Fanita

človek asi

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 9.4.2019  21:13
    Hanna (TV seriál) (2019)

Len dve veci mi vadili: Hannin akcent a jej priserna parochna. Inak super. Duo Kinnaman a Enos opat tahaju celu show.

• 17.2.2017  01:00
    Callback Queen, The (2013)

Celý čas som mala pocit, že to je len zlý úvod do nejakého tretotriedneho pornofilmu. Príšerná kamera, príšerní herci, celé zle.

• 14.2.2017  01:20
    Maggie má plán (2015)

Taký zlý film s takým skvelým hereckým obsadením. Zbytok asi nemá ani cenu komentovať. Mňa by len strašne zaujímali ako uhovorili hercov ako Ethan Hawke a Julianne Moore podielať sa na niečom tak strašne nemastnom neslanom? Majú to tak, že raz do roka natočia nejaký film v rámci hereckej charity? Sklamaná som.

• 5.1.2017  02:52
    Autumn Dreams (TV film) (2015)

Toto by ani nebol taký zlý film, keby ho strihal niekto iný, prepísali sa dialógy a najmä zrušila tá otrasná hudba. Nie každá scéna potrebuje mať hudobný podmaz a ešte takýto príšerný! Kombinácia Pilcherovej a Dallasu. Fujtajbl.

• 27.10.2016  21:49
    Zmizelá (2014)

Horší herec ako Ben Affleck už je len Emily Ratajkowski. A vuala oni ich dali do jedného filmu. Asi som od toho čakala príliš veľa, ale vysledný wau effect sa vobec nedostavil. Ani ten koniec až tak neprekvapil. Asi ma už len tak ľahko nič neprekvapí... prekvapilo by ma snáď len keby Ben Affleck pre zmenu zmenil výraz a ukázal nejaku emóciu...

• 24.8.2016  19:21
    Joshy (2016)

Neviem, či je to len mnou, ale nejako mi úplne unikla hlbšia pointa filmu.

• 23.6.2016  21:44

Už dlho som nevidela nič také prehnané, nevysvetlené, nepochopiteľné..takú blbosť. Láska nevysvetlená, pokrvná, taká povrchná ako zimný kabát v lete. Chýbalo mi nejaké vysvetlenie, čo sa to tam vlastne deje, začiatok bol taký nezáživný, dal sa však prežiť, v skratke čudná matka, zvláštne prostredie, incest a potom prišla vojna. Zase bez vysvetlenia, a celé hodiny prechádzky v lese, keby som sa popritom nehrala na mobile, tak to asi ani nedopozerám. Celé to bolo proste veľmi zlé. Jednu hviezdičku za nie zlú kameru a jednu za fešáka Georga MacKaya.

• 30.5.2016  20:39
    Marcella (TV seriál) (2016)

Nadupaný seriál plný drámy, skvelej hudby a psychicky labilnej Anny Friel ma navnadil hneď po prvej epizóde. Lákadlom pre mňa bola hlavne Anna, pretože som si ju obľúbila kedysi ako veselú a šťastnú Chuck v Pushing Daisies. Marcella je úplný opak, temnota sa rozožiera celý seriálom a občas sa mi zdalo, že to prehnali s počtom postáv a rôznych príbehov, ktoré spolu v podstate nesúvisia, i keď trošku vlastne áno. Napriek malým nedostatkom som sa každý týždeň netrpezlivo tešila na nové časti a nechala sa postupne unášať pomalým odhaľovaním príbehu. A ten úvodný song skvelo doplňuje celú atmosféru.

• 18.4.2016  00:35
    The Catch (TV seriál) (2016)

Neviem čím to je, ale som strašne napichaná z tohoto seriálu a úplne som zožrala všetko aj s navijákom. Skvelá zápletka, obsadenie hercov úžasné, milujem Mireille, nádherná je tu. Jaj nech už je tu ďalšia časť, neviem sa dočkať.

• 14.4.2016  18:03

Fuj to bolo, ale dlhé a prekrútené a nelogické...A mouthbreather Kristen krajšia ako Charlize Theron? Si robíte zo mňa srandu, nie? To už aj tá zjazvená žena v lese bola krajšia. A ktože je tento prezlečený Thor? V živote som o ňom nepočula, je to azda charakter z červenej čiapočky? Ako vždy američania zoberú príbeh, a premenia ho na niečo totálne iné, oveľa horšie. A teraz moje dve otázky na záver: Kto a kedy naučil snehulienku bojovať, že sa tak nebojácne rozhodla vyraziť do boja? (áno v lese bolo čosi načrtnuté, ale vážne?) a prečo jej nedali prilbu? Najdrahší poklad zeme a oni jej ani nedajú poriadnu zbroj len debilný účes?

• 1.2.2016  15:48
    Pozůstalí (TV seriál) (2014)

Už je to tri dni, čo som dopozerala poslednú epizódu a ešte stále ma občas zamrazí. Dlho som nemala takýto pocit, z nejakého seriálu. Hudobne dokonalé, príbehovo silné, charakterovo vykreslené pohladenie na duši. Každým dielom sa napätie stupňovalo a stupňovalo a na konci mi aj slzy vypadli, čo som naozaj nečakala. Jeden z tých seriálov, s ktorými nedokážete prestať, pretože vždy keď začnú koncové titulky, musíte vedieť, čo sa stane ďalej. Nádherne vykonštruovaná dráma.

• 16.12.2015  19:31

Možno v tretom filme si už konečne niekto prečíta aj knihy a nie len obsah na zadnej strane. Vizuálne v pohode, ale ten príbeh nedáva vôbec zmysel, je tam toľko medzier koľko bolo v znovuzrodenom Krónovi. Dufám, že o niekoľko rokov sa niekto talentovaný k týmto úžasným knihám vráti a natočí z nich nejaký príjemný seriál. Pretože tieto filmy stoja za holý banán.

• 11.11.2015  13:04
    Spectre (2015)

Úvodný song mutujúceho Sama Smitha striedal normálny hlas s dákym kastrátnym vyšším hláskom malého chlapčeka, rozdvojená osobnosť? Asi najhoršia uvodná pieseň v histórií bondoviek, aj celkovo 3dčkové efekty tituliek poslabšie, akoby práve objavili Rhino, či 3D Max a hrali sa v nich, čo sa tam dá vytvoriť. Uf, dlhá, nezaujímavá, zlátanina akčných filmov, vizuálne síce celkom zaujímavá, (až na ten "pozor malý spoiler" (aj keď u Bonda asi ani moc nie) počítačový výbuch pred koncom) príbehovo však veľmi slabá. Príliš veľa vecí do seba nezapadalo, pár krokov úplne vynechali a tak sa z príbehu stal mišmaš malých bondových zbraní a príliš veľkého "šarmu." Už ani tie sexuálne scény nie sú to, čo bývali. A starnúca Monica Bellucci? Tá tam bola len do počtu? Záverečná scéna mi bola matne povedomá asi tak z desiatich filmov. A samozrejme, že Moriarty bol od začiatku podozrivý. Slabý kurací vývar bez typických bondovych vymožeností a technológií.

• 19.10.2015  00:18
    Macbeth (2015)

Vizuálny a hudobný orgazmus.

• 6.10.2015  00:05

To snáď ani nemalo dej, nie? Strata času.

• 30.7.2014  23:41

Hudba skvelá, herci sympatickí, ale inak nič moc.

• 22.7.2014  21:58

Veľmi suchopádny snímok s trápnymi nezaujímavými dialógmi..veľmi pomalým tempom, čudnými charaktermi, prázdnym príbehom, skoro žiadny dejom. Veľká strata času...Stále som nejak nepochopila, prečo takéto filmy vôbec točia. Nazvú to "indie" film a mne sa pomaličky začína spájať "indie" so " zlý"...Dúfam, že sa to do budúcna zmení...

• 28.6.2014  22:59

Toto vrcholné a jediné dielo slovenského hororu urobilo z filmu The Room jeden z naúžasnejších filmov aké kedy natočili. Čakala som, že to bude zlé, ale po ôsmych rokoch procesu tvorenia som čakala aspoň o chlp lepšiu vec. Neviem, či to bolo myslené ako paródia alebo vážna vec. Ale aj na paródiu to bolo veľmi slabé. Kamera sa točila ako u nás na stužkovej, keď sa rozhodlo, že budeme mať troch kameramanov, aby nedajbože niečo niekomu neušlo. Neviem na aký stroj to bolo nakrúcané, ale kľudne by som stavila na handku. Prepálená, roztrasená, vyblitá. Herecké výkony boli poľutovaniahodné, ani päť korún by odo mňa nedostali za tento výkon. Zase raz krásne sa prezentuje slovenský národ, ako stádo hlúpučkých mladistvých, ktorí nevedia ani do desať zombíkov napočítať. A nadávalo sa v socializme ešte viac ako teraz? Huby mydlom by som im vyumývala! Najviac ma dojala tá krv a zvuk...Neviem, čo to bolo za vodu so sirupom, ale keby aspoň to vyzeralo ako zámerne nastajlované, tak nič nepoviem, zrejmá nadsádzka by tomu veľmi pomohla, ale takto to bolo len nepresvedčivé ružové čosi, čo steká dievčatám po prsiskách. Zvuk znel ako, keď si dáte na hlavu plechový kýbeľ a niekto vám do neho trieska páčidlom..(Použili tvorci mikrofón z handky?) Na konci mi nedá nespomenúť scenár a zle napísané dialógy a faktu, že chlapci asi ani len netušia, prečo vo filmoch bývajú skriptky a v škole plnej socialistických vlajok sa nenájde ani kúsok látky, ktorým by vytretému fešákovi obviazala hlavná protagonistka ranu. Samozrejme je jednoduchšie roztrhať si košelu... A prečo by sme ukončili začaté myšlienky, keď máme k dispozícii zopár 3D efektov? Šup šup priletí efektívna helikoptéra a hneď sa zabudne, že Barbora kdesi stratila svoju matku...Ach, áno prepáčte mi tento spoiler..Takže týmto sa prezentujeme vo filmovom svete? Nikdy som sa totiž nehanbila viac za svoj pôvod ako vo chvíli, keď som opustila kino. Plačem, ty zombia!

• 22.4.2014  16:35
    Whirlygirl (2006)

Prvých 20 minút som zvládla len s občasným preklikaním a zrýchlením...ale tie ostatné uplynuly rýchlejšie za pomoci šípky doprava...príšerné...za Juliana jedna hviezda..

• 22.4.2014  01:42

Ten film vlastne ani nemá tak moc rozvitý dej, ale napriek tomu je v ňom čosi veľmi silné, niečo, čo zanechá brutálny pocit v bruchu...Je to však úžasne spracovaná vizuálna a hudobná dokonalosť. A Julian Morris... došľaka... Ešte stále sa klepem, po tom konci...

• 15.3.2014  13:14
    Adoration (2013)

Príbeh priemer... Herecké výkony dobré.. Hudba dokonalá...Celok obstojný...Film ma nenudil, ale ani nenaplnil úžasom, námet bol veľmi dobrým nápadom..

• 1.3.2014  00:03

Bradley Cooper je ten najnechutnejší chlap Hollyúdu, už hodinu čakám kedy Amy Adams vypadnú prsia z trička a som totálne znechutená, pretože si sadla na humusný záchod v klube a vôbec jej to nevadilo. Títo američania fujtajbl. A ten príbeh trošku nuda, nie?

• 25.2.2014  15:43
    Hemlock Grove (TV seriál) (2013)

Ponurá atmosféra. Príbehy trochu na seba nenadväzujú. Herecké výkony neviem, či sú zlé alebo len všetci hrajú tak dobre mierne zaostalých ľudí. Za to vražedné detaily a premena na vlkolaka boli tými najstrašnejšími aké som kedy videla...Rada na záver: Tento seriál sa neodporúča sledovať pri jedle...

• 25.2.2014  00:22
    Happy-Go-Lucky (2008)

Na tento film mám asi príliš vysoké IQ.

• 21.2.2014  00:13
    Archipelago (2010)

Tento film bol veľmi zvláštny s ťaživou atmosférou, nestráviteľnými dialógmi a temnými vlnami. Bol veľmi nudný, ale netypickým spôsobom. Neskutočné dlhé zábery bez strihu, herci, prostredie, všetko dokopy tvorilo krásny celok, ktorému však nedostatok deja dosť chýbal. Avšak Tomove bicyklovanie som si užila...

• 20.2.2014  01:19

Kamera tohoto filmu je dokonalá, obrazy úchvatné, kvetové polia závideniahodné, modré motýle, krásne kostýmy, len nejako popri všetkej tejto vizuálnej nádhere sme stratili dej. Film nás hneď po úvodnom aaáaáá vhodí rovno do príbehu, ktorý nechápeme, pretože sme ho nezažili. Chýba mu nejaký ten úvod-uvedenie do problematiky, či aspoň dáky náznak toho, prečo sa začína diať to, čo neskôr tvorí celú dejovú líniu. Všetko v tomto filme je tak strašne noblesné, až je to nudné.

• 15.2.2014  22:52

Strašne rozťahaná, príliš farebná, príliš nudná, vyumelkovaná, hrajúca na efekt, prekrucujúca fakty z knihy, zlátanina, z ktorej ma zaujal len Tobyho zelený sveter a Leonardov luster. Tá kamera ma neskutočne rozčulovala, Tobyho divný káčerovský hlas, herecké výkony, všetci na mňa pôsobili nevyrovanene, nezúčastnene a trošku zaostalo. Neznášam, keď dajú do dobových filmov modernú hudbu, úplne mi to kazí atmosféru. A ten film je asi nekonečný.

• 28.1.2014  20:19
    Divorce Invitation (2012)

Tak strašne zlý film. Našťastie som to len preklikala a nestrácala tým čas. Hrôza. Súhlasím s Kaylin. Toto bolo číre zlo.

• 26.1.2014  21:43

A kde je koniec? Nejak mi asi niečo ušlo, pretože mi v tom filme chýbal dáky dej, a dáke správne zakončenie. U niektorých filmov bude otvorený koniec fungovať, ale tu nie..Asi bol na mňa príliš alternatívny.

• 25.1.2014  00:35

Fúú, čakala som oddychovú komédiu, ale toto bolo celkom silné. Hľadanie šťastia na úkor vlastných chýb. Brutálne sa mi páčilo, že herečky tu vôbec neboli namaľované a to len umocňovalo pocit reálna.

<< předchozí 1 2 3 4 5