Gmisiycs

homepage

<< předchozí 1 2 3 4
    • 23.10.2019  20:48
    Nadějná Grace (2013)

Tohle je film o skládání písní pro pána Boha pod vedením rádoby silného otce. Pro pámbíčkáře možná fajn téma, ale ani Vám neporadí, jak skládat, ani Vám neukáže Boha. Je úplně jedcno, co bylo předlohou filmu. Je to jedno proto, že s předlohou má společné jen tvrzení o předloze. Budete se nudit. Film je ovšem pětihvězdičkován komunitními nadšenci Ulice, díl 789089867656879768987.

• 20.10.2019  21:11
    Muka (2008)

Pokud někdo neví, jak dlouho je unesen, jaktože je dokonale hladce oholen. Dávám odpad. Vypnul jsem tohle svinstvo hned na začátku filmu pro nelogičnost. Tohle opravdu nesnáším. Pokud si film hraje "na pravdu" musí být uvěřitelný.

• 19.10.2019  18:01
    Na střeše (2019)

Slušný pokus o něco, co tu ještě nebylo. Jenomže už bylo. Takže jedna hvězda za zpracování s p. Švehlíkem. Jinak za lízání vagíny Angely Merkelové a !!!výhradně její!!! genderovou správnost jde vše ostatní dolůůů. Místo 4* jen jedna, protože příběh je pointuálně poslán do sraček mysli dnešní zelené mládeže a původní myšlenka byla nejdříve zbita. Potom zabita.

• 8.10.2019  07:30

I v horroru musí být logika, nejen řeka krve a hnusu. Jak jedna osoba řídí dvě auta? Jak se někdo umlátí tyčí s osttnatým drátem přes igelit a pak se tím děravým igelitem udusí ... aby vzápětí ožil? Ta jedna hvězda za jen za to, že jsem film v půli nevypnul, ale s prstem na tlačítku "Skok vpřed o 10s" jej vlastně dokoukal. Horror a horror je rozdíl. Pro typ horroru, kam spadá i tento film, by měla existovat nová kategorie, něco jako UnLogicBlood.

• 3.10.2019  04:41
    Uranus (1990)

Gérard Depardieu byl nějakej divnej ne? Dnes to tahal utrčitě Philippe Noiret, a ostatní přehrávali. Taky tomu chyběl konec. Nebo ne? Přesto na tom něco je.

• 10.9.2019  19:19

Není to zlý. Při vší úctě ke stáří filmu, jedná se o nedostatečně využitý šikovný nápad.

• 28.7.2019  21:57
    Finální portrét (2017)

Zajímavý pokus, jak okecat, že umělec nemůže nikdy soupeřit s fotografií. Proč socha Palacha je nerez krabice? Prý je to umění. Proč Picasso čmáral jak pomatený geometr? Protože to je nový styl a vyjádření duševna. ATD. ATD. ATD. ------- Naštěstí neexistuje doba, která by umožnila koexistovat více než několika skutečným umělcům zároveň. Naštěstí mám právo tvrdit, že ty mrzkosti, jež jsou nám předváděny, nejsou uměním. Stejně jako tento film. Nudný a o ničem. Už jen proto, že stále jen lže.Prý fotografie převzala umělcům řemeslo, a malování se muselo změnit. No tak dobře.Když to všichni říkáte, tvoříte tím maintream, a všichni ostatní jsou blbí. Sámo včetně mne.

• 30.6.2019  08:46

Takové nemastné a neslané. Kopie. Neříkám přímo plagiát. Tvůrce asi zná něco z vědy a tak kupříkladu paradoxy cestování časem zmínil a zakecal, a nechal bez vysvětlení, aby neublížil logice svého díla. Film není pro každého. Připravte se na 20000 slov pod příběhem a 5 různých scén. Konverzační sci-fi ve stylu "Pozemšťan", ale zdaleka ne tak vymazlené.

• 15.6.2019  21:41
    Stážista (2015)

Přečetl jsem si komentář od Verbal-a a ze čtyř měním na 5. Film je potřeba vidět vícekrát a Verbala méněkrát.

• 8.6.2019  08:45

Pěkný závěr, pitomě zpracovány spousty dobrých nápadů, historické vsuvky i některé současné akce odporují minulým dílům = nelogičnosti. Animace sqělá, hudba sqělá, nápady dobré, příběh celkově pitomý, dílčí části příběhu dobré.

• 2.5.2019  20:55
    Zdi (TV seriál) (2018)

Je to takové .. divné. Jmenuje se to ZDI a mluví to o lidech, zatímco o zdi samotné se dozvíme celkem prd. Očekával jsem např. u USA/Mexické zdi, že se autor zmíní o několika stovkách mrtvých, které zabila záplava, vzniklá díky amíkům a jejich zdi či jak se geodeti sekli, postavili zeď několik metrů v Mexiku, pak ji museli zbourat a stavět znovu. Slušný díl byl o zdi Izrael/Palestina, kde konečně alespoň někdo otevřel hubu a řekl pravdu, že ty největší hajzli jsou na obou stranách zdi (podobně v Irsku). Jinak je to takové to o lidských osudech, jak chudák Mexičan nemůže do Mexika za rodinou. Příhodnější název by byl "Za zdí". O samotných zdech se dovíte pramálo. Jako technicky zaměřený člověk mě víc zajímá zeď, než lidi co zdrhnou ze své vlasti a pak tvrdí, že jim někdo jiný brání v setkání s krajany a rodinou. Takže další sociologický film. Vy, kdož mne znáte, víte, co si o sociolozích myslím.

• 24.4.2019  16:37
    Podezření (2000)

Takže. - Milí ČSFD'áci. Budeme natáčet nový film z prostředí justice v Orlové. Bude se jmenovat "Dvanáct rozhněvaných členů poroty". Bude tentokrát genderově správný. V porotě zasedne 6 žen, každá jiné barvy pleti, národnosti, vyznání a věku, plus 6 mužů, taktéž vyváženě. V zájmu objektivity bude jen jeden z mužů bílý a bude to ten, který bude nejdéle rozzlobený. Všichni ostatní budou, narozdíl od vzteklého indoevropana, čestní a rozumní, nejrozumnější pak bude plno-plno-plnoštíhlá Romka, jakožto předsedkyně poroty. Plagiát to nebude, protože: 1) Změna destinace, 2) změna složení poroty, 3) genderově správný film. Doufáme za tým originálních autorů, že od zdejších kritiků dostaneme velmi šťavnaté hodnocení, zvláště za úžasně správnou a šťavnatou předsedkyni, plus za originalitu filmu. --------- A fčíl cosik k tomuto filmu "Under Suspicion": Plagiát je plagiát, a jako takový si zaslouží jediné možné hodnocení, které také obdrží, a to i přes účast "velikých" jmen v projektu a účast kozy Moniky Bellucci v několika filmových políčkách.

• 22.4.2019  16:56

Nadčasový film. - Doufám, že se nedožiji příslušného času...

• 13.4.2019  18:05

Až na uječeného Cagneye jde o prvotřídní zábavu tehdejší doby.

• 8.4.2019  21:48

Pokud je to umění, poznám, že jde o umění, i když mu zrovna nerozumím. Toto není nic. Zbytečnost možná. Nebylo-li by toto natočeno, nestalo by se nic. Ale vůbec nic!

• 29.3.2019  13:44
    Jednotky SS (TV film) (2018)

Opět propaganda. Není to dokument. Je to skoro odpad. Ta jedna hvězda je za to, že je ve filmu zmíněno několik údajů, které jsem ještě neznal. Dokument je dokument. Předkládá fakta. Tento film se jen hemží výplody typu: "Cynický Himler". Tohle ale v dokumentech nemá co dělat. Dokument se má rovnat pravdě. Páni tvůrcové, upozorňuji znovu, že i já mám mozek který umí myslet a jestli je někdo cynik, vrah, hajzl atd., to dokáži posoudit sám. Na vymývání mozku jsem si zvolil svou vládu. Nepotřebuji k tomu ještě rádobydokumentaristy. Jinak ale určitě doporučuji skouknout. To, že jde o nekvalitní dokument ještě neznamená, že pro Vás nemusí být přínosný.

• 22.3.2019  11:06

Jak píše flajboj82, pro dospělé to není! Za sebe bych dal tak 1*. Jenomže to dopoledne, kdy jsem to pustil, jsme měli návštěvu a tři děcka ve věku od 8 do 14 let čuměly a byl od nich klid. Suma sumárum, jedna hvězda ode mne a jedna za každé dítě, které hodinu a půl neotravuje rodiče.

• 20.3.2019  01:25
    Maso a krev (1985)

Scénář je fakt mizerný a zobrazení středověku také. Nic to nemění na faktu, že zatím jsem ve svém životě neviděl nic, co by zobrazení středověku a pohledu lidí na svět blížilo více, než tento film.Takže za 5, protože je to pro mne zatím nejlepší film ve své kategorii.

• 20.3.2019  00:55
    Syrská love story (2015)

Pustil jsem tento film, hodil lagu přesně do půlky a co jsem získal? Bez toho, abych sledoval celý tenhle maglajz, jsem dostal chtě/nechtě tento výstřih, který opět chtě/nechtě charakterizuje celý dokument.: "Co pro nás za poslední tři roky západ udělal?" - ptal se jistý genderově správný pán. Odpověď od Gmisiycsa zní: "Hovno udělal!. A dovětek zní "Takto je to správně hňupe. Jsi doma, tak si řeš své problémy jak (ne)umíš!". To je vážně hnus. Já myslel, že jde o náhodu, a tak jsem si tento dokument pustil celý a poctivě shlédl. Výsledkem bylo, že jsem opět zjistil, že opět nejde o dokument, ale opět o propaganu.MeeToo FOREVER. Chtěl bych tyhle duševní giganty vidět uprostřed hloučku stejné barvy v Chánově. To by byla ramena, což?-------- Já nevím. Čtu tento text a nevyjadřuje to, co by vyjadřovat měl. Zkusím to ještě jednou, s co nejmenším počtem slov: "Dokument pojednává o sebevražedných sklonech muslimů pijících alkohol.". Nedovolí mi to nepoznamenat, že můj soused má manželku a tři milenky. Jednu milenku a jednu jeho manželku znám osobněji, než bych měl. Mám si za to dát 5 hvězdiček?

• 17.3.2019  21:15
    Bankrot (2017)

Chtěl bych mít partu zkušených ajťáků, kteří: přesměrování provozu 'skrytě jinam' považují za zabezpečení, natáhnou 5terabajtovou linku na vesnici za několik hodin a k tomu potřebné napájení elektřinou včetně záložních zdrojů a dieselagregátů, za pár hodin nainstalují zázemí prográmátorů a vše jim na první šup funguje, pak programují bezpečnost ve WIN přetahováním oken... atd. -------- Chtěl bych mít vládu, která: na řešení problému nejvyšší priority přivádí externisty a nemá své odborníky, povolí největší antihackersko/antiteroristickou akci v dějinách země v nechráněném objektu na vesnici, předá mi hesla k serverům vytištěná na několika A4 blanketech, dá libovolný peníz na výbavu - zatímco netuší kolik nabídnout programátorům... atd. --------- Chtěl bych mít scénáristu v prackách... na rejžu dlabu, ten tématu rozumět nemusí. Výsledkem je odpad, protože film je zmatkem nesmyslů a odborných termínů. Hláška filmu je "Nemáme konektivitu!!!!! Potřebujeme server!!!!".

• 17.3.2019  11:23

Vám se to nelíbilo? Nám ano. Má to spád, roztomilé holky i vtip. Trochu plagiát, takže za 4.

• 16.3.2019  21:37

Poctivé čtyři hvězdy, ale dávám pět. Za odvahu alespoň jemně naznačit realitu. Příběh je originál, a to se málo vidí. Drobné chyby (a plagiát), projevující se v neschopném, humanisticky školeném vojenském personálu dnes opomíjím, i když jindy bych za to zabíjel. Příběh a film jsou totiž až příliš dobré.

• 16.3.2019  18:16
    Zamilované Vánoce (TV film) (2018)

Nepřináší nic nového. Čistý plagiát plagiátu. Ani vtipný, ani dojemný, ani romantický ani atd. Jen vyplýtvaný filmový materiál. Až přide Rosamunda Pilcher (či jak se ta můra jmenuje), dá mu 5 hvězd.

• 16.3.2019  16:50

Příjemně zabubákované. Ani moc, ani málo. Pár chyb tam bylo, zvláště tedy bílý stín člověka mne nadchl, ale jinak vcelku konzistentní. Možná to na 4* až tak nebude, ale komu to ublíží či vadí?

• 23.2.2019  15:20

Totéž stokrát znovu ... a snad nikdy jinak. Předevčírem jsem dal jednomu "stokrát znovu" filmu odpad. Zasloužil si to. Tak co to provádím tady? Tak za prvé, když čtu, že film je natočen podle skutečné události, automaticky utíkám pryč. Když čtu, že se ňáákéééj floouuuteeeek bute starat o ňáákýýho krypla, tak se mi kudla otevírá v kapse. To je pořád dokola. Navíc německý film? Vždyť to je odpad jak vyšitej, ještě předtím, než začnou úvodní titulky !!! --------- Někdy nejde říci, co je zrovna na tom filmu dobrého, zatímco špatné se obvykle dobře definuje. Zrovna já a zrovna takovýhle film a já mu dám 5*? Nevím. Nevím co na něm pochválit. Bylo to fajn, bylo to dobré. -------------- Víc než to ! Závěr (slaďák) jsem si pustil znovu, od dortu po limuzínu - a znovu jsem si vychutnal mokrý ksicht až na vestu a to mi, považte, táhne na pade a cypoviny bych měl přece nechat mladým.

• 23.2.2019  08:25

Vcelku se v tomto filmu ani moc nelhalo, i když parametry dokumentu (ani tendenčního) to nemá. Hlavní problém filmu není množství lží, ale množství nudy. Na druhou stranu je to dobré jako připomínka/nástin událostí, které jsou v kontextu historických faktů důležité, byť jsou zde zkreslené. Na počet oscarových nominací se v tomto případě ohlížet nemohu. Vzhledem k datumu výroby filmu to jinak být ani nemohlo. --- Vypadá to skoro, že film zatracuji, ale není tomu tak. Film doporučuji skouknout, ale nezapomenout na kritický a logický pohled na vše okolo i uvnitř tohoto děje, anebo to skouknout jako nezávislý dobrodružný film bez historického kontextu. Slušných 60%.

• 21.2.2019  14:11

Ano, jsou i horší filmy. Hůře zahrané, horší příběh atd. Ale tento je hraný, že by se za něj styděla i Rosamunda a dokonce i v Norsku by z herců dostali osypky. A příběh? Jak z pera Rowlingové = Čistý vývar z plagiátů. Nelogické chování herců je dílem scénaristy. Hudba? ... kde? Tohle nemá smysl. Je to další zbytečný, stokrát stejný film, vhodný pro děti, které ještě nic neviděly. Od nynějška mohou být u TV vždy jen příjemně překvapeny.

• 20.2.2019  20:41
    Odplata (1999)

Film je sice velmi kvalitní, ale já se u něj hodně nudil. Beru v úvahu i datum výroby i hvězdičky jež vyhasnou, přesto to na 4 nemá. Jako filmový kritik bych asi uvažoval o pěti. Jako náročný konzument nemohu zatím jinak.

• 20.2.2019  20:24

Plno historických nesrovnalostí. Plno logických průserů, jako např. most padající až po odlehčení, místo v plné zátěži. Za pětku z logiky nemohu dát pět hvězd na ČSFD. To je logické. Jinak je to ale příjemná lehká hrůza. Tříletý vnuk se u toho dokonce dvakrát "pobál". Tedy úspěch US cinematography jako noha. Dám 4, protože to neplatím.

• 20.2.2019  17:22

Vážně je to pitomé jak blondýna - ředitelka Německa. To se prostě musí vidět. My jsme se dlouho tak nenasmáli, jako když jsme se na tuto komedii (bývalý horror) letos, v roce 2019, koukali. Vřele doporučuji. Teď jdu skouknout dvojku.

<< předchozí 1 2 3 4