LucyZ

1 bod

1 2 následující >>
    • 16.8.2011  12:37
    Z pekla (2001)

Není to moc hezký film. Pointa přitažená za vlasy se bije s pokusem o vytvoření atmosféry doby Jacka Rozparovače. Zklamání.

• 13.8.2011  09:48

Film by sám o sobě byl dobrý..... jenom kdyby nebylo knihy, která je (bohužel pro Tykwera) excelentní.

• 11.8.2011  17:10

Po nehezkých zklamáních z dílů 5, 6, 7/část 1. jsem byla docela mile překvapena. Možná je to tím, že jsem neudělala jako u předchozích dílů tu chybu, že jsem si oživila příběh přečtením knihy, možná ten film zas nebyl až tak špatný, že by v něm nějak zásadně čněly odchylky od původního děje, popř. dějové nesmysly. Samozřejmě že spousta věcí by šla udělat jinak a mohl to být ještě lepší film, každopádně si myslím, že to je Yatesův nejlepší Potter, jakého natočil. Body navíc samozřejmě díky Alanu Rickmanovi, který i z malé role dokáže udělat zázrak.

• 11.8.2011  17:01
    Samotáři (2000)

Svého času dost kultovní záležitost - hlášky, Trojan, Macháček, koláčky..., ovšem po zhlédnutí s odstupem času to vidím tak na 60%.

• 11.8.2011  16:45

Pobavila jsem se celkem dobře, film nenudil a děj odsýpal celkem dynamicky. Nečekala jsem od toho nic závratného, komedie americké produkce mě v poslední době moc nezaujaly. Ale Horrible Bosses ve mně zanechali dost pozitivní pocit a úsměv ještě dlouho po odchodu z kina :)

• 11.8.2011  15:15
    Dracula (1992)

Rozhodně nepopírám, že by tento kousek neměl atmosféru, Gary Oldman je vynikající, ostatní víceméně taky; nicméně jakožto fanoušek knižní předlohy dávám pouhé 2 hvězdy, protože nechápu příčinu toho, proč bylo tak moc zasaženo do děje, vztahů a charakterů postav.

1 2 následující >>