jjjerry

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
    • 7.7.2019  20:20

za mě trapné.

• 7.7.2019  20:14

Nic nového, napodopují díl ze Simpsnů =) Jen lepší grafika. Nic předívadatelného, závěr zklamal.

• 7.7.2019  20:05

Možná lepší, než poslední Rychle a zběsile. Jinak až na finále, podprůměr.

• 7.7.2019  19:58

Tak tohle mělo zatím největší hloubku. Možná trochu slabší animace a místy "přehnané" nemožné "dílo". Ale téma příběhu a hudba perfektní.

• 7.7.2019  12:34

Velké zklamání. Vaření z vody. Scénář hoodně slabý. Ničím novým nepřekvapí. Dokoukal jsem "z donucení".

• 28.6.2019  23:00
    Mars - Série 2 (série) (2018)

První serie zábavná a poučná. Druhá je bohužel trapná. Konflikt "těžařů a ekologů". Vsuvky "dokumentárního charakteru" už nemají takovou kvalitu. Jsou spíše "pseudoekologickými" výkřiky, bez faktů a racionality.

• 28.6.2019  22:55
    Mars - Série 1 (série) (2016)

Velmi dobrý seriál, s prvky dokumentu. Zajímavé sledovat, jak Elon Musk mluví v roce 2016. To co byl plán a vize, je dnes už standart. SPOILER: (naprosto skvělý 4.díl, jeho dokumentání složka o Antarktidě a dobývání Marsu. Skvělý 6. díly a jeho dokumentární složka Vesmírném programu NASA, Von Braun apod.).

• 28.6.2019  22:52
    Mars (TV seriál) (2016)

Nadprůměrný dokument, mírně podprůměrný seriál. Ale kombinace je neokoukaná a funguje velmi dobře. První serie výrazně vede. Druhá bohužel spadá do vztahové roviny a je moc přehnaná a nereálná i na sci-fi. Naprosto úžasná hudba u "uvodních titulků".

• 28.6.2019  22:13
    MasterChef Česko 2 (TV pořad) (2019)

Celkem zábavný pořad. Konečně se může rovnat zahraničnímu orginálu. Dobře vybraná porota. Jen se neubránim pocitu, že někteří byli předem domluveni na postupu... :(

• 23.6.2019  00:02
    Class (TV seriál) (2016)

Tak tohle je velké splácanina. Mix všeho, bhužel to nefunguje. Není dostatečně "reálné" a drsné, ale zase nemá dostatek sarkasmu a vtipu. Nenadchne. Člověk se místy nudí. A ta multikulturistická snaha mě lezla krkem.

• 13.6.2019  11:15
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Vau, za mě zatím nejlepší miniserie roku. Skvělá atmosféra, skvěle popsána psychologie postav a společenského režimu. Jediné co trošku kazí dojem, jsoufaktické chyby a nepřesnosti. Myslím, že si je autoři mohli odpustit a neubralo by to na "ábavnosti". (SPOILER ne žádný vrtulník do reaktoru nespadl, spadl až po měsících a tím, že zavadil o lano jeřábu. Ne, radioaktivní materiál Vám během minut nepopálí kůži do masa, musel by se spálit o páru nebo o to jak byl rozžhavený. Ne výbuch by nesrovnal se zemí ČSSR. ENDSPOILER). Super téma a kdyby nebylo chyb, mohlo by sloužit i jako zábavný dokument

• 28.5.2019  22:00
    Devadesátky (2018)

Velmi příjemné překvapení. Ať žijou devadesátky a kinofilm. Perfektní muzika. Skvělí herci, užil jsem si návrat "do dětství".

• 26.5.2019  17:15

Velmi příjemný snímek.. Čekal jsem komedii, romantickou s "happy end" a to jsem taky dostal. Tak tu nebudu hejtovat, že mě film ničím nepřekvapil. Ani nemusel. Isabela Moner je nádherná a ta role ji skvěle sedla.

• 26.5.2019  10:44
    Hra o trůny - Série 6 (série) (2016)

Nejslabší serie. Nerozumim snaze, vše rychle ukončit. Seriál je taky business, čím déle se vysílá tím delší příjmy. Nebo už náklady na herce a produkci byly tak vysoké, že na sebe seriál nebyl schopný vydělat? SPOILER: jediný, kdo zajistil trochu zábavy byl Tyrion "ENDSPOILER. Dokoukal jsem, asi jako většina abych věděl, jak dopadne. Bohužel sledování jsem si neužíval, byla to spíš "povinnost".

• 12.5.2019  12:11
    Jappeloup (2013)

Velmi příjemný "rodinný snímek". Ač nejsem "koňař", tak jsem byl mile překvapen. Není to jen o koních. Je to hlavně o odhodlání hlavního hrdiny. O životě, strastech a radostech, výhrách a prohrách, nadějích a zklamáních. Kdo nikdy nedělal žádný sport, tak to asi plně nepochopí.

• 12.5.2019  12:03
    Safe (TV seriál) (2018)

Tohle bohužel kvalit Dextra nedosahuje (nejde si odpustit srovnání). Michael C. Hall byl pro postavu Dextra stvořený. Můžeme se bavit o tom zda "neumí hrát", nebo hrál skvěle "toporného, introverta, bez sociální inteligence", v Dextrovi to fungovalo skvěle, tady bohužel ne. Scénář je od prvopočátku hodně děravý. Postavy dělají nelogická, nereálná rozhodnutí. Celek působí hodně lacině, převídatelně. Seriál jsem dokoukal, abych věděl jaké bude završení, ale byl jsem zklamaný.

• 12.5.2019  11:50
    Class - Season 1 (série) (2016)

Prvně musím říct, že jsem milovník Doktora=) První díl mě trochu zklamal, doktor se tam moc neobjevil. Seriál jde vlastní cestou, což je na druhou stranu dobře. Bohužel scénáře nejsou moc propracované. Chybí tomu "logika" a "vtip" doktora. Musím říci, že jediný kdo mě v seriálu baví je Katherine Kelly. Na druhou stranu ty "gender" "gay", "arab" rádoby vyvážené postavy, mě začli lézt na nervy. To už se scenaristi bojí obsadit jen brity do britského seriálu, nebo to je snaha udělat za každou cenu "zajímavé". Ach jo.

• 1.5.2019  18:10

Tak tento snímek mě hodně zklamal. Jako komedie mě to nepřišlo. Drama je to slabé, zápletka povrchní a bez děje. Jediné trochu zajímavé je ten netypický severský styl. Ale to nestačí.

• 28.4.2019  11:10
    Blok 99 (2017)

Hrozně rozházené, nekoncepční. Vince Vaugh nevím zda umí hrát skvěle nebo neumí vůbec. Celý film má jeden stejný výraz. Řežba je to dobrá, nebojí se ničeho. Ale děj mně přiliš nesedl. Není reálný na dobrý akční trhiller. Zároveň nemá žádné vtipné momenty a nadhled hrdiny, ale "Marvelovky". Kamera je určitě netypická, ale nepotřebuji ji vidět u dalšího snímku.

• 25.4.2019  10:05

bohužel velké finálové zklamání. Zatímco ve Vánoční bonusové epizodě vše zapadá do sebe. Perfektní hudba, sex, atd. Tady maxi grupen party působí uměle, nechutně a prvoplánovitě. Děj bohužel není o nic lepší, vše ušité horkou jehlou. Škoda.

• 25.4.2019  10:03
    Bosch - Season 5 (série) (2019)

Vau, to byla jízda. Ani v 5.serii neztrácí Bosch na dechu. Vyšperkovaný scénář do nejmenších detailů. Ne tak silná příběhová linka jako v minulé serii. (ta mě pohltila trochu víc), ale za to více rozvětvení příběhu. Henry jako vždy skvělý charakter. Doplněno několik dalších postav, které určitě neubírají na kvalitě. Vzhledem k finále, se už nyní těšim na 6.serii.

• 7.4.2019  19:46
    Happy! (TV seriál) (2017)

Orginální ano, ujeté ano, zábavné jak kdy. Herecký výkon Christopher Meloni je skvělý. Zprvu vtipné, orginální, ke konci serie, už je to ohraná nuda, co mě přestala bavit.

• 18.3.2019  22:49
    Skvrna - Pohřeb (E01) (epizoda) (2019)

Nízkorozpočtové české postapokaliptické filmy jsou stejné, jako když Babica dává do jídla cibuli místo limetky :-/ Obojí je trapné a pláčete stejně jak z cibule, tak i seriálu.

• 9.3.2019  16:37
    22 July (2018)

Od Greengrasse jsem čekal daleko více. Tady to jsou jen zfilmované události. Chybí větší hloubka. Je to nějaké roztříštěné, nicotné a příliš natažené. Trošku mně tam neseděla ani ta snaha o moralizování a poučování. Režišér se bojí ukázat, jak ta přílišná svoboda a korektnost v praxi nefunguje. Viz stejné právo na proces, právo na prohlášení apod. Ukázka, jak se to snadno vše obrátí. Snímek na zamyšlení, ale provedení mohlo být lepší

• 9.3.2019  12:13
    The Man in the High Castle (TV seriál) (2015)

Perfektní předloha a téma plné potenciálu. První série měla své mouchy, přesto je to velmi návykové. Postupně se děj rozíždí a seznamujete se s prostředím a hlavními hráči. Za mě velmi dobrý koncept. Ta úvodní melodie a titulky jsou dechberoucí.

• 24.2.2019  23:15

Weir hraje skvěle, gorily jsou úžasné, k tomu nádherná příroda. Vše se krásně doplňuje a najednou máte pocit, že jste v pralese v Africe. To je více než jsem od snímku čekal. Bohužel mě to vtrhlo do děje tak, že jsem se nemohl zbavit pocitu zlosti na všechny pytláky a vrahy a absolutně jsem chápal hlavní hrdinku.

• 24.2.2019  23:10
    Letec (2004)

Příliš dlouhá stopáž. Nevěděl jsem zda to je životopisný film, komedie nebo co vlastně. Po hodině jsem čekal, že už by se mohl děj rozeběhnout ale usnul jsem. To asi charakterizuje celý snímek.

• 24.2.2019  22:31
    Žert (1968)

Skvělá předloha, výborná režie a jeden z nejlepších herců té doby. Ta kritika režimu je tam vidět na každém rohu. Se nedivím, že to komunisti zavřeli do trezoru. Je tam tolik pravdy. Ukázka, že ne režim, ale lidi jsou svině. Jako každý Jirešův film, je to přehnaně reálné a prot asi tak smutné. To podkreslení hudbou je mrazivé. Zobrazení doby je perfektní. Kvalitní film nemusí být ani ve 3D, ani barevný.

• 24.2.2019  22:20
    Křik (1963)

Jireše mám rád, ten jeho pohled na svět je velmi netypický. Líbí se mně ta jeho upřímnost a skvělé občas velmi překvapivé dialogy. Hudební doprovod místy vzbudí nejen vás ale patrně i sousedy. Křik je velmi výstižným pojmenováním. Abrahám a Límanová jsou perfektní, hrajou přirozeně a v té době ještě neokoukaně. To je tak krásně reálný, až to je smutný. Skvělé dílo Nové vlny. Vždy mně je smutno, když si představím jak to mohlo být nebýt Normalizace.

• 24.2.2019  21:17
    Dunkerk (2017)

Vždy je problém velké očekávání a od Nolana jsem čekal hodně. Určitě zajímavý, neokoukaný pohled na válku ze tří pohledů a časů. Bohužel jako celek mě to neuchvátilo. Chyběl mně hlavní hrdina. Hudba je naprosto skvělá, Zimmer byl dokonalá volba. Podkreslená, dunivá atmosféra je místy famózní a dechberoucí. Bohužel pak následuje relativně nudná pasáž uměle vygradovaná. I přes krásné panoramatické záběry, tomu chybí větší hloubka. Zajímavý snímek, ale nemám potřebu ho vidět znovu znovu.

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23