Fleisch ist mein Gemüse (2008)

Už po dvou minutách jsem to chtěl vypnout a měl jsem to udělat. Bohužel to nezachránil ani fakt, že v druhé půlce se tam objevila Anna Fischer. *Viděno v němčině*

Protivný sprostý holky 2 (2011) (TV film)

Tak oproti jedničce tomuhle chyběla Lindsay, Rachel, Amanda a vlastně i všichni ostatní.

Povinně nezadaný (2010)

Pěkný film s předem známým koncem s milými herci. Takový na zpříjemnění sobotního deštivého odpoledne. Viděno v původním znění, takže žádná dabingová hrůza.

Jak vykrást banku (2007)

Tak komedie k zasmání to moc nebyla, ale dalo se na to koukat.

DOA: Na život a na smrt (2006)

Dvě hvězdičky za zadečky a jedna za to, že mám rád hry Dead or alive a Mortal kombat.

Navždy spolu (2012)

Mám rád filmy inspirované skutečnou událostí a tento se mi velmi líbil. Nebylo to taková slaďárna jaká se dala čekat a já jsem za to rád. Rachel McAdams to dobře zahrála a os Channing Tatum zatím asi nejlepší výkon.

Nedotknutelní (2011)

Není potřeba k tomu psát něco navíc, než co tu bylo již napsáno. Jednoznačně nejlepší film poslední doby.

Drive (2011)

Ten film se nedá popsat, absolutní paráda, koukám na něj stále dokola a v autě nic jiného než soundtrack

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Klasická komedie, která neurazí. Jim už není to co býval, ale i přesto zahrál dobře. Tučňáci jsou roztomilý. Dobrá oddychovka po nedělním obědě.

Láska nebeská (2003)

Výborná komedie plná romantiky, lásky... ale hlavně plná (skvělých) britských herců, songů, ale hlavně britského humoru. Dát tohle dohromady a přidat k tomu vánoční nádech byl skvělý nápad.