Bloody13

okres Praha-východ
zataženo, převážně horory

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 40 53
    • 8.11.2017  22:16

Nemůžu si pomoct (a vlastně ani nechci), ale mně to k tomu Halloweenu fakt sedlo. Je sice pravda, že Spielbergova část z důchoďáku je sentimentální až na půdu a hodila by se spíš do televizního Věřte - nevěřte (případně Krajních mezí), ale ostatní povídky už spolehlivě plní roli, jakou byste od fantasy/hororové antologie čekali. Ta o rasové nesnášenlivosti je dokonale naučná a v závěru poměrně drsná, ta od Danteho je zase sympaticky ulítlá a obsahuje pěkné loutky. No a ta poslední, v níž "paranoidní" pasažér vyšiluje v letadle kvůli monstru na křídle, je zase hereckým koncertem Johna Lithgowa, a možná jí budete znát jako parodii v jednom z čarodějnických dílů Simpsonů. Zkrátka fajn bonbónek od známých tvůrců.

• 7.11.2017  23:12

Michael si chtěl nostalgicky zavzpomínat na starý dobrý časy ve společnosti svojí milovaný sestřičky, a divák tak může zavzpomínat s nima. Kultovní zabiják tu totiž vůbec nepřipomíná ten vraždící kombajn, co kosí všechno živý kolem sebe. Kdepak, zdejší Michael se opravdu podobá tomu z prvních dvou dílů: chytře a hlavně nenápadně si jde za svym cílem i přes to, aniž by musel zamordovat každýho, kdo mu stojí v cestě. Bodycount je tudíž slabší (pouze 5 obětí), ale v týhle části jde o něco úplně jinýho. Správně, mluvim o momentu, kdy Laurie Strodeová - do tý doby neustále vyděšená z každýho blížícího se Halloweenu - uzavírá celej školní areál a se sekerou v ruce si jde srovnat účty s bráškou, nadobro skoncovat se svojí noční můrou a zároveň důstojně uzavřít celou sérii. Dneska samozřejmě už všichni víme, že se tak bohužel nestalo a vzniklo to dementní Ressurection, ale HáDvacítku nám nikdo nevezme. Pro mě osobně tak všechno skončilo právě tady. P.S. Všimněte si, jak umře Adam Arkin (Lauřin rádoby nabíječ) - to je taky moc pěkná připomínka druhýho Halloweenu.

• 6.11.2017  18:43
    The Cottage (2008)

The Cottage mi docela sednul, přestože o příběhu jsem neměl absolutně žádnýho tucha. No a byl jsem mile překvapenej, v co se to nakonec zvrhlo. Film totiž zpočátku chytře mlží: skoro celou první polovinu si to hraje na černou krimi komedii o jednom nepovedenym únosu, přičemž jen nepatrně naznačuje, že by to nemusela bejt zas taková sranda, jak by se v týhle rozehraný partii mohlo zdát. No a skutečně - s první obětí, tahající za sebou vlastní vnitřnosti, jdou srandičky stranou (ale jen trošku) a postavy začnou padat jako kuželky. Že s krumpáčem se dá nadělat bordel, to se ví obecně, ale užitečná dokáže bejt i obyčejná lopata. Horší je to ale se zjištěním, že Pinhead tu má jenom malinkej štěk a ta (bohem nebo chirurgem) obdařená blondýna nakonec ty svoje výstavní cecky vůbec neukáže. To trošku nasralo, ale filmeček je to pořád fajn.

• 30.10.2017  22:43
    Past bosorky (1989)

Scénář seškrábanej za tejden, film natočenej za 17 dní a rozpočet pár set babek. Z takovejch počtů vám musí vyjít jasnej výsledek. Jasně, je to chujovina. Nudná, nekrvavá a navíc šíleně ukecaná. Pár hlášek sice stojí za to - tu nejlepší z nich tu zmiňuje už kolega Wacoslav - ale po hororový stránce Witchtrap úplně selhává. Záporák v podobě vousatýho dědka v plášti je fakt komickej, mordů je málo a postrádaj nápady, a herci jsou strašný... teda snad až na Linneu, která splní přesně to, co chceme: svlíkne se a chcípne. Nebrat.

• 29.10.2017  17:02

Opět Amicus a opět povídkový horor. Jednotlivé příběhy jsou tentokrát spojeny tajemnou postavou Petera Cushinga, která skrz tarotové karty vykládá budoucnost pěti chlápkům. No a že ta je pro všechny celkem veselá (teda spíš pro diváka), dokazuje výskyt vlkodlaků, vraždících rostlin, upírů a nebo dokonce jedné pomstychtivé ruky. No ale i přes účast Leeho, Sutherlanda či už zmíněného Cushinga je většina povídek spíš průměrná. Člověk od FF holt čeká trochu víc.

• 19.10.2017  21:48

Haranti z předloňskýho The Visit se vrátili, aby se snažili přežít i v dalších hororovejch podmínkách: tentokrát ve vánoční vybíjený, která se může zpočátku tvářit jako obyčejný osmdesátkový slasher, aby se brzo zvrhnul v neobyčejný... Nebojte, nic vám nevykecám, abyste nebyli náhodou připraveni o nějaký to překvápko, zvrat nebo twist. Ale ať už tomu budete řikat, jak chcete, minimálně jeden z nich patří do kategorie mindfuck, což mě u vážně míněnýho hororu/thrilleru docela ruší. No a taky nehledě na to, že film celkově neni ani děsivej, ani brutální nebo přehnaně napínavej, a postava hlavního zabijáka mě dokonce srala, pořád se jedná o slušnou sváteční jednohubku. Nadšenej nebo unešenej z ní ale fakt nejsem.

• 8.10.2017  16:58
    Profesionál (1981)

Drsný africký vězení ho nezlomí, francouzská vláda si s nim neumí poradit, nejdrsnější detektiv v Paříži je na něj taky krátkej a všem ženskejm v blízkosti vlhne spodek. Zkrátka klasickej Belmondo v jedný ze svých nejslavnějších rolí. Neni to sice příliš akční, spíš je to kriminálka s chytrym příběhem, parádnim castingem (Hossein jako hajzl je neodolatelnej), několika bitkama, fajn hláškama ("Jestli se vám zdá z tý skříně trochu pomačkanej, můžu vám ho vyžehlit") a dokonce jednim párem pěknejch koziček. Tady tomu filmu prostě a jednoduše nic nechybí. Anebo je taky možný, že už stárnu a mně stačí málo, nebo co :)

• 7.10.2017  15:42

Bejt Flanagan, změnil bych několik detailů. Třeba osekal ty dlouhý flashbacky, zkrátil stopáž o dvacet minut, Carlu bych svlíknul úplně a natočil s ní nějaký hardcore porn číslo, aby bylo na co koukat, že jo. No ale ocenit musim toho tajemnýho bubáka, hladovýho Cuja a hlavně tu luxusní gore scénu, při který se i mně samou nechutností křivila držka. (60%)

• 4.10.2017  10:10

Po "Koženym ksichtu" se nám letos vrací i pihatý zrzek z plastu: jestli je však i tento návrat nutný a povedený, na to si už budete muset odpovědět pouze vy sami. Charles Lee Ray nás tentokrát zavede do psychiatrické léčebny, kde postavě z předešlého dílu hodlá udělat ze života peklo a, jen tak mimochodem, pobít tamní personál a pár dalších pacientů. No a jelikož na to nebude sám (za ty spoilery byste si měli nafackovat, pánové), tak to vypadá na solidní bodycount za doprovodu tučných gore mňamek. Až uměle bílé interiéry dávají zajímavé kombo se zasněženými exteriéry, ale... do prdele, kde je ta atmosféra? Kde je napětí? Navíc scénář je děravější než Psychorův mozek a spíš připomíná sled násilně pospojovaných nápadů. Ještěže Mancini vepsal do Chuckyho plastové huby pár opravdu podařených hlášek a v závěru si pro vás připravil několik twistů - za což rozhodně plus. Ale proč proboha tam zase strká tu vymaštěnou zrůdu ze všech zrůd Jennifer Tilly a z vracejícího se Andyho udělal jenom vedlejší a navíc pitomou figurku? Zkrátka škoda psaných slov, jinak se ještě víc naseru. P.S. Vytrvejte až do konce závěrečných titulků, kde se vrací další nečekaná postava z původní série.

• 26.9.2017  10:42
    Jackals (2017)

Zase nějaký vraždící hovada se dobývaj do domu americké rodinky. Tentokrát je to fanatická sekta, která si přišla "vyzvednout" jednoho ze svých unesených členů. A jelikož jim nechybí nože, sekery a obrovská touha po krvi, tak to vypadá na docela zábavnej večer. Teda alespoň pro diváka. Hlavní postavy se uvnitř domu zabarikádujou a snaží se čelit útokům maskovaných šílenců, ale rychle se ztenčující stav rodinky napovídá, že dneska jich moc nepřežije... Solidně natočená "Home Invasion", která spíš než na brutalitu sází na napětí a celkem se jí daří i vyvolat nepříjemné pocity skrz tu zdejší beznadějnou situaci. Pro Greuterta je to tak po hodně dlouhý době horor, co nás vyloženě nenasral.

• 25.9.2017  19:45
    Ghost House (2017)

Jeden z nejoriginálnějších duchařskejch hororů posledních X let. Bazinga! Je to sračka.

• 24.9.2017  15:05
    To (2017)

Je fakt, že to starší televizní zpracování bylo knížce přece jen o něco věrnější. Ale doba se holt mění a dneska by pár stříbrných kuliček neplatilo už ani na strašáky z kanálů. Asi i proto původního vlkodlaka s mumií vystřídal podobně hnusnej houmlesák a hlavně klaun, co se z celkem zábavný figurky změnil na klasickýho bubáka. To za mě asi jediná výhrada, protože jinak nová verze Toho je o něco zábavnější, krvavější a (zatim) komplexnější než jeho předchůdce. Uvidíme, jak se tvůrci poperou s obsazením v následujícim sequelu, poněvadž tady se s dětskýma hrdinama trefili naprosto přesně. (90%)

• 23.9.2017  23:25
    Leatherface (2017)

Podle mě je největší problém v názvu. Dvě třetiny filmu si s klasickým Texaským masakrem vůbec netykají a díky silné kriminální lince se blíží spíše k Zombieho Vyvržencům nebo dokonce Stoneovým Zabijákům. Páni režiséři navíc po tuhle dobu tahají diváka za fusekli, a bude jen čistě na něm, jestli to vezme s povděkem, anebo ho to nasere. Na ono ňuňánkové prostředí farmy Sawyerů tak zbude dohromady asi kolem 20 minut celkové stopáže, což pro fandy originálu bude určitě málo. Je ale zase fakt, že v závěru to pěkně šlape, les je oldschoolově nasvícenej a motorovka, na jejíž ostrej zvuk všichni nadrženě čekáte, nakonec přece jen odvede kus špinavý prácičky. No a abych byl kompletní, tak počítejte s výbornou Taylorkou, nějakou tou úchylnou šukačkou a pár gore atrakcema (mezi ně však rozhodně nepočítám tu s prasaty, protože je blbě natočená a jde v ní hovno vidět). Takže asi tak. A příště, kluci žabožrouti, bych prosil zase vlastní tvorbu!

• 7.9.2017  16:52

Odvážný přístup. Shults si šlape podobnou cestičku jako letos Nolan, který ve válečném filmu z druhé světové nechtěl ukázat hlavní Zlo - Němce: a nutno podotknout, že tahle strategie je ve vodách nákazových hororů celkem osvěžující. I když osvěžující není zrovna to správné slovo ve filmu, který je nejen těžký, ale i plný deprese a pořádné paranoie. Prim tu hrají minimalistická kamera, zlověstná hudba, časté ponořování do naprosté temnoty a především ono komorní prostředí zabarikádovaného domu uprostřed lesa, v němž se dvě rodinky snaží pouze přežít. Právě v tomhle bodě (zhruba v posledních 20 minutách) je snímek nejsilnější. A nejdrsnější. Chcete hepyend? Pche, to běžte hledat do kin. 7/10

• 28.8.2017  20:48

Héj, kámo, tohle si nesmíš nechat ujít! Pokud máš rád psycho-thrillery s drsnýma zabijákama, drsnýma hrdinkama a drsně pitomýma policajtama, je tohle film rozhodně pro tebe. Zdejší muslimskej vrahoun si navíc svoje ženský oběti náležitě vychutnává, bohužel kápne na nesprávnou osobu - tureckou taxikářku, která se vyzná ve velkym městě a chlapům děsně ráda dává přes držku. Je nad světlo jasný, že tenhle killer v kvádru to má spočítaný... Film moc hezky odsejpá, občas se ta "detektivní vata" proloží nějakym mordem nebo vtipnou hláškou, ale hlavně obsahuje dvě naprosto fantastický scény: rubačku v taxíku za plný rychlosti a závěrečný zúčtování, kde hrdince nejde nezatleskat. Jó, tohle se vážně povedlo.

• 15.8.2017  22:41

Po všech stránkách lepší než první díl. Šušně to vydělává pořádný, kritika i diváci celkem spokojený. Pro mě osobně ale není druhá Annabelle žádná pecka. S čim mám teda problém? Možná mi vadí ten dlouhej úvod, protože než začne jít skutečně o kejchák, jsme daleko za půlkou filmu. Je vidět, že Sandberg si Wana nastudoval, protože i on dokáže dlouze, mnohdy až nepříjemně napínat, aby všechno završil lekačkou a lá volume prudce doprava. A jak už to tak u duchařin bejvá, někdy to vyjde, někdy zase ne. Co se ale musí nechat, tak práce se světlem. Nebo spíš s tmou. Hodně často jsou scény působivě zahalený do naprostý temnoty, a vám nezbejvá, než hádat stranu, od který "to" přiletí. Závěr však už nemá sílu tolik děsit a ten strašák ve stodole taky nedostal tolik prostoru, co by si zasloužil. Bohužel. Překvapil však jeden gore záběr a děcka hrála taky slušně. No a pokud si mám zvolit "svůj moment", bude to rozhodně strašení se s baterkou pod prostěradlem a následnou zvonkohrou. Brrr...

• 3.8.2017  19:29

Noční můra pro kynofobiky. Zpočátku to sice vypadá na to, že hlavní mordýřkou tu bude ona vyšinutá sestřička, co utekla z blázince, jenže pravda je trochu jinde. O 3 ze 4 killů se tu totiž postará pěkně nasranej rotwajler, co se včetně roztrhanejch krků a ukousnutejch rukách neštítí zabít ani děcko. Ten pravej masakr, díky němuž byl film přiřazenej do seznamu "Videonasties", ale nastane až v samym závěru, kde se o slovo přihlásí sekáček nebo ruční vrtačka. Navíc to má solidní atmošku a koukatelnou (rozuměj šukatelnou) hlavní hrdinku. Takže spokojenost a Georgeovi díky za tip.

• 31.7.2017  16:50

Dvě rodinky si vyrazí do divočiny - na stejné místo, ale v jiný čas. Obě ale mají peška, jelikož narazí na dvojici místních lovců. Tu už nebaví střílet bezbrannou zvěř a tak si našla jinou kratochvíli: odstřelování plechovek z lidských hlav. A odpověď na to, kdo z dvojice má horší mušku, se vám velmi rychle bude jevit jako jedna z těch banálních... Killing Ground je hodně slušná naháněčka od protinožců, navíc překvapivě podpořena i dobrými herci: a to nejen ze strany obou kriminálnických zmrdů, ale i ze strany většiny obětí. Kámoš ve zbroji Mick Taylor by sice kroutil hlavou nad absencí krve, ale náladu by mu třeba spravilo zde osvěžující nelineární vyprávění a 40 minut intenzivního napětí. To není málo, co říkáte?

• 24.7.2017  16:37

Už samotné plakáty toho prozrazují až příliš, takže i těm pomalým musí být po pár minutách jasné, že tu nepůjde o žádného Yettiho. Snímek je další variací na téma partička lidí uprostřed lesa, kterým na záda dýchá návštěvník z kosmu. Tečka. Je sice fakt, že děj poměrně frčí, postavy občas přemýšlí (!) a nápad umístit kameru do oka jednoho z protagonistů je dokonce výborný, ale cukrkandlový závěr tohodle ražení je vážně na facku. Pokud vás tedy už dávno nebaví FF forma, pobíhání v lese (případně v kukuřičném poli) a dlouhé zírání do tmy s následující lekačkou, svou pozornost upřete jiným směrem.

• 14.7.2017  14:00

Psychologický horor, který má rozhodně blíž k Polanskiho spřízněným žánrovkám (Nájemník a Rosemary má děťátko), než k zde uvedenému giallu. Krásná a hlavně sympatická hrdinka se začne propadat do hlubin šílenství, snů a představ, díky nimž se divákům postupně odkrývá její traumata z dětství. Podezíravá začne být nejen k sousedům, ale i ke svému příteli. To, že jí v tom činžovním bytě nakonec hrábne, není až takové překvapení. Tím je však rozhodně závěr, který strhne plášť pomalejšího tempa i jemných náznaků a s až nečekanou brutalitou zobrazí pravou podstatu zdejšího zla. Jinak smyčcová hudba zněla luxusně a milovníci bradavek taky nepřijdou zkrátka. Za mě silná trojčička.

• 12.7.2017  23:51
    Mōjū (1969)

Tohle mi nesedlo. V podstatě je to jen drama tří postav na minimálním prostoru, které se postupně mění v tragédii, aby v posledních dvaceti minutách rádoby šokovalo jak erotikou, tak především sebedestruktivní obsesí. Bohužel téměř bez krve (na to, co se tam dělo), za to s pořádnou dávkou přehrávání od obou hlavních protagonistů. "Řízni mě, prosím! Bodni mě! Víc, hlouběji! Aaach...!" Nevim no, ten závěr je už hodně mimo.

• 6.7.2017  20:07

Moje premiéra s touhle kultovní sérií. A pokud se ptáte, proč jsem si já, kretén, vybral až čtvrtej díl, tak to bylo hlavně tim lákavym námětem o mořský panně. Ta uvízne v městský kanalizaci s nechutnym hnisem na těle, a tak se jí hrdina pokusí doma pomoct. Nemoc se však rychle šíří, takže je jasné, že tady mastičky nepomůžou. Z boláků nejenže teče hnis, ale vylejzá i velká spousta hadů a červů a pacientka navíc zvrací vlastní vnitřnosti. No prostě mňamka, co vám budu povídat. No a pak je tu ten ultra-gore závěr, v němž se úchylná povaha Japonců zkrátka nezapře. Takže nic pro slabý nátury. Pokud ale disponuješ mimořádně silnym žaludkem a troufneš si u toho dát třeba večeři, rozhodně doporučuju boloňský špagety.

• 3.7.2017  10:06

Panečku, to je námět! Další žralok v řadě, co Brodyovým nedá chvíli klidu. Zabiják si tentokrát připlaval ze studených vod rovnou na Bahamy, aby si tu s posledními členy lidské rodiny vyřídil své účty. PROČ a JAK jí našel, na to se mě však neptejte. Závěrečný díl série je jedno neskutečné WTF. Logika se utopila už někde s trojkou a napětí chcíplo s Williamsovým odchodem. Jediným kladem čtyřky zůstává asi ten žralok, který tu vypadá přece jen o trošičku líp než minule. Ale opravdu jen trošičku. Bohužel pro něj i pro nás se zase moc nenažere. Tvůrcům se tak podařilo spláchnout tuhle sérii úplně do hajzlu a od té doby se nenašel nikdo s takovou drzostí, aby jí z těch sraček vyhrabal. Ať odpočívá v pokoji.

• 27.6.2017  23:20

Co jinýho si v těchto parných dnech dát, než nějaký pěkný džiálko. Tohle sice patří k těm hodně pozdním, ale prošlou lhůtou rozhodně netrpí. Bava tu celkem hezky pracuje s velkými interíéry rozlehlého domu, do něhož leze jedna holka za druhou, aby tu byly mordovány tajemným vrahem/vražedkyní. Občas nabude pěkná atmosféra, bohužel ta stopáž je příliš dlouhá na to, aby diváka udržovala v primárním napětí. Spíš ho sere, abych pravdu řekl. Bábovky jsou tu ale nádherný, koupelnová vražda jedný z nich je celkem efektní, hudba je taky parádní a vedlejší role si tu střihnou Michele Soavi a blonďatej klučina z Fulciho Domu u hřbitova. Co byste chtěli víc? Mno, však já vim, víc Argenta.

• 15.6.2017  08:53

Dostatek napětí, solidní tempo, několik známých ksichtů, spousta vybuchujících hlav a do toho McGinley coby ukázkový psychopat se sekáčkem na maso. Tohle se hodně líbilo, McLeanova předchozí The Darkness budiž odpuštěna.

• 10.6.2017  14:29

Vidíš toho upíra, co na posteru hned několikrát cení svoje umělý zuby? Tak přesně tenhle záběr dostaneš během filmu asi dvacetkrát. Stejně tak oči černýho psa a samozřejmě gumovýho netopýra na provázku. Obzvlášť při něm hrozí pochcání se smíchy. K tomu si připočti ochotnický herce, co vedou opravdu bizarní dialogy, a máš celkem jasnou představu, oč tu běží. Správně, o čistej trash, a navíc ne moc dobrej. Přimhouřit oko by se dalo u klasických propriet žánru, jako jsou hrobky a hřbitovy, ale s tim člověk u gotickýho hororu už tak nějak počítá. Pokud ale vyloženě toužíš po něčem z Mexika, běž spíš do "El Vampiro" nebo "La Maldición de la Llorona" - s tim chybu rozhodně neuděláš.

• 1.6.2017  09:18
    Let Her Out (2016)

Pokud máš slabost pro horory typu It Follows, Neon Demon nebo Starry Eyes, máš slušnou šanci, že se ti bude líbit i tohle. Můžeš se totiž těšit na takový ty hezký moderní věcičky alá pomalu se pachtící kamera, neonové nápisy a silně elektrizující soundtrack. Audiovizuál teda hodně fajn. Námětem to pak může vzdáleně připomenout některý kousky od Cronenberga, ale spíš tou podivností než úchylností. Tipuju však, že tyhle kecy tě stejně moc neberou a čekáš ode mně na to hlavní. Takže - občas se tu šoustá, to jo, ale kozy snad neukážou vůbec žádný. To hodně zamrzí, když obě hlavní protagonistky jsou pěkný roštěnky. Navíc to neni úplně klasický Body Horror, ale pár chuťovek se samozřejmě najde: kromě už trapnýho bodu s (vy)dávením dlouhých vlasů je tu fajn scéna s dloubáním se ve vlastním předloktí a podivným nálezem uvnitř. No a těšit se můžeš i na menší dávku kukuřičnýho sirupu a jednu zajímavou transformaci. A právě za onen závěr ta čtvrtá hvězda.

• 30.5.2017  15:02
    Raw (2016)

Mami, kolik decilitrů krve ze mě vyteče během jedný menstruace? A Petí, je dobrej nápad ošukat svýho teplýho kamaráda? A ségra, můžu ti sežrat kus ruky, abych zjistila, jestli nechutnáš jako kuře na kari? Jak je vidět, život mladých dívek přináší mnoho palčivých otázek. Raw na ně přímo neodpovídá, jen potvrzuje fakt, že osoby jakkoliv se odlišující od ostatních to mají vždycky těžší, než ty ovce v davu. Takže nechybí šikana, rozvíjející se sexualita a podobný nástrahy dospívání. A pak tu je samozřejmě kanibalismus. Režisérka však tohle téma zpracovává poměrně citlivě, takže nečekejte gore orgie z ranku "new french extremity": dočkáte se maximálně jedné na kost ohlodané nohy a pojídání ušmiknutého prstu - avšak ten pohled jeho majitelky po probuzení se z šoku stojí vážně za to. Aura nějaké nesmírné brutality kolem filmu se tak sice rozplynula, ale i přesto zůstalo povedené, pěkně natočené skoro art-drámo s precizním soundtrackem. A to rozhodně není málo. (70%)

• 29.5.2017  21:32

Adele se stará o svojí umírající tetu. Ta navíc trpí agorafobií, takže trochu nuda. Adele brzo poznává Beth, takovou tajemnou mrchu. Ale třeba s ní bude sranda. Adélce se moc líbí, protože Adélka je lesbička. Díky tomu jí začíná svrbět kunda. Jenže Beth neni jenom pěkná, ale je to taky pěkná svině. A právě ona je důvod, proč Adele začne flákat péči o svou tetku. Ne ne, tohle nemůže dopadnout dobře... Celkově vůbec ne špatnej film, ale hororovým fandům ho doporučit nejde. Snímek je totiž po drtivou většinu času hlavně pomalé drama a teprve až v závěrečných deseti minutách sklouzne do duchařské historky. To celé jest zabalené do moderního trendu - sedmdesátkové retro atmosféry. P.S. Na to lízaní mladých frnd bohužel nedojde.

• 17.5.2017  22:36

Ubírající směr týhle série se mi přestává líbit. Android David si hraje na Boha a stává se z něho největší zmrd ve vesmíru, mezitím co plně digitální (!) Alien hraje druhý housličky? To myslíš fakt vážně, Ridley? To si radši zopakuju letošní Life, poněvadž to je sice béčko, ale béčko, co si nehraje na něco, co ve skutečnosti neni. Ale pokud by tě náhodou zajímal můj názor (jako že asi néé), jakožto největšího hororovýho odborníka ve Střední Evropě a dost možná i na planetě (jako že asi jóo), chválim tě alespoň za to, žes nešetřil na tý luxusní brutalitě, jinak bych tě hodil ještě o třídu níž.

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 40 53