Star Wars: Síla se probouzí (2015) odpad!

Zlyhanie po všetkých stránkách! Otrasne napísaný, mizerne zrežírvoaný hollywoodsky produkt. Abrams si zo ságy Star Wars (lepšie povedané z Epizód IV, V a VI, kedže události z Epizód I, II a III to v podstate totálne ignoruje ) berie iba povrch (Stormtroopery, X-Wingy, TIE-Fightery, Milénium Falcon, Han Solo sypajúci suché hlášky, záporáci v čiernych maskách, superzbrane, vesmírne bitky, súboje na svetelné meče, prestrelky...) zatiaľ čo naozaj dôležité veci ako príbeh, postavy a témy,myšlienky a morálne a filozofické posolstvá, ktoré robia pôvodnú HEXALÓGIU(!!!!!!) skutočne výnimočnú mu totálne unikajú. A tupí,nostalgiou zalepení fanúšikovia a ignorantský filmoví pseudokritici mu to žerú aj s navijákom. Niet divu, že George Lucas nedávidí Hollywood, po tom čo štúdio Disney jeho príbeh pre Epizódy VII, VIII a IX zahodilo do koša a nahradilo ho touto derivatívnou, neoriginálnou, povrchnou sračkou bez akýchkoľvek umeleckých ambícií sa mu už vôbec nečudujem. Jeden z najpreceňovanejších filmov minimálne desaťročia, ktorého obrovský komerčný a kritický uspech sú dôkazom toho, že hollywood, fanúšikovia a kritici (vrátane tých, ktorých som si kedysi zvykol vážiť) už totálne osprosteli. PS. áno ohodnotiť tento film odpadom je prehnané (zas až taký príšerný film to nie je), v tomto prípade je mi to ale úplne jedno

The Phantom Menace Review (2009) odpad!

Ľudia, ktorí tomuto odpadu dávajú plné hodnotenie snáď IMHO museli byť na práškoch keď ich sledovali. Do neba volajúca stupidita plná nepresnej a lenivej analýzy a znej vyplývajúcich stupídnych z prdele vytiahnutých pseudoargumentov, totalnej ignorancie faktov (jeden jediný diel "novej trilógie " použil viac praktických efektov, než celá "povodná trilógia"ohromady a práve Pomsta Sithov ich zo všetkých šiestich filmov použila najviac) a zdravého rozumu a zároveň dokonale premyslená propaganda mieriaca na bandu hlupákov, ktorý autorovi tejto "recenzie" všetko zožerú aj s navyjakom pretože sú príliš lenivý na to aby sa pri sledovaní Epizód I,II a III unúvali používať mozog a davať pozor čo sa na plátne vlastne deje. Je neskutočné do akej miery až siaha Stoklasova snaha ignorovať a manipulovať s faktami nachádzajúcich sa vo filmoch samotných aby vytvoril obraz Epizód I, II a III ako nekonzistentných, pohromade nedržiacich sračiek plných logických dier, mizerných dialógov a hereckých výkonov. "nAby ste mali lepšie povedomie o čom hovorím odporúčam prečítať si túto esej, k Stoklasovej recenzií ku Skrytej Hrozbe, ktorá pomocou logicky premyslených argumentov a logickej analýza trhá Stoklasové nezmyselné pseudoargumenty slovami úžívateľa Macejko "na franforce": Red-Letter-Media-Episode-I-Review-A-Study-in-Fanboy-Stupidity.

Attack of the Clones Review (2010) odpad!

Do neba volajúca stupidita plná nepresnej a lenivej analýzy a znej vyplývajúcich stupídnych z prdele vytiahnutých pseudoargumentov, totalnej ignorancie faktov (jeden jediný diel "novej trilógie " použil viac praktických efektov, než celá "povodná trilógia"ohromady a práve Pomsta Sithov ich zo všetkých šiestich filmov použila najviac) a zdravého rozumu a zároveň dokonale premyslená propaganda mieriaca na bandu hlupákov, ktorý autorovi tejto "recenzie" všetko zožerú aj s navyjakom pretože sú príliš lenivý na to aby sa pri sledovaní Epizód I,II a III unúvali používať mozog a davať pozor čo sa na plátne vlastne deje. Je neskutočné do akej miery až siaha Stoklasova snaha ignorovať a manipulovať s faktami nachádzajúcich sa vo filmoch samotných aby vytvoril obraz Epizód I, II a III ako nekonzistentných, pohromade nedržiacich sračiek plných logických dier, mizerných dialógov a hereckých výkonov. Aby ste mali lepšie povedomie o čom hovorím odporúčam prečítať si túto esej, k Stoklasovej recenzií ku Skrytej Hrozbe, ktorá pomocou logicky premyslených argumentov a logickej analýza trhá Stoklasové nezmyselné pseudoargumenty slovami úžívateľa Macejko "na franforce": Red-Letter-Media-Episode-I-Review-A-Study-in-Fanboy-Stupidity.

Revenge of the Sith Review (2010) odpad!

Honest Trailers (2012) (seriál)

Informačnou a výpovednou hodnotou a kvalitou argumentov niečo ako seriál Everything wrong with... a video-recenzie od Red Letter Media akurát vďaka svojej tak kratučkej stopáži ďaleko snesitelnejšie a nie zas až tak úmorné svojou neskonalou stupiditou.

The People vs. George Lucas (2010) odpad!

Odporná a stupídna, zaujatá Anti-Lucasovská propaganda vytvárajúca falošný dojem objektivity. Ešteže popkultúrni fanúšikovia a geekovia nediktujú filmárom ako majú robiť svoje vlasné filmy. A samozrejme, že by to neboli oni, keby ich prehľad o Lucasovej dlhej a plodnej tvorbe nebol obmedzený len na Hviezde Vojny. Odkaz pre úživateľa RajAthen: novú trilógiu som videl a za pravdu nedávam.