Wednesday (2022) (seriál)

Zatiaľ do štvrtej časti a strašná slabota. Stále dúfam že sa to nejako nakopne, ale asi skôr len strácam čas

Rakeťák (2022)

Ak by som aj prehliadol úplne nezaujímavý príbeh, nerozumiem ako je možné natočiť taký drahý sci-fi film bez jedinej wow scény, nádherných vesmírnych scenérií, pestrofarebných alebo aspoň biologicky zaujímavých mimozemšťanov a s absolútne nudnou planétou. Veľké sklamanie.

Spiderhead (2022)

Taká dlhšia epizóda Black Mirror

Hlas lásky (2020)

Po tých reakciách som čakal omnoho väčší bizár. Inak to pre mňa ako najväčšieho fanúšika bolo vpodstate len také zopakovanie starých známych udalostí, ktoré som už predtým videl mnohokrát z dokumentov alebo YouTube s originálnou Celine, lepšie, emotívnejšie a vtipnejšie:) Ale pre neznalého legendy to môže byť celkom dobrý spôsob zoznámenia sa. Na druhej strane takí ľudia asi nebudú mať moc chuť si film vôbec pozrieť.

Všechno, všude, najednou (2022)

V jednom z vesmírov tento film poráža pokračovanie Avatara na Oscaroch 2023. Najlepšia Jamie Lee Curtis od Pravdivých Lží :)

Krotitelé duchů: Odkaz (2021)

Tak nakoniec o niekoľko tried horšie než ten slávne nenávidený ženský reboot. Nevtipný, nenapínavý a nedojemný film, ktorý okrem peknej kamery neprináša nič nové. Feig v roku 2016 priniesol aspoň čistú komédiu

Expedice: Džungle (2021)

Film na motívy Disneyho zábavnej jazdy. A presne tak aj vyzerá.