bulbasaur

filmovy zavislak

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 27.8.2020  21:03
    Tenet (2020)

mindfuck... absolutne vybrúsený v každom smere tohto žánru... na prvé zhliadnutie za 4 ale dávam 5 lebo... som si istý že na druhý pokus to už pochopím a poseriem sa.

• 3.2.2020  16:38

Infantilnosť pre dospelých. Škoda, lebo prvý diel bol ešte v pohode, toto mi už prišlo nasilu ne"vtipné" a zbytočné, aj keď chápem zámer a metafilozofiu filmu... radšej to nemalo vzniknúť.

• 3.12.2019  15:30

po zhliadnuti č.3 .... plný počet bodov...mega brutal úžasný film plný šperkov najlepšej kvality a dokonalý Tarantinovský koniec ako aj stavba drobností ktorými je film prešpikovaný.

• 10.3.2019  18:48

Ako metal a príbeh poznajúci jedinec som sklamaný. Bolo ale zaujímavé vidieť sfilmovanú legendárnu smrť speváka Dead. Nečakal som až takú dávku gore aku som dostal (Euronymus umrel jednou ranou nožom do hlavy a v boji, nie ako o zivot prosiaci dobodanec). Z Varga urobili hajzla a jeho židovský predstaviteľ je kopanec pod pás. Hudba? Pohnojená. Malo to aj svetlé chvíľky ale nadšenie ktoré som z informácie že sa taký film točí nahradili horké sliny. Aspoň že spomenuli, že film je okrem pravdy založený aj na lži.

• 14.10.2018  21:28

podla Verbala fetujem , ok, len trávu. Ale k veci...ja mám pičoviny rád ... a toto bola taka prijemna pičovina že si ju ešte napozerám

• 14.10.2018  21:24

jednoduchý príbeh, a neskutočne husté grindhouse štýlove onanovanie Nicolasa Cagea ktorý sa týmto vracia do môjho srdca. a to je po tomto zážitku značne príjemne znechutené

• 23.9.2018  21:09

Pobavilo a to je hlavné. Vďaka recenziám som nečakal Blade Runner 2049 kvalitu sequelu a pripravený pozrieť pičovinu a vypnúť, som na film išiel s cielom si to len užiť. Hlášky a kref, Predatore a puf puf, bum bum , šplech šplech... Nakoniec, spokojnosť aj napriek odlfáknutej poslednej scéne. Videne v IMAXe

• 13.9.2018  00:31

prečo naše slovenské filmy musia byť stále tak nudne natočené.hluchých miest až primnoho, zdĺhavé zábery, absencia hudby... doma si pozriem ale v kine by som rozžul sedadlo

• 4.4.2018  20:41

oh maj ghad

• 19.3.2018  22:12
    Kredenc (TV pořad) (2014)

počiatok relácie sa ako tak dal ... možno za 2* ale to čo vidim teraz, tieto nové časti, sú absolútny hnoj.

• 14.3.2018  20:47
    Susedia - Kopýtko (S04E10) (epizoda) (2018)

susedia maju jednu výhodu. kedže zvyšok slovenskej televíznej tvorby je absolútna stoka... nemajú žiadnu obstojnú konkurenciu. Snáď len Horná Dolná sa im vyrovná.

• 12.3.2018  18:08

dlhé...pomalé...nudné... no maximálne popiči. majterštuk

• 11.3.2018  11:09
    Tvář vody (2017)

moje oskarové sklamanie.

• 26.12.2017  19:54
    Zmizelá (2014)

Tento víkend som si tento film pozrel druhý krát po jeho premiére keď vyšiel. Dnes dvíham svoje hodnotenie. Tentokrát, keď som už poznal fajnú zápletku, tak som sa sústredil aj na filmársky kumšt pána Finchera. A musím povedať, je to PÁN.

• 25.12.2017  23:03
    Život (2017)

priemer, ktorý sa nadpriemerne ubral iným svojim neštastným vyvrcholením ktoré film zachránilo a priemerom ho teda nenazvem.

• 24.12.2017  16:18
    Sabotáž (2014)

scenár pre idiotov..od idiotov.. o idiotoch. akčné scény OK, ale inak katastrofické dialógy, rozuzlenie absentuje logiku.. cele skoro zle.

• 27.10.2017  21:11
    matka! (2017)

Šialenosť. biblická alegória, Genesis (nie kapela) a zopár WTF momentov. Aronofského nespútaná fantázia vyejakulovaná na plátno. Mna osobne dosť srala často zbytočne chaotická kamera a zoom na tváre... ako nešikovne to bolo miestami nasnímané ma až prekvapilo. zvyšok...paráda

• 23.9.2017  19:57
    Noe (2014)

toľká škoda

• 26.8.2017  17:44
    DumbLand (TV seriál) (2002)

get the stick!!

• 22.7.2017  18:41

"Fixed the newel post!"

• 17.7.2017  22:27

zdalo sa mi to alebo mal macko ktory hovoril k Johnymu hlavu otca z Lynchovho šaleneho animaku DUMBLAND ?

• 12.7.2017  21:05
    Zygote (2017)

intenzívne! drsné! asi si takto Blomkamp vynahradil votrelca a ukazal svetu o co tym prisiel

• 21.6.2017  20:30
    Svět podle Putina (TV seriál) (2017)

konecne dostala medzinarodne slovo aj druha strana. A nech hovori cokolvek, ma na to pravo. Kazdy chce pocuvat Obamu ale ked sa ozve Putin, idioti skacu meter dvadsat , ukazuje sa to aj na tu pritomnych komentaroch. Odpadom to hodnotili iba tupci ktory žeru EU a Amerike z ruky, zaujaty a neobjektivny.

• 17.6.2017  20:08
    Rakka (2017)

Typický Blomkamp. Krátke dielko ktoré sa skôr podobá na dlhý trailer (pevne dúfam že to raz Neil dotočí do podoby celovečeráku). Taký temnejší District9 kde ufónci niesu utečencami ale kolonizátormi. Potešila audiovizuálna stránka veci, čo je u Neila štandardom. avšak stopáž ma neukojila, chce to vidieť viac.

• 6.5.2017  19:53

konečne niečo iné a vtipne drsné. prvý diel zaujal.

• 21.3.2017  18:52

dokonalé udupanie môjho ja do sedadla. Od A po Z ušité na mieru môjmu gustu. Krvávé, hnusne nespravodlivé, parádne natočené ukončenie v duchu pravého Wolverina tak ako mal nadávať a killovať od začiatku. Mládá super, starý fasa, bradatý popiči. Nechcem tu hrešiť ale... toto je proste JEBA JEBÚCA, na ďalšie zhliadnutie priam súca. Díky Hugh, toto si zabil. 9,97/10

• 21.3.2017  18:46

3 x áno. postupuješ!

• 21.3.2017  18:44

blbinka ktorá ale robí to čo robiť mala. Kope do gulí parádnou výpravou a faktorom zábavnosti vysoko vysokým. čo viac čakat od popkorňáku ako sviňa. Jednoduché postavy nezavadzajú a umierajú ako to príde scenáristovy vhod, teda hockedy. A po ich neblahom odchode nechýbajú, lebo jazda ide daľej, nekompromisne k očakávanému happyendu. Oskar za triky je na dosah a 3D splnilo svoj účel. hudba príjemne ladí, herci neprehrávajú ... celé dobre. Verbal zvyšek napísal tak ako moje jazykové schopnosti nedovolili. úplný súhlas. Snáď ste nechceli z tohto filmu niečo vážne , a ako je v poslednom čase v móde že artové a filozofické. nie nie, tu treba hlasno rehotať, sem tam sa ľaknúť a obžrať sa chipsama a srať na omrvinky na tričku.

• 2.7.2016  09:53

neskutočnou lahkostou , tak filozoficky a intelektualne natocena šialenost. Sarkazmus a vtip v kazdej scene, v kazdom slove. Nadherne zabery a slza v oku. slza spokojnosti. nechapem ako mi tento film roky utekal s pod ruky. nieco co si dam hockedy znovu a znovu. Woody, milo prekvapil.

• 18.6.2016  22:12

toto je absolutna retardacia, extrem a maximalny amoral len pre zvratenych a jebnutych. Zial pacilo sa mi to a pobavilo ako dlho nič. Asi som teda zvrateny...a jebnuty

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8