Natažený konec. Ale je rozhodně lepší než dvojka. Ve 3D nám "agent K" zestárl torchu víc než jsme čekali. A chyběl mi tam Frank. Za mě takových 60%.

• 7.4.2012  09:49

Rovnou říkám: škoda, že tam byly ty sentimentální vsuvky. Jinak by to byla moc hezká věc, ale i tak jsem se nasmála. Stifler opět nezklamal a jeho "pomsta" byla sladká. Stifler je ovšem paradoxně plus i mínus filmu - jako postava - je nejzábavnější, nejuvěřitelnější a hlavně svůj, ale na druhou stranu pak všichni ostatní působili jenom jako jeho křoví. Ale dost bylo kritiky, od toho tu máme "odborníky, za mě ****.

• 12.11.2011  21:50

To je prostě dobrý příběh. Režie, obsazení. Už dlouho se mi nestalo, abych se tak těšila na další díl. A díkybohu bude i další řada. Těším se. Opravdu.

• 7.11.2011  08:40
    Barbar Conan (2011)

Moc jsem si od toho filmu neslibovala, ani jsem nečekala nějaký filmový skvost. Díkybohu. Neurazí, nenadchne. Je to tak na 50%. Je to ale jeden z mála podívaných tohoto typu, kdy jsem opravdu postupně začala přát tomu zlověstnému důchodci/ hlavnímu zlosynovi, aby se mu podařilo porazit hrdinu, zvítězit, ovládnout svět a stáhnout Conana do pekel.

• 22.10.2011  14:46

Je do tředevším dobrý film. Není to komedie. Není to romantické. Je to prostě o hledání lásky. Steve Carell mě ovšem o roli Carla mile překvapil. Je to milý film, ráda jsem ho viděla, takže za 4hvězdy to určitě je.

• 13.11.2011  12:03
    Bylo, nebylo (TV seriál) (2011)

Po prvním dílu jsem se celkem těšila na ty další. Zase Maine, oblíbené dějiště napínavých příběhů. Ovšem s dalšími epizodami přišlo mírné zklamání a trošku nuda. Výborný je Robert Carlyle (jako vždy), sympatická je Ginnifer Goodwin, a překvapivě mi nevadí ani Jennifer Morrison. Špatná volba byl ale ten Charming.

• 11.8.2011  17:10

Po nehezkých zklamáních z dílů 5, 6, 7/část 1. jsem byla docela mile překvapena. Možná je to tím, že jsem neudělala jako u předchozích dílů tu chybu, že jsem si oživila příběh přečtením knihy, možná ten film zas nebyl až tak špatný, že by v něm nějak zásadně čněly odchylky od původního děje, popř. dějové nesmysly. Samozřejmě že spousta věcí by šla udělat jinak a mohl to být ještě lepší film, každopádně si myslím, že to je Yatesův nejlepší Potter, jakého natočil. Body navíc samozřejmě díky Alanu Rickmanovi, který i z malé role dokáže udělat zázrak.

• 5.9.2013  22:57
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Vím, že Game of Thrones má svoji skupinu zarytých fanoušků. Pro mě je to ale další telenovela - ovšem s fantasy nádechem. Bohužel. Hodnotím to z mého pohledu po shlédnutí všech dílů (navíc přítel je fanoušek - má doma všechny knihy a tak všechno). No nicméně takový fantasy "Tak jde čas" s tupýma postavama, které jednají tak, nebo jim je to předurčeno, jenom proto, aby mohl být další díl / kniha.. G.R.R.Martin musí mít radost.

• 21.1.2012  13:07
    Nadějné vyhlídky (TV seriál) (2011)

Nemám ráda Dickense, ale první díl mě přesvědčil, abych se podívala i na pokračování. A musím říct, že mě celkem nadchly. Výborná kamera, výprava, dokonce i scénář, herecké výkony - Gillian byla kouzelná. Jediné, co mě na sérii vadilo, byl výběr představitele Pippa, byl mi neskutečně protivný.

• 20.2.2012  17:26

Ten film není špatný. Ale asi jsem moc četla - na to abych uvěřila, že takoví byli Freud a Jung, nesouhlasím s Cronenbergem v pojetí postav. Pokud by film neměl reálný základ, pak je ok, tak na 90% .

• 28.2.2012  12:26
    Náhradnice (2011)

Mohl to být celkem povedený film. Mohl. Pokud by se vynechaly některé postavy a zmatenost děje. Neříkám, že celý film od začátku do konce je hloupý - pro některé věci bych to dokonce chtěla vidět ještě jednou (ale s jiným scénáristou a režisérem). Ale jako celek to moc nefunguje, co Vás udrží při vnímání jsou především Kelly Macdonald a David Tennant, sympatičtí jako vždy. Pokud je nemáte rádi, nestojí to bohužel za Váš čas. Dočkáme se někdy konečně "nové Lásky nebeské"?

• 16.12.2011  11:10
    Pytel kostí (TV film) (2011)

Knihu jsem nečetla, bohužel, nicméně tenhle film mi moc "kingovský" nepřišel. Neměl tu správnou atmosféru, kterou jsem čekala po slibném začátku. Na druhou stranu to nebyla úplně ta nejhorší adaptace Kingovy knihy, kterou jsem kdy viděla - "To" nic nepřekoná (alespoň doufám).

• 26.8.2011  08:40

Film jsem celkem protrpěla... přestože má poměrně ( a překvapivě silné) obsazení - Oldman, Christie, Haas, Madsen. Má ovšem taky špatný scénář, režii, triky (hlavně ten vlk - LOL), výpravu. Jedna hvězda za odvahu pustit to vůbec do kin.

• 11.8.2011  16:45

Pobavila jsem se celkem dobře, film nenudil a děj odsýpal celkem dynamicky. Nečekala jsem od toho nic závratného, komedie americké produkce mě v poslední době moc nezaujaly. Ale Horrible Bosses ve mně zanechali dost pozitivní pocit a úsměv ještě dlouho po odchodu z kina :)

• 23.5.2012  14:41
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Dlouho jsem odolávala, Cumberbatch mi není vizulálně sympatický, nicméně nakonec jsem byla přemluvena. A navíc příjemně překvapena. Ačkoli mě trošku mrzí, že nepokračovali v duchu "nevysílaného pilotu", ten mi přišel výborný oproti dalším dílům, ty si zaslouží takových pěkných 85%.

• 2.9.2011  13:13
    Seance (studentský film) (2009)

Tohle dílko má prostě atmosféru, která je u žánru hororu - a zejména variace na klasický horor - to nejdůležitější. Když vezmu v úvahu, že se jedná "pouze" o studentský film, musím říct, že konečně se i u nás objevil režisérský talent, který by měl být využit a možná se díky tomu česká filmová tvorba konečně někam pohne.

• 21.1.2012  12:55
    Hranice nemožného (TV seriál) (2008)

Podle mně výborný seriál. škoda, že ho asi zruší - tohle dílko si to opravdu nezaslouží. Já dávám 5 hvězdiček - jedna speciálně navíc patří Walterovi :-)

• 4.6.2012  13:09
    Šílenci z Manhattanu (TV seriál) (2007)

Stylový seriál - jak jinak než do puntíku vypiplaný. Navíc působí jako droga, takže musíte prostě vidět každý další díl. Každá postava tam má své místo, nicméně se všechny charaktery postupem času vyvíjí a to Vás nutí pokračovat s nimi. Dostanou se Vám prostě pod kůži.. Podle mého je to jeden z nejlepších seriálů, jaký kdy byl natočen.

• 13.8.2011  09:48

Film by sám o sobě byl dobrý..... jenom kdyby nebylo knihy, která je (bohužel pro Tykwera) excelentní.

• 21.1.2012  13:00
    Studio 30 Rock (TV seriál) (2006)

Dobře vypointovaný kousek, skvělé postavy, vtípky. Ďábelský Kenneth, lišácký Jack Donaghy, mlsající Liz - kdo by je neměl rád? Za mě rozhodně *****.

• 9.11.2011  12:44

Vermeer je můj oblíbený malíř. A tento film podle mého rozhodně vystihuje neuchopitelný, křehký dojem z jeho práce. Nedokážu ho prostě vymazat z paměti, a to se mi moc často nestává.

• 23.5.2012  14:36

Snad nejlepší novodobý romantický film. Ač nemám filmy tohoto typu příliš v oblibě, tenhle je výjimkou potvrzující pravidlo, že nic se nemá házet do jednoho pytle. Rickman, neeson, Firth opět nezklamali a Hugh Grant příjemně překvapil (a to nemluvím o těch ostatních). Teď nezbývá, něž jen čekat na další "Lásku nebeskou"... a doufám, že to bude brzy :-)

• 2.9.2011  13:48

Nemožný film, který naprosto degraduje původní kreslenou předlohu. O tomhle počinu se toho moc napsat nedá, protože od první klapky až do posledního postsynchronu to byla zoufalá katastrofa, která snad nikdy v celovečerní podobě neměla vzniknout.

• 16.8.2011  12:37
    Z pekla (2001)

Není to moc hezký film. Pointa přitažená za vlasy se bije s pokusem o vytvoření atmosféry doby Jacka Rozparovače. Zklamání.

• 1.7.2013  00:23
    Nevěra (2000)

Tichý, krásný, až smutný film. Ale jeden z filmů, který mě opravdu zasáhnul. Proto je jeden z mých nejoblíbenějších; Díky Liv Ullmann.

• 11.8.2011  17:01
    Samotáři (2000)

Svého času dost kultovní záležitost - hlášky, Trojan, Macháček, koláčky..., ovšem po zhlédnutí s odstupem času to vidím tak na 60%.

<< předchozí 1 2