Proměna (2022)

Mám rád tento štýl animácie, prehnané pohyby ale urobené s detailom pre cit a emócie postáv. Často som sa zasmial práve na tom ako sa postavy reakčne hýbu. A príbeh celkovo uspokojil. Pixar je , bol a bude stále nadštandardom v žánre ktorý sám definoval.

Matrix Resurrections (2021)

No.. Ja neviem. Fakt neviem co si myslieť. Nechám to na Verbala.

South Park: Post COVID: The Return of COVID (2021) (TV film)

posledne serie, od 19tej, od kedy epizody buduju pribeh, tento moj oblubeny serial este narastol. trefne poukazuje na aktualnu absurnodst doby, nerobi rozdiely a stale si robi srandu z kazdeho a vsetkeho... verim ze woke culture  a PC jedincom sa to nepozera dobre :D  Kazdopadne, za Rabin Cartman verziou postavy mi je trochu smutno... Zatial je to na 4 hviezdicky ale som si isty ze ked si to este raz cele pozriem bude to plna palba tak naco cakat. 5/5 ! Fuck you guuuys!

Halloween (2018)

dost dobry film s Michaelom Myersom, ja potesil sa som

Halloween zabíjí (2021)

škoda, dost dobre vraždy v dost slabom filme plnom dementnych postav. zda sa ze cele mesto bolo dementne a to bol ten skutocny hororovy aspekt filmu. inak som sa nudil. prvy diel trilogie bol fajn, tento drhne tak dufam ze finale uz ale bude stat za to.

The Comey Rule (2020) (seriál)

zaujatá propaganda , čas ukazuje aký odrb to je https://www.youtube.com/watch?v=0k6X03XvxWw

Halloween (1978)

prekvapivo nekrvavé, ale správne atmosferické.

Oni žijí! (1988)

Film ktorý sa neberie veľmi vážne a keď sa naň cez také "nie vážne okuliare" pozerá, tak následne  náramne pobaví. Škoda tej dokola sa opakujúcej hudby, slučka bola ku koncu už veľmi otravná. A aj keď na filme  už vidieť aj cítiť zub času, rozhodne chápem prečo sa pre niektorých ľudí stal film kultovým.