Fanita

okres Martin
človek asi

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 18.1.2021  16:21

Falošný francúzsky akcent zabil celý tento film. Celý čas som dúfala, že to je len akt, a že konečne na konci začne rozprávať normálne, ale nestalo sa tak. Oh, how do you say....ehm...Cheers? mi pripomenulo Hillariu, keď si nevedela spomenúť na slovo uhorka. Ehm, how do you say this in english? (povedala Hillaria Baldwin s falošným španielskym akcentom) Cucumber? Pepino Christmas všetkým falošným akcentom..

• 1.1.2021  16:33
    O Vánocích (TV seriál) (2020)

Krátky nemecký seriál o skrachovanom muzikantovi vracajúcom sa domov do čarovného mestečka na Vianoce, mi pripomenuĺ tradičný vianočný chaos, ktorý zažil už každý z nás.

• 1.1.2021  16:32
    Dash & Lily (TV seriál) (2020)

Moje 14-ročné vnútorné dievčatko bolo totálne nadšené z tohto seriálu. Čo môže byť lepšie ako Vianoce v New Yorku a Scavenger Hunt s poznávaním nových miest a trochu tej mystérie a romantiky v živote dvoch nepochopených intelektuálov.

• 1.1.2021  16:32
    Vánoce u našich (TV seriál) (2019)

Vtipný seriál z Nórska, kde sa hlavná hrdinka snaží nájsť rande na každoročnú rodinnú vianočnú večeru. Tento rok vyšla jeho druhá séria, ktorá bola rovnako vtipná ako aj tá prvá, ak nie vtipnejšia. Strasti a útrapy tridsaťročnej sestričky v hľadaní "toho pravého" v dnešnej modernej dobe proste nemôžu viac vystihnúť, to čo prežívame aj my všetky beznádejné romantičky toho istého veku.

• 1.1.2021  16:32

Nápodobne aj v tomto, mladá spievala dosť zle a nepomohla jej ani učiteľka. Herecky tiež celé zle.

• 1.1.2021  16:31
    Mistletoe Magic (TV film) (2019)

Veľmi nudný film.

• 1.1.2021  16:31
    Fatman (2020)

Bizár, pomalý nechutne sa vlečúci príbeh, ktorý sa v posledných desiatich minútach rozbehne a koniec.

• 1.1.2021  16:30

Príbehy viacerých ľudí, ktoré sa vzájomne prepletú a prebudia správneho vianočného ducha v každom z nás.

Mr. 365 (TV film) (2018)

Asi prvý film, v ktorom cítiť sexuálne napätie narozdiel od iných podobných vianočných filmov. Poväčšine sa v týchto filmoch objavuje intimita medzi hlavnými hrdinami len na konci v podobe bozku, ale tu kamera rotovala medzi zábermi sexi zadku a six-packu hlavného hrdinu a dostávala nás spolu s hrdinkou do varu:)

• 1.1.2021  16:30
    The Christmas Aunt (TV film) (2020)

Nové zaujímavé spôsoby ako prebudiť v deťoch vianočného ducha.

• 1.1.2021  16:30
    Holly & Ivy (TV film) (2020)

Príbeh, ktorý chytil za srdce, pobavil aj rozplakal.

• 1.1.2021  16:30
    Inn Love by Christmas (TV film) (2020)

Taký obyčajný "feel good" film, so sympatickou ústrednou dvojicou a ich ešte sympatickejšími starými rodičmi.

• 1.1.2021  16:30

Tento film mal úplne tradičný ničím novým neprekvapujúci príbeh, ale do mojej top desiatky sa dostal najmä pre tú úplne úchvatnú kameru hodnú hocijakého blockbusteru. Všetky zábery boli pečlivo vyberané, nemala som pocit béčkového filmu a celý čas som slintala nad všetkými tými čokoládami a nádhernými vianočnými ulicami.

• 1.1.2021  16:29
    Christmas Ever After (TV film) (2020)

Netradičná hlavná hrdinka, ktorá je pripútaná na invalidný vozík, ale nie je to z nej vôbec cítiť. Celá ľúbostná zápletka mi prišla mi veľmi romantická a celý čas som fandila hlavným hrdinom a dúfala, že skončia spolu.

• 1.1.2021  16:29
    Five Star Christmas (TV film) (2020)

Jeden z najvtipnejších vianočných filmov roku 2020, v ktorom sa do pretvárky zapojí celá rodina, úžasné herecké výkony a netradičný príbeh, ktorý nebol úplne zameraný na romantickú časť príbehu, ale skôr na rodinné vzťahy.

• 1.1.2021  16:29
    Cross Country Christmas (TV film) (2020)

Tento film bol veľmi vtipný a pohodový so skvelou dvojicou a dobre napísaným scenárom, ktorý pobavil aj prekvapil a priniesol nové netradičné zmeny v už zavedených Hallmark stereotypoch.

• 1.1.2021  16:29
    Love, Lights, Hanukkah! (TV film) (2020)

Pre mňa najleší Vianočný film roku 2020, najmä pretože ma trochu aj rozplakal. Veľmi silný rodinný príbeh so sympatickou ústrednou dvojicou, o hľadaní nových tradícií a spoznávaní novej rodiny.

• 30.12.2020  22:51
    The Stand-In (2020)

Čo do pekla bolo toto?

• 26.12.2020  22:20

Ja neviem, proste obsadia do filmu herečku, ktorá ma byt starnúca supermodelka a má 'akože' 35 rokov, ale vyzerá oveľa oveľa staršie (v skutočnosti ma herečka 41), na to, že tam ide o krásu stále (Belle), tak mi príde dosť škaredá a ksichty hádže hrozne stále a to obočie ma desilo celý čas... Josh bol sympatický a aj jeho dcéra, ale cely film na mňa pôsobí veľmi lacno a príbeh je dosť nudný. Mám pocit, že som to celé už niekde videla a asi by mi nevadilo, tento film nevidieť, ale v rámci výzvy ho dokončím:)

• 13.11.2020  01:56

Chcela som to pridat ako zaujimavost, ale nejako mi to nefunguje, takze chcem len tolko povedat, ze tento film vznikol asi po navsteve The Museum of Broken Relationships v Zahrebe, odkial v podstate prevzal celu tematiku. Toto muzeum som navstivila pred mnohymi rokmi a stale to bude jedno z najzaujimavejsich miest, na akom som sa kedy ocitla. Kazdy predmet mal pri sebe napisany cely pribeh a trvalo nam prejst par miestnosti a par pribehov, par hodin. Aj sme si poplakali aj sa nasmiali a preto som sa tesila na tento film, ze ako to uchopia a popravde som trochu sklamana, lebo to vo mne nevyvolalo ziadne z tych emocii, ktore som prezila v Zahrebe. Je to taka priemerna romantika s hipster glamour.

• 22.10.2020  00:25

Príde mi vtipné ako tu všetci píšu, že herci nemajú medzi sebou chémiu, a napriek tomu sú spolu v skutočnom živote už od roku 2012 a zosobášení sú od 2015. Podľa mňa sú spolu krásni.

• 5.10.2020  16:23
    Country v srdci (TV film) (2020)

Spoiler: Trosku mi nedava zmysel, ze festival je na jej otca farme a zalozila ho jej matka a ona je nadsena, ze dostala VIP pas az potom, co stretne slavneho spevaka a on ju pozve spievat na stage? Vsak nejako malo je tam toho rodinkarstva, ziadna protekcia? Jej rodina zalozi festival na ich pozemku a ona tam nikdy nespievala a nikdy nemala vstup do zakulisia? To sa mi trosku nezda...

• 2.10.2020  13:42
    New Year's Kiss (TV film) (2019)

Nejako nechapem, preco sa tento film vola New Year's Kiss? Pribeh taky primitivny a nudny, a ta podmazova hudba ma zabijala, ale dve hviezdicky za Erin, lebo ta to aspon trochu zachranovala, aj ked jej rola bola dost zle napisana.

• 14.7.2020  18:42
    Vánoce s Hvězdou (TV film) (2012)

Ach toto bolo príšerné, ale o to viac som sa nasmiala. Charakteri hlúpe, plot úplne zabitý a predvídateľný. No celé zle, ale scéna, keď si pán herec prvýkrát odkusne z cupcakeu ma rozosmiala brutálne.

• 22.6.2020  00:30
    Love in Design (TV film) (2018)

Jaaj, títo dvaja herci nemali spolu žiadnu chémiu, neviem, či to je tým, že ona mi príde fakt škaredá a strašne nesympatická a ten jej maznavý otravný hlas ma privádzal do šialenstva, alebo proste len mi vizuálne spolu nesadli, ale pokazilo mi to celý dojem z filmu a na nič iné som sa nevedela sústrediť. A popravde ten ich design tiež nič moc. Veľmi slabá hallmarkovina.

• 22.3.2020  00:34

Prečo sú skoro všetci ľudia v tomto filme úplne vypatlaní? Vrátane hlavnej hrdinky? Jediným normálnym človekom v tomto filme bola Rachel, zbytok celé zle.

• 9.4.2019  21:13
    Hanna (TV seriál) (2019)

Len dve veci mi vadili: Hannin akcent a jej priserna parochna. Inak super. Duo Kinnaman a Enos opat tahaju celu show.

• 17.2.2017  01:00
    Callback Queen, The (2013)

Celý čas som mala pocit, že to je len zlý úvod do nejakého tretotriedneho pornofilmu. Príšerná kamera, príšerní herci, celé zle.

• 14.2.2017  01:20
    Maggie má plán (2015)

Taký zlý film s takým skvelým hereckým obsadením. Zbytok asi nemá ani cenu komentovať. Mňa by len strašne zaujímali ako uhovorili hercov ako Ethan Hawke a Julianne Moore podielať sa na niečom tak strašne nemastnom neslanom? Majú to tak, že raz do roka natočia nejaký film v rámci hereckej charity? Sklamaná som.

• 5.1.2017  02:52
    Autumn Dreams (TV film) (2015)

Toto by ani nebol taký zlý film, keby ho strihal niekto iný, prepísali sa dialógy a najmä zrušila tá otrasná hudba. Nie každá scéna potrebuje mať hudobný podmaz a ešte takýto príšerný! Kombinácia Pilcherovej a Dallasu. Fujtajbl.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6