Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

Ako zaver Trilogie velke sklamanie jednotka je top 10/10 dvojka 9/10 a co toto tak 7/10. Dej taky nijaký  Roketa  odsunieme na bok Gamora a ja tam i tak že nejak sem nepasovala a  a Adam Warlocka srviit debil* to už co am byt

Avatar: The Way of Water (2022)

Na Avatarovi 2 som bol a je to zbytočne dlhy film to veľmi ľudí neláka sedieť 3 hodiny v kine, a to nie ešte deti sám som videl ľudia asi po hodine a pol možno o niečo viac odchádzali. Film je v pohode nie je nijak extra super tak 7/10. Keď si to porovnáme s Infinity War či Endagame tam ste nevedeli, čo príde držalo vás to v napätí a v Avatarovi 2 je to také na začiatku niečo a potom dlho dlho nič a potom na konci akcia nedrží vás to o napätí nejak celý film. Druhy krát by som nato isto nešiel

JOJko oslávencom (2018) (pořad) odpad!

Taký odpad čo tam dávajú deti mi to vôbec nezaujme ta malinyjamologia je najväčší odpad  čo  tam je

Muži v černém: Globální hrozba (2019)

No konečne som sa dostal na Muži v černém: Globální hrozba, tak ako kritizujú tento diel nie je to taká katastrofa, dej je dobrý akcia je rozložené dobre a je to aj vtipe za mňa 7/10. Je to oveľa lepšie ako Expendables neviem čo ľudia chvála na tomto filme je to dopad, za to že natlačia všetkých možných hercovu do filmu film nemusí byt dobrý, veď nemali s čoho zaplatiť grafiku úpravu všetko je vo filme vidno.

Blade Runner 2049 (2017) odpad!

Totálne zbytočný film a nudy nič sam tam nedialo