Flack007

okres Praha-západ

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 3.11.2017  20:56

Asi jsem čekala poněkud něco jiného. Možná sezení v koutě v heroinovém doupěti, nostalgické vzpomínání na první díl. Ale ono nějak toho nebylo tolik, jak jsem čekala. Dvojka nabídla svůj vlastní život, kterým se inspirovala v prvním díle, ale ne tolik, aby to bylo vlezlé. Čekala jsem jistý pokrok hlavních postav, čekala jsem změnu v jejich myšlení, čekala jsem i jiný přístup okolí. No přišlo mi to jako oblembctaná lžička od medu, z které ten med odkapává do hrnku, do hlubokého, hlubokého hrnku, jehož dno není ani vidět. Tak nějak se totiž celá ta atmosféra ať už původního nebo tohohle Trainspottingu ztratila. I tak jsem si užila tu jízdu.

• 27.2.2017  00:16
    Drive (2011)

Podle mě nedoceněný film u spousty diváků, ale já jsem si fakt zamilovala ten kontrast dobra a zla, černé a bílé, ticha a hluku. Atmosféru filmu si pamatuju do teď i po tolika letech, nevím proč, ale z mála tady udělali tvůrci sakra moc a já když jsem film nyní viděla znovu, to fakt čím dál víc oceňuji. Legendární soundtrack to navíc šperkuje o veliký level nahoru.

• 7.2.2017  18:48

Já vám nevím. Mě film fakt bavil. Mám možná špatný vkus, ale já jsem se u filmu smála, fandila hrdinům a opravdu netrpělivě hltala každou scénu. Bavila mě celá Suicide Squad a nefandila, jsem ani jednomu hrdinovi nějak víc.(ikdyž to fakt táhne nahoru Smith a Robbie) Užila jsem si obsazení, ale i bohatý soundtrack (od Black Sabbath, přes Twenty One Pilots až po Skrillexe). Fakt mě film bavil, a natož že je to komixové story, neměla jsem opravdu žádný problém. Pravděpodobně nebudu mít potřebu film vidět znovu, ale přesto jsem dostala, co jsem čekala. Opravdu.

• 6.8.2016  21:04

Nuda. Musím říct, že tohle bylo jedno z nejnudnějších zahájení OH, jaké jsem kdy viděla. Ano, uznávám není jich moc, taky mi není tolik, ale bylo jich dost, abych mohla soudit. Brazilci to měli fakt těžké, a musím říct, že jsem si minulej Londýn fakt užila. Samozřejmě, měli to Brazilci dost komplikované, když museli šetřit všude kde se dá, a také když Londýn dal laťku tak vysoko, jenže stejně i tak si myslím, že šlo udělat všechno lépe. Zábavněji. Nepopírám snahu, nepopírám některé dobré momenty, ale jasně to nebude mít na to, když v Londýně hráli hudební klenoty, stavěli komíny a James Bond měl jednu z hlavních rolí. Tady byla spousta pozitivní energie, dobrých myšlenek, ale nějak mi to nesedělo k zahájení OH. Do toho komentář České televize, který byl moc politický a otravný.

• 6.8.2016  20:36

Celkem mě tady ten nastřelenej Dave i baví a jsem schopná ty jeho výlevy nějak omluvit. Naprosto luxusní set, který mi zpříjemnily staré dobré pecky, a Never Let Me Down Again je jen vrcholem toho všeho. Jsem schopná i omluvit zařazení písní, které moc nemám v oblibě. Musím ale tvrdit, že se jedná o jedno z těch lepších živáků, které Depeche Mode mají a to tvrdím, prosím pěkně, jako někdo, kdo depešáky moc nemusí a v době, kdy frčeli zdaleka nevyrůstal.

• 2.8.2016  15:52
    Bite (2015)

Humusárnička jak má bejt. Fakt kekel. Ke stádiu zblití chybělo opravdu málo. Opravdu krásná proměna hlavní hrdinky, jen škoda, že ostatní postavy neměly stejný prostor a nezasáhl je zdaleka stejný osud, jako hlavní Casey.

• 27.3.2016  11:27
    Insidious (2010)

Je tu dobrý způsob, jak se nedržet naučených linek z posledních let. Je to fajn způsob, jak natočit super děsivý horor. Jenže průser je, když v půlce filmu stejně povolíte a necháte se strhnout davem trapáren, které někdo natočil už před váma. Díky první lekačce hravě poznáte, jak se všechno bude vyvíjet dál a jak všechny "děsivé" momenty budou vypadat v budoucnosti. Nuda v podobě hlasité hudby a specifického soundtracku tomu dává všemu ještě tu trapnou korunu, díky níž musím ubírat hvězdy. V podstatě kladně hodnotím jen drobné strašidelné momenty, které nejsou vidět hned na první pohled a musíte se spíše více soustředit na obraz. Bohužel tyhle momenty jakoby vyprchají v té době, kdy film ztrácí ponurou atmosféru a já celkově ztrácím i zájem o to, co se s hlavními hrdiny stane. Jsem fakt už unavená z podobných rodinných hororů.

• 27.3.2016  10:51
    Spectre (2015)

Nejnudnější díl ze všech bondovek. Bože, jak já se po bezvadném Skyfallu těšila na podobnou odcejpající a emocionální vykrádačku. Jenže nestalo se. Kromě začáteční scény, kdy jsem marně doufala, že se to potáhne ve stejném duchu, se prostě ve filmu vůbec nic nestane. Honičky na horách, v letadle i v autě, mě nehorázně moc nudí a kromě toho, že jsem opět slintala ze samotného Craiga, vůbec nic mě nenutilo tenhle díl dokoukat. Nemůže tak ani za to Craigovo podání role nebo vynechání klíčových postav minulých dílů, protože víte, že se to s nima i bez nich obejde v jakémkoliv díle před tím. Je to jen čistě díky tomu, že tohle bylo děláno velice rychle, na koleni a moc rychle za hodně moc peněz, bez trošky zájmu o to, co se minule povedlo nebo nepovedlo. Bez ohledu na to, jestli když zvolíme Bond girl, Bond song, Bond parfém a Bond auto a bude to stát za to. Jasnou ukázkou je titulní píseň, kterou nabídli jen tak někomu a nechali ho podělat i těch několik minut u hlavních titulků. Jak se pak mám tvářit, když se jedná o mojí oblíbenou filmovou sérii a posere se to takhle moc. Nejhorší, nejdelší, nejnudnejší díl vůbec. Bez emocí, bez zábavy, bez klíčové akce a ještě navíc hodně špatně zakončeno.

• 24.3.2016  15:33
    Les sebevrahů (TV film) (2013)

Co je horší než, že se u hororu nebojíte? To, že se u něj smějete. Valíte se smíchem sudy z toho, jak se ústřední hrdinové chovají jako paka, jak se z rádoby "tajemných lekaček" stává kolotoč nudy a jak všechno mínění o tom japonském lese je pryč, a to jenom kvůli debilnímu filmu. Kruci takový fajn námět a tak fajn začátek, který je pohnojen vším, co se ve filmu hejbe.

• 29.2.2016  12:28

Tak přeci jen se Leo dočkal. Škoda jen, že za tenhle snímek by si tu sošku Hardy zasloužil víc. V podstatě každý za to neskutečně mrznutí za kamerou. Je zajímavé, že spousta komentujících film prožívalo naprosto stejně jako já. Plní očekávání, chtějící kvalitu, kterou dostali, přesto emocionálně naprosto prázdní, protože snímek prostě s emocemi hraje tak málo, že vás více zajímá, zda štáb náhodou neumrzl. Nemám naprosto nejmenší problém se super kamerou, efekty nebo atmosférou, kterou se povedlo předat. Mám však problém s rychlostí jakou se všechno vysvětlí a s tím, že tu nemáme žádnou jinou odbočku, která by nás zbavila toho utápějícího se DiCapria, který sice dělá vše jak má, přesto si nemyslím, že dokonale. Bylo mi už od začátku jasné, jak film začne i skončí, a proto jsem si dala sakra záležet jak se s tím všichni poperou, dala jsem si moc záležet, abych si všimla jestli mě film překvapí a budu ho chtít vidět znovu. Jenže já jsem po shlédnutí filmu stejně poznamenaná jako kdybych ho neviděla. Dostala jsem film velice kvalitně natočen, s velice kvalitním námětem, který je však nevyužit díky plácání se v něčem, co nemělo smysl.

• 29.2.2016  12:13
    Stud (2011)

Stud už nikdy nechci vidět znovu. Dlouhé trápení mé osoby dlouhými záběry a nesmyslnými scénami není ten jediný důvod. Možná za to možná může to povrchní kamenné já, která dalo přiznat, že film je částečně i o mně a mých kamarádech. Uzavírání se do sebe, hledání se, zkoušení, co vydržíte, abyste ve finále zjistili, že jste stejně průměrní jako ti okolo, kterými pohrdáte. Možná ne všechny myšlenky, co si odnáším po dokoukání, byly McQueenovým plánem. Je škoda, že možná díky tomu jak se mě Shame dotýká, tak nejsem schopná hodnotit objektivně. Na jednu stranu film mi vytvořil odpor k sebe sama, na druhou stranu film mě momenty neskutečně nudil (a to je přesně možná to, co McQueen chtěl).

• 16.2.2016  23:24

Dlouhá sranda, kterou jsem Tarantinovi sežrala i s navijákem. Přesto si nemůžu odpustit porejpnutí do délky filmu, nudnosti v prvních sekvencích, ale zároveň hudebního orgasmu, vizuální podívané díky 70mm formátu nebo klasické tradiční znechucení u rajčatové omáčky. Neskutečně jsem si užila roli S.L.Jacksona, který se mi v poslední době líbí nějak víc, taktéž Goggins mě překvapil. Jsem ráda za tento snímek, ale ještě radši jsem za to, že jsem ho viděla doma s nekonečným obsahem jídla v lednici, několika litrů vody a hlavně se záchodem několik metrů od TV. Jinak nevím, co bych dělala v kině. Každopadně film hodnotím moc pozitivně, ale na pět hvězd mi něco chybí. Možná už jen dlouhý úvod, možná málo scén s Madsenem nebo celkově to, že všechny filmy od Tarantina jsou už předvídatelné.

• 3.2.2016  13:37
    Akta X - Série 10 (série) (2016)

Super návrat zpátky. Škoda, že mi to nedokáže navrátit tu tajemně hororovou náladu, kterou mi předávaly VHS, když jsem byla mladší. Opravdu mi chybí dynamika nevěřící Scully a Muldera, které jsme znali z předchozích epizod původního devadesátkého seriálu. Díly sice pěkně odcejpají, ale nejsem si jistá, zda ta celá atmosféra Akta X už není okoukaná. Jsem ráda, že se epizody nebabrají v minulosti víc než by bylo zdrávo, takže kvůli tomu jsem si radši zapnula devátou sérii, abych oprášila vzpomínky. Zatím 4 hvězdy po třech dílech, časem možná budu ubírat, ale prozatím dost dobrá práce

• 2.9.2015  01:51
    Síť (1995)

Prkenná Sandra, která se navíc chová jak úplná kráva. Nemám tendenci se vrtat ve filmech, v návaznostích, ani jestli něco z něj dává smysl. Jenže Síť byl tak skvělý nápad, který kazí plno maličkých detailů, že nemám nutnost film vidět znovu.

• 2.9.2015  01:48
    Games TV (TV pořad) (2014)

Vědět to, tak se narodím o nějaký ten rok zpátky, abych se mohla kasat tím, že jsem byla u herních začátků v ČR. Games.cz se rozhodli vydat dobrou cestou. I když se jedná o první herní vlaštovku podobného směru, kvalita je občas pochybně dobrá. Některé díly jsou inteligentní, zábavné i plné zajímavých informací, jenže těch je tak málo, že se ani nevyplatí na něj čekat. Zvláště pokud herní průmysl znáte jako vlastní boty. Pro ty ostatní může být občasná zábava.

• 14.7.2015  20:51
    Odhalení (2007)

Horší nudu jsem dlouho neviděla. Vše tak nudné, moralistické až přímo v některých momentech ubohé, že jsem se jen modlila, aby se objevily rychleji titulky. Nemám nejmenší potřebu to vidět znova, už jenom protože všechny postavy jsou mi tak ukradené, stejně tak rádoby napínavý příběh. I díly Zákona a Pořádku jsou větší krimithriller než tohle, navíc je v nich míň negrů.

• 13.7.2015  13:43

Lehce nadprůměrný film, ale na 4 hvězdy to pořád necítím. Herecky je to báječný film, kdy se mi jinak nesympatiční herci celkem zamlouvají. Atmosféru to má bravurně zvládnutou a skutečně jsem v některých pasážích cítila stejnou bezmoc jako hlavní lékáři z filmu. Musim také poznamenat bravurní práci kostymérů a maskérů, kteří vytvořili tak uvěřitelné mrtvoly a umírající, že jsem dlouho takovou práci neviděla. Film jsem viděla už několikrát, ale vždy mám pocit, že obsahu spousty předvídatelného obsahu, zvláště pokud se bavíme o scénách s Donaldem Sutherlandem. Nezapřu, že jsem se nepobavila o některých hlášek Hoffmanovo role.

• 2.7.2015  23:42
    Inteligence (TV seriál) (2014)

Po Pilotu mi bylo jasné, že tohle prostě nepůjde. Může za to obsazení, které je tak okoukané, že jsem si připadala, že koukám na partu herců v důchodu, co přijmou každou roli. Cath a Sawyer mi dohromady nesedli, ani když jsem byla v tom nejlepším rozpoložení. Každá scéna je neskutečně předvídatelná, celé to působí nudně. Aneb jak zkazit nový seriál obří okoukanou nudou.

• 2.7.2015  23:23
    Na dřeň (2012)

Báječný snímek. Ač jsem nečekala hotové zázraky, tak jsem byla mile překvapená. Díky své maličkosti tohoto filmu jsem si uvědomila, jak je život někdy zbytečně komplikovaný. Co se mi moc líbilo, byl ten fakt, že se nejedná o přeplácanou blbost romantiky, citových vykrádaček na invaliditu hlavní představitelky. Naopak si tyto věci bere jen jako drobnou berličku, která není nutným pravidlem. Bavilo mě koukat na dva rozdílné lidi, kteří mají vlastně cosi společné a kteří jeden bez druhého nejsou kompletní. Sice mi postava Aliho byla v lecčem velice nesympatická, tušila jsem, že nebýt jeho, film by se moc plácal v něčem, co by z filmu udělalo něco jiného než měl být.

• 9.5.2015  11:38
    Hrajeme s Alim (TV pořad) (2015)

Haha. Být youtuberem je cool, což ještě k tomu být let'splayerem a nebo prostě jen člověk, co chce být profihráčem, ale dveře do ráje profisportu se vám zabouchly před nosem? No tak udělejte lan párty se svými kamarády z youtube a herní scény a dejte to televize. Rozhodně to nebude vypadat hůř než toto. Plno mých osobních zkušeností mluví jasně pro to, že zažít to naživo je tisíckrát lepší. Co je ale ještě lepší, nevylejzat s průměrnými zážitky do televize, kde to opravdu nudí a spíše působí trapně. Skutečně se tam dvacet minut jenom chechtali a pak řekli pár trapných hlášek, při kterých pařili nějakou hru? Promiňte, ale toto mě uráží. Taky nenatáčím svoje kalby a nikomu to necpu. Tak prosím, několik rádoby youtuberů a profi hráčů, ať si sbalí saky paky a táhnou z TV průmyslu. Rychle, než to bude ještě víc k nevydržení.

• 9.5.2015  11:30
    Lovci zážitků (TV pořad) (2015)

Za mě to bylo obrovské zklamání. Čekala jsem nálož zážitků ze zajímavých míst ČR, se zajímavými lidmi, kteří mají, co nabídnout. Kromě pár trapných vtípků není to však vůbec nic převratného. Letem světem, trapnost, nesympatické obsazení. Právě tato skupinka jezdící v dodávce mě spíše nutí k tomu, abych nevystrčila patu z domu a koukala na přírodopisné kanály, kde uvidim mnohem víc. Při tom už jen výběr míst není tak extra, zvlášť když se jeden díl natáčí ve vašem kraji a znáte tedy jeho potenciál. Jenže mě to prostě nenadchlo a ikdyž patřím pravděpodobně do cílové skupiny tohoto pořadu, nejsem si jistá, zda by tento pořad měl být mým vzorem při dalších turistických toulkách. V tom lepším případě mrknu na internet, v tom horším zapnu jiné turistické magazíny o ČR, které jsou prostě lepším zdrojem informací, než dvacet minut tohoto pořadu s velice nesympatickými lidmi, kteří nejsou vtipní.

• 24.4.2015  12:36
    Policajt z New Yorku (TV seriál) (2013)

Hodně podprůměrný seriál, který ztrácí právě jen díky tomu, že už tu někdy něco takového bylo. Kombinace Zákonu a pořádku, NYPD Blue nebo CSI:NY v jednom. Co čekat, když krimi seriálů je najednou jak hub po dešti a při tom ani jeden nenadchne nějak víc. Ať už nějakou originálností, scénářem, vtipem nebo postavami. Super seriál při žehlení nebo dělání jiných domácích prací. Jinak totální nuda.

• 14.4.2015  23:18
    Piráti ze Silicon Valley (TV film) (1999)

Jednoznačně jeden z těch lepších počinů na Jobsovo téma. Právě například od jOBS se jedna o velikánský krok tím správným směrem. Není to jen pro mě milejším obsazením, ale prostě dokumentární stránkou, která takřka kopíruje realitu. Skutečně vyobrazuje dva hlavní představitelé v takovém světle v jakém je z literatury znám. Film pochopitelně nemůže nabídnout mnoho atraktivity, pokud o dané stránce víme prd. Jenže tato počítačová minulost mi je blízká a opravdu mě zajímají podstatná fakta, která se i zde ukazují. Na 95 minutový TV film celkem dost dobrý snímek, který jednoznačně nadchne.

• 9.4.2015  17:07
    Avengers (2012)

Asi je chyba u mě. To, když se mi hnusí hned tři hlavní protagonisté a prostě neustále čekáte na jejich chybku. To, když se nemůžete přezvejkat přes na můj vkus dlouhý úvod, to když prostě čekáte kdo víc co a nedostanete ani to, co je ve zvacích textech napsané. Podobný nápad už tu byl například s X-menama, takže jsem právě možná proto čekala něco lepšího. Jenže to se pro mě nekonalo. Nemám ráda Thora, Captaina Americu a ani Iron Mana. Ještě mohli přizvat Supermana, Batmana a Spidermana a zábava by byla o milion bodů větší. No kappa!

• 8.4.2015  17:37

Delší epizoda JAGu, která však příliš nudila. Ono je jedno, že herecké obsazení je moc solidní a dělá svou práci, co jim jen dech stačí. Pro moje uspokojení to nestačí. Příliš dlouho napjatá šňůra, kterou úplně zbytečně přeřízne poslední relativně předvídatelná pětiminutovka. Sice jsem si nesmírně užívala Caviezela v uniformě, ožralého Freemana a vystrašenou Judd, nemám prostě nutnost tento film vidět znovu. A to jen díky tomu, že už jsem někde něco viděla, a díky posledním scénám a tomu, že se to prostě obešlo kratší (nebo alespoň vystřižení několika scén bychom v pohodě zvládli).

• 6.4.2015  21:11

Zajímavý film po všech stránkách. Polívka se opravdu předvedl a to nemusím zmiňovat i roli Žilkové, která vše taky zvládla s bravurou. Musím poznamenat skvěle napsaný scénář, který ukazuje na mnoho strastí žití, ukazuje spousty otázek a zároveň nepůsobí až příliš moralisticky. Navíc skvostně vedená kamera při záběrech českých krajinek, opravdu krása. Krásně zvolené obsazení, plné těch správných dialogů a nejlepší filmová facka do té správné tváře.

• 6.4.2015  14:11
    Kurýr (TV seriál) (2012)

Už název mluví za vše. Bylo jisté, že udělat seriál po celkem nevydařeném třetím díle filmového Kurýra, je prostě blbost. Zvolení nesympatického herce, který navíc nemá zdaleka tak veliké charisma, přes idiotsky a jednoduše napsaný scénář. Do toho ten fakt, že si žádnou akci člověk neužije stejně jako ve filmu, protože musí mít jen několik chabých minutek na celý díl. Je jasné, že pak nelze čekat zázraky, když je to všechno zkrácené a hnané seriálových dusíkem, který je tak drsný, jak je drsný vysílací plán dané televizní stanice. Ani jeden díl mě nepotěšil a to i přesto, že jsem filmového Kurýra vítala vždy pozitivně.

• 6.4.2015  14:04

Nikdy mi Tři veteráni nesedli v tom správném slova smyslu. Je to legendární pohádka, na kterou jsem skutečně ráda koukala v mládí. V dospělosti musím pochválit bravurně napsané role tomu nejlepšímu, co v hereckém prostředí máme (Hrušínský nebo Čepek). Mám však pocit, že si z filmu neodnáším přesně, co si má divák odnést. Přesto však nelze odpárat to, že se jedná o jednu z nejlepších českých pohádek vůbec.

• 4.4.2015  13:31

Rozhodně nepopírám snahu něco změnit. Rozhodně nepopírám, že jsem nevěřícně celý film sledovala a celkem se i několikrát zasmála. Rozhodně nepopírám, že jsem byla i příjemně překvapená zakomponováním mých oblíbených hororů a PC her. Váhám, jestli bych hodnocení neměla zvýšit, můžu však za sebe říct, že někdy jsem se u filmu nudila a chování postav mi přesto všechno přišlo debilně nudné. Možná proto nechávám na průměrném hodnocení. Přesto se však jednalo o zábavu, která hodně rozvířila hororové pole.

• 28.3.2015  00:13
    Vesmírná exploze (TV film) (2008)

Myšlenka lepší než se může zdát. Bohužel po těch sériích Armageddonu, Drtivých dopadech a kdovíčeho, je to prostě příliš. Jedna věc je dělat z diváků debily, druhá je stát se jím po sledování filmu. Zde jsem měla pocit, že přicházím o všechny zbylé mozkové buňky. Navíc naprosto katastrofální triky, které by i studenti IT zvládli lépe ve Photoshopu. Navíc minutu, co minutu jsem se gebila tomu, jak Harmona povýšili a udělali z něj bývalého pracovníka NASA.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8