Greenland: Poslední úkryt (2020)

Grónsko je surový katastrofický film s filmom s napätím, ktorý predstavuje ušľachtilú i temnú stránku ľudskej prirodzenosti, keď každý vie, že sa blíži koniec sveta.Vďaka pôsobivému vizuálu a emotívnemu príbehu, ktorý je ohraničený trýznivými zážitkami jednej rodiny, by si tento film mal kazdí určite vychutnať na veľkej obrazovke.

The Dark and the Wicked (2020)

Nestrácajte tým prosím čas. Film je smiešne nudný. Tento film porovnávali s filmom Hereditary od Ari Aster. Tento film nie je ani zďaleka taký strašidelný znepokojujúci a v zásade neexistuje žiadny dej. Možno by sa to mohlo zachrániť tým, že by mal skrútený koniec, ale namiesto toho bola koncová scéna nasávaná ešte viac, ako som si dokázal predstaviť. Bavia ma pomalé horory, thrillery, ale toto bolo len pomalé bez akejkoľvek odmeny.

Zasvěcení (1984)

Áno, toto je podobné ako Happy Birthday to Me, ktoré som si preštudoval pred nejakou dobou, ale rozhodne nie lepšie. Herectvo je dosť nestále, disko / párty scéna je a zábavný film ktorý, je miestami dosť napínavý. Iba trochu krvavý, Ak sa však budete považovať za zúrivého fanúšika slashera tak sa na toto pozriete určite!

Z (2019)

Aký nudný film. Mám rád strašidelné horory, no napriek tomu, čo hovoria ďalšie recenzie, toto vôbec nie je strašidelné. Sklamanie.

Pojď si hrát (2020)

Trailer vyzeral dobre, tak som sa pripútal a dal mu dve hodiny svojho života.A som rád, že som to urobil. Prírastok, vďaka ktorému som konečne videl Larryho, stálo za to a bolo to úprimne strašidelné. Mal som zopár dobrých okamihov, keď som mal husiu kožu ale nikdy som sa nebál, ako povedali iní.Trochu som dúfal, že sa príbeh bude uberať iným smerom, ako to bolo,dúfal som,že Larry bol naozaj nepochopený,ale som spokojný s koncom,aj keď trochu predvídateľným bolo to dosť smutné takže ak máte slabé miesto,odporúčal by som mať nablízku vreckovku.

Sebelum Iblis Menjemput: Ayat Dua (2020)

Atmosféra a plazivosť je dvojnásobná ako v prvej časti. Zatiaľ čo prostredím v prvom je starý, opustený dom vzdialený od mesta, tu sa nachádza stav polorozpadnutého izolovaného sirotinca umiestneného uprostred ničoho naplneného strašidelnými spomienkami. Tento je strašidelnejší, krutejší, napínavejší, má viac počtov tiel a je veľmi strašidelný.

Sebelum Iblis Menjemput (2018)

Prirodzene, bol som načerpaný, aby som videl May Devil Take You, niektorí označili za indonézskeho The Evil Dead. Určite chápem porovnanie - obidva sú rýchle, frenetické a krvavé príbehy o vlastníctve, ktoré sa väčšinou odohrávajú v izolovanej vidieckej budove - ale Tjahjantov film nemôže držať sviečku ku kultovej klasike Sama Raimiho: aj keď niektoré obsahuje dobre zvládnuté jednotlivé scény, chaotická, nesústredená zápletka z nej robí neprehľadnú rozprávku, ktorá je rozhodne menšia ako súčet jej častí.

Antrum: The Deadliest Film Ever Made (2018)

Je to celkom dobré. Tu sú niektoré strašidelné scény. Žiadne obrovské strachy, ale určite strašidelná atmosféra. Nebojte sa, že vám to v skutočnosti neublíži, je to len film. Je dosť dobré, že hovoríme, že to vyskúšajte!

Reasonable Doubt (2014)

Kombinácia thriller a Samuel ako badguy je opravdu na jedničku. Už v Lakeview Terrace som bol stále v napetí a teraz je tu opät dokázal že je to pán herec. Celkový príbeh zaujímavý, prostredie temné a hudba niekedy až moc zámerne napätá a lakačky, ale celkový dojem celkom dobrý. Doporučujem zhliadnut!

Umučení Krista (2004)

Na tento film som sa nevedel dočkať. Mal som veľké očakávania a napodiv sklamaný som nebol. Zo začiatku mi vadil zvuk, nie kvalita - tá je super, ale jazyk ktorým sa hovorilo. Po niekoľkých minútach, keď som sa vžil do deja, prestalo mi to vadiť. Myslím si, že Jimi Caviezel podal nadľudsky herecký výkon, ktorý asi tak skoro nezopakuje. Chvíľami som si myslel, že to nehraje, ale skutočne prežíva. Klobúk dole nad takým výkonom. Film bol režijne, extérierovo a po každej stránke veľmi dôkladne pripravený. Brutalitu a krutosť nemám v obľube, ale v tomto unikátnom diele je skutočne na mieste. Jednou vetou: Tento film odporúčam každému človeku, aby si pozrel. Samozrejme je potrebné upozorniť slabších jedincov - len na vlastné riziko.