Hem.m

Česko
Mózart mezi kritiky

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 5.1.2020  14:36
    Genndy Tartakovsky's Primal (TV seriál) (2019)

Kromě artové stránky se jedná takřka o podprůměrný a předvídatelný seriál, kde i akce není nikterak zajímavá. To platí o první čtyřech dílech. Ovšem díl pátý, to je jiná. Tento díl začíná čilováníčkem na pláži, prostě pohodička - celkově odlišný díl oproti všem předchozím. Pak si ale tvůrce řekl, že to promění v krvavou řežbu, čmuchl trochu kokajnu a rozjel naprostej krvavej masakr, který se pomalu proměňuje v genocidu proti jednomu živočišnému druhu. --- Bohužel tento seriál jedna našlapaná epizoda nezachrání, ale uvidíme co přinese zbylých 5 dílů.

• 28.12.2019  15:54
    The Mandalorian (TV seriál) (2019)

Nevím co se s lidmi stalo, jestli jim spadla laťka někam do septiku, nebo nové Disney filmy byly až tak moc špatné, že při náznaku jen o špetku lepšího díla hned jásají nad novým mesiášem. Pravdou je, že tato břitká sračka nezasluhuje ničí pozornost. Tento seriál i s jeho postavami je plytčí než představa lidí co si myslí, že Země je placatá. Už jen to, že můžeme vymazat některé díly kompletně (dívám se na tebe The Prisoner [06] a The Sanctuary [04]), tak člověk nepřijde skoro o nic, v případě šestého dílu, který je i celý natočen špatně, nepřijdeme doslova o nic. Z Jawů se stali primitivní minioni ze stejnojmenného filmu. Celá výstavba seriálu je naprosto špatná od toho, že nevíme proč baby yodu temná strana chce až po to, že už samotné zachránění miminka nedává moc velký smysl. Toto ovšem nevadí, hlavní problém je výstavba ostatního příběhu filmu. Kde věci se dějí jen protože scénáristé tak řekli a v reálném světě nedávají smysl. Myslím tím zachycení vysílačky v sedmém díle, kde poté jednotky hned vyjedou na místo lodi o které neví kde je. V osmém díle zase ujedou celou vzdálenost zpátky k městu, ale nějak je nenápadně dožene robot bez ničeho během malé chvilky. Hlavní záporák řekne, že je (hlavní hrdiny) nevybombarduje, pak řekne že ne a pak to zase změní. Místo své obří lodi pošle pana plamenometčíka na ně atd. Podobné kraviny se dějí v každém díle a není jich málo. Toto se opravdu někomu líbí? Nebo prostě jen nemáte koule na to říct, že toto je strašná sračka? I have spoken! This is the way.

• 27.12.2019  16:07

Naprosto zbytečný film ve kterém o nic nejde. Není zde žádný vývoj postav, žádný příběh, takřka žádná zápletka a ani humor tu člověk nenajde, i když si třeba přečtete v popisku, že se jedná o komedii. Raději bych se podíval na 78 minutové mixování vody v mixéru, než abych musel tento paskvil zhlédnout znovu. Troufám si tvrdit, že tento film dokázal předčit filmařské schopnosti Zdeňka Trošky — přesněji v tom jak až může být film špatný..

• 27.8.2019  20:30

Začátek anime je velmi slibný, ale postupem času bohužel jde úroveň dolů, hlavně díky repetetivnosti a stereotypický zvratům.

• 27.8.2019  20:24

Začátek oproti předchozí sérii nenabízí takřka nic nového nebo zajímavého, hlavně protivníci jsou daleko nudnější. Humor je bohužel také ještě víc infantilnější a to hlavně díky nové postavě psa Iggyho. (jeho celá "vtipnost" je postaven natom, že prdí lidem do tváře) Jedinou záchranu tohohle díla nakonec zůstává Jotaro a závěrečné dva souboje s Vanilla Ice a Diem.

• 18.8.2019  18:52

(kino)

• 3.8.2019  22:43
    Hovory s TGM (2018)

Vždycky se dá udělat víc -> vždycky se dá natočit líp..

• 6.6.2019  18:30
    Láska (2012)

Film nádherně vyobrazuje těžkosti stáří a hnus strasti blízkého člověka, ale to naprosto neomlouvá nehoráznou dvouhodinovou stopáž naprosté nudy a zbytečnosti. Nesmyslně dlouhé záběry na nicneříkající věci zde nejsou k prohloubení emocí ani k náznaku většího utrpení, jsou jednoduše bezvýznamné.

• 16.7.2018  16:58
    Vrána (1994)

B jak vyšité!

• 4.1.2018  17:28
    Sandy Wexler (2017)

Vtipnost tohoto filmu spočívá v jeho samotné nevtipnosti.

• 27.12.2017  18:09
    Český Honza (TV film) (2007)

Tak špatný, až tak dobrý..

• 11.9.2017  20:38
    Dunkerk (2017)

Zbytečné digitální scény, např. kdy letadlo vypadá jakoby bylo na provázku. Největší problém filmu ovšem je muzika, ta se snaží pořád být vyhrocená a nechává diváka v napětí s tím, že přijde něco špatného, nebo určitá velká akce, ovšem nic takového nepřijde. Ještě tu taky máme "happy end", kde zahraje muzika radostná a nakonec je to vše v pohodě... (Kino)

• 10.6.2017  17:58
    Ovčáček čtveráček (divadelní záznam) (2017)

Nevtipné. Opakování už proběhlých rozhovorů (takřka slovo od slova), "zpívání", špatné imitovaní, přehrávání a používání sprostých slov bezdůvodně, nedělá dobrou komedii, alespoň teda podle mě. Jestli má toto vystoupení rozesmát svou trapností, tak bohužel neholduji tomuto typu humoru.

• 24.5.2017  16:10
    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)

Vždycky jsem rád, že v této naší malé zemi se najdou tak spravedliví soudci. Pan Alexadr podle mě vždy rozhodne naprosto správně.

• 10.5.2017  19:29

Velmi táhlý, nic neříkající a podle mě i dost nudný film. I když filn dobře ukazuje netradiční život vysloužilých gejš v poválečném japonsku, kde se střetávají dvě generace a jejich názory, tak se zdá, že nemá co nabídnout.

• 2.5.2017  21:32

Špatná verze Seppuku (1962).

• 25.4.2017  20:51
    Sonatine (1993)

Silně melancholický film, osobně jsem z něj měl naprostý pocit nechuti k životu. Ale film také ukazuje, že být japonský gangester hned neznamená být naprosto vážný a zlý člověk, který nutně dodržuje určité kodexy, inu i po zabíjení lidí musí být nějaká ta chvilka na hloupou zábav. (Ty asi nemáš strach ze smrti, když se nebojíš zabít člověka, co? Kdybych neměl, tak nenosím zbraň.)

• 21.3.2017  20:26
    Rašómon (1950)

Myšlenka filmu naprosto skvělá, natočená způsobem mě ne moc blízkým.

• 28.2.2017  20:04
    Tanpopo (1985)

Pokud nemáte rádi divný a ujetý humor, tento snímek vás asi nepotěší.

• 21.2.2017  22:35

Dalo se z toho jednoduše vytáhnout víc. V celkovém obraze vypadá film jako špatná romantická slátanina z červené knihovny. Postavy ploché, neprocítěné, prostředí nevyužité. Řekl bych, že filmu taky uškodilo to, že se částečně stával i jakousi "komedií". "Nevěstinec v růžové zahradě"

• 16.1.2017  12:42

Kromě grafické stránky není film zrovna něčím úžasným, ale já si ho užil věru dosti. Akce obohacená warpováním, prvky magie a částečně i moderními zbraněmi mě zaujala. Příběh i postavy byly laciné, ale zase ne výrazně špatné. Film v celkovém výsledku nakonec buď potěší nebo urazí, za mě čistě subjektivní hodnocení. (Viděno po dohrání FFXV)

• 9.8.2016  22:44

Toto zase nebude jedno z mých nejoblíbenějších hodnocení, ale já jinak nemůžu. Film jak akčně začne tak tak akčně hned i skončí, zbytek je pomalý, táhlý a hlavně nudný. DiCaprio sice hrál dobře, i když se jen polovinu filmu plazil, ale prostě nadšen z toho nejsem. Scénář nic moc, mohl nabídnout o dost víc. Odpad je sice přehnané hodnocení ode mě, ale to hlavně díky závěru, který byl takový meh.. Pěstní souboj prostě klasika.. (Jinak asi 2 hvězdy) Jsem naštvaný sám na sebe, že jsem věnoval 2 hodiny a 36 minut něčemu takovému. Inu tento film asi není vůbec pro mě stejně jako nové Star Wars.. PS: (Normální člověk by umřel několikrát v tomto filmu, Glass očividně ne..)

• 22.2.2016  18:22

Konec je vystupňovaný skvěle, ale první hodina filmu je taková plouživá, nic neříkající a né moc zajímavá.. Musím ale říci, že scéna, kdy stařík umírá a Gin mu zavírá oči, se mi opravdu líbila.

• 12.1.2016  19:10

Nemám nic, co bych vytkl.

• 9.1.2016  17:47

Jednoduše nádherné, jak malba, tak hudební doprovod. Okouzlilo mě to snad více, než kniha samotná.

• 21.12.2015  23:31

Star wars: Světelný meč tě volá = Harry Potter: Hůlka si tě vybírá, Star wars: Sílou čte myšlenky a dívá se na vzpomínky = Harry Potter: Snape čte myšlenky Harryho, ten pak čte jeho myšlenky, Star wars: Neznámý člověk bez výcviku, který ani neovládá sílu ublíží cvičenému jedimu a pak mu žena bez výcviku usekne ruku (jako v předešlých star wars) = Harry Potter: Nejvíc neschopný mág přemůže nejnebezpečnějšího a skoro nejmocnějšího mága všech dob. Výbuch hvězdy smrti (jako v předešlých star wars, prostě vše je jak předešlé star wars..), trapné vtipy, prostě kopa sraček.. Mé slzné kanálky nezůstaly sice suché, ale... (Kino)

• 15.12.2015  16:38
    Old Boy (2003)

Podle mě trochu přitažené za vlasy. Slabší čtyři.

• 15.12.2015  16:35

Hnedka během několika minut jsem poznal, že tento film je od tvůrce "Mrtvého muže". Atmosféra z tohoto filmu sála na tolik, že se to nedalo zakrýt, ale na rozdíl od již zmiňovaného filmu, mě tento nadchl. Hudba, kde mě naprosto uchvátili zvuky kytary, atmosféra, proplouvání filmem. Jednoduše skvělý zážitek z filmu, který si bohužel neodnese asi každý.

• 15.12.2015  16:08
    Audience (TV film) (1990)

Celý je to na hovno..

• 9.12.2015  09:26
    Pozemšťan (2007)

Námět dobrý, zbytek příšerný..

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9