Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Animovaný
  • Akční
  • Drama
  • Dokumentární

Recenze (1 140)

plakát

Boss Level (2020) 

Film, který si získá (vzhledem ke svému pojetí) sympatie především u hráčů. Při sledování jsem si vzpomněl především na čtyři podobné snímky - Zastav se a nepřežiješ, Guns Akimbo, Na hraně zítřka a Zdrojový kód. Pokud máte náladu na film plný akce, vtipných momentů a s pár nečekanými zvraty tak jde jistě o dobrou volbu. Líbila se mi zde myšlenka, ale trochu mě zklamal konec - s hodnocením je to přesně tak mezi 3* nebo 4*, ale mám srdce hráče tak za mě slabší 4 - 70%.

plakát

Osvětim: Velký útěk (2007) (TV film) 

Pro mě neznámý příběh a to jsem viděl už skutečně kvanta dokumentů ze druhé světové války. Tento možná málo známy a skoro zapomenutý příběh je zde doplněn kvalitně zpracovanými doprovodnými scénami a vysvětluje spoustu zajímavých historických událostí a faktů...Každý útěk z koncentračních táborů je obvykle silným a zde to platí dokonale... za 5*.

plakát

Comedy Club (2016) (TV pořad) 

Jako na jednu stranu mám obdiv, vůči lidem co se postaví na podium a baví jiné - já bych na to neměl a házelo by se na mě rajčata. Popravdě nikdy jsem fanda stand upů a nebyl a jsem přesvědčen, že ani nebudu. Praktický každý se zde snaží být vtipný přes vulgarismy či dvojsmysly, což mi prostě vtipné nepřijde, spíše jen laciné. Chápu, že tohle je prostě něco co na většinu Čechů či Slováků platí, ale já jsem radši fanda jiného druhu inteligentnějšího druhu humoru...Stačily mi tři díly - 4/10.

plakát

Osamělý jezdec (2013) 

Westernovka, která poměrně pravidelně běží v televizi a při jednom nudném víkendovém večeru jsem na ní (konečně) mrknul. Film samozřejmě těží především z přítomností Deepa, který se zhostil role s lehkostí podobně jako v pirátech z Karibiku. Když se tu něco děje tak jsem se skutečně bavil - našlo se tu hodně nápaditých momentů. Na druhé straně ,ale bohužel i docela dost hluchých míst, což v mých očích dělá film v celkovém hodnocení jako takový typický film za 3*.

plakát

Liberator: Operace Avalanche (2020) (TV seriál) 

Na seriál jsem se podíval především jako někdo, kdo se zajímá o vše, co je o druhé světové válce. Nic jsem v podstatě nečekal a taky se žádný zázrak nestal - jde o čistý průměr. Nestihnete si v podstatě ani nějak vybudovat vztah k postavám, jako třeba v bratrstvu neohrožených. Styl vizuálu někomu sedne a jinému zase ne - to už je zcela individuální. Za mě 5/10.

plakát

Diego Maradona (2019) 

Za mě skvělý dokument, který dá divákovi hodně odpovědí na to, proč věci v živote Maradony byly tak jak byly - pád z vrcholu na dno. Velká část je věnovaná nejpodstatnějším epizodám života Diega - Neapol, MS světa (slavná božská ruka), ale i život plný neřestí mimo stadion. Je možná škoda, že některým pasážím života tu nebylo věnováno mnoho prostoru - angažmá v Barceloně a dětství. Hold ustát tlak, kdy Vás všichni mají za poloboha není jen tak a slavný malý Argentinec za to zaplatil svého času docela vysokou daň - dá se říct, že se v různých malérech topil až do konce svého života - odpočívej v pokoji Diego...9/10.

plakát

Zakladatel (2016) 

Zakladatel nebo spíše zloděj. Nevěděl jsem, že pozadí kolem fastfoodového giganta je tak zajímavé a stojí za to si jej vyslechnout. Herecké obsazení fajn, vše docela příjemně utíká, hluchých míst tu moc není a dobrý závěrečný sumář...7/10.

plakát

Jie wen 4: Wan ťie pchien (2019) 

Závěrečný díl ságy o IPovi už trošku zaostává za předešlými filmy, nicméně Scott Adkins je docela v poho záporák. Závěrečné scény ukazující zásadní události z předešlých filmů byly top a skvěle zahráli na nostalgickou notu...7/10.

plakát

Ip Man 3 (2015) 

Fajn pokračování, které nabízí několik dobrých fightů a pohled na životní události mistra IPa. Předešlé díly se mi líbily o něco více, protože v nich bylo více emocí, ale stále jde o dobrou podívanou a věřím, že někteří ocení scény s Tysonem...7,5/10.

plakát

Skafandr a motýl (2007) 

Moc pěkný inspirující film s příběhem založeným na skutečných událostech. Chválím kameru a několik silných a zvláštních momentů ve filmu a taky musím vyzdvihnout netradiční průběh filmu. Několik lidi tu třeba píší, že se u filmu nudili, ale mě přijde, že každá scéna tu má svým způsobem význam a hlavně si člověk uvědomí, jak je fajn, že je zdravý...8/10.

Reklama

Reklama