rt12

rt12

Česko
děkuji všem, kdo mě mají v oblíbených a za body

<< předchozí 1 2 3 4 19 38 56 74
    • 9.4.2021  18:34
    Místo zločinu Plzeň (TV seriál) (2015)

Po příšerné jedničce (nedokoukala), jsem dala na zdejší hodnocení a podívala se na dva ,,nejlepší" ze seriálu. Vezmu to zkrátka scénář 0, režie 0 , akce na úrovni leklé ryby. Chudáci herci byli donuceni vystupovat v postavách, které podstoupili lobotomii mozku. U Červené Karkulky jsem se klepala strachy víc a hlavně dávala smysl. Nemám ráda odpady tak dám 1 hvězdu z útrpnosti.

• 6.4.2021  11:27
    Zločiny Velké Prahy (TV seriál) (2021)

Co bylo cílem : Navodit vážnou a seriózní podívanou kriminálních příběhů v prostředí První republiky.Co jsme dostali: Úpornou snahu vynikajících herců vymačkat alespoň nějaké zdání detektivky. Tato snaha nebyla schopna přelstít nezajímavý scénář, který se rozbíhá několika směry a tím vždy okleštila daný díl. Tuto rozevlátost děje nebyl schopen bohužel ukočírovat ani režisér. Výsledek PEL -MEL: červená knihovna střídající se s naivními až nudnými detektivními příběhy.

• 11.12.2020  12:36
    Několik životů (TV film) (1985)

Za námět, ne zpracování.

• 3.12.2020  11:03

Karle, je mi jedno zda mi pigluješ manželku, hlavně pojď zase hrát hokej. OMG

• 26.11.2020  14:44
    Ohnivý gospel (TV pořad) (2020)

Jak říkal Grossman, jsem bezvěrec děravý, ale většinou když zazpívá gospelový sbor, jde mi buď mráz po zádech nebo mě zcela strhne a chce se mi zpívat a tančit. Dokument je možná zdlouhavý, zcela jistě jednoznačně nábožensky zaměřený, To se mně nedotklo, Spíše je zajímavé, co vlastně přiměje lidi věřit v boha, většinou je to zde nějaká mezní situace, ve které se tito lidé ocitli. Co mně bavilo byla sama komise tohoto gospelového výběru a jejich cíl. To jakou práci dá dát soubor dohromady tak aby vše fungovalo jak má. Aby konečným výsledkem byl příjemný pocit z poslechu a ten ,, mráz po zádech." Tady dávám 5 za tu práci a nadšení lidí, ne za zpracování dokumentu.

• 20.11.2020  00:26
    Přes prsty (2019)

Naštěstí jsem nevěděla o co kráčí, kdo co napsal či režíroval ani neviděla zdejší hodnocení. Podpořena vodkou s colou jsem se parádně pobavila u tohoto tucťáku. Jirka sekal jeden fórek za druhým s medvědím ksichtíkem a Petra mu skvěle sekundovala. Prostě mi to sedlo. Takže 4 zdejší filmový vyznavači ,,opravdového umění "- dejte si vodku s colou. :)

• 18.11.2020  17:20

Zvuk je bolest tohoto dílu, postsynchrony by nebyly na škodu, pokud rozhovor ztrácí v prostoru nebo je doprovodná hudba je vše přehlušující. Jinak vše za mne napsali klukluka a Tom Lachtan

• 18.11.2020  15:55
    Kobova garáž (TV film) (2003)

Byla to,, taková divná nijaká doba" a snad si někdo nemysli, že se šikana z jedné i druhé strany po roce 89 změnila jako mávnutím proutku? V ústavech je stále taková nijaká divná doba. Snad jen problémových dívek, vandalů a agresorů přibylo více.

• 18.11.2020  10:47

Co to zde hraje pan Krobot za podivnou figuru ? Možná na pobavení, ale u policie by asi dlouho neobstál, A do kriminálky, která se tváří jako temná se podle mne vůbec nehodí. Jinak uvidím kam se vše posune.

• 18.11.2020  10:41

• 18.11.2020  10:32

Prý to vše začalo náhodou, ne začalo to blbou nevěrou .Nestor Bukowsky se choval díl od dílů pitoměji. Ku konci jsem doufala, že za to konečně chytne kulku do čela. To by byl hezký závěr. Bohužel to schytala většina lidí, která ho potkala. Celé série se povedly, Kuneš je skvělý všude, asi začnu být Čermákova fanynka. Jen v úplném závěru posledních 6 minut byl děs.

• 18.11.2020  01:44

Prý to vše začalo náhodou, ne začalo to blbou nevěrou .Nestor Bukowsky se choval díl od dílů pitoměji. Ku konci jsem doufala, že za to konečně chytne kulku do čela. Toby byl hezký závěr. Bohužel to schytala většina lidí, která ho potkala. Celé série se povedly, Kuneš je skvělý všude, asi začnu být Čermákova fanynka. Jen v úplném závěru posledních 6 minut byl děs.

• 10.11.2020  10:47
    Vera (TV seriál) (2011)

7 a 8 série si drží velmi dobrou úroveň předchozích sérií.

• 8.11.2020  19:53
    Souboj hitů (TV pořad) (2007)

První tři díly dobrý, nápad nebyl špatný. Čtvrtý díl ušel. Ale po výměně poroty to přestalo mít spád a úroveň šla dolů . Dám 3 protože těch odpadů je tady až moc.

• 4.11.2020  12:08
    Vzhůru za milionem dolarů (TV pořad) (2019)

1.série všechny díly, Vše pro mne fungovalo dobře a bavila jsem se.

• 23.10.2020  15:01

• 23.10.2020  14:58

• 6.10.2020  21:41

No to jsem si dala. Proč se těchto filmových katastrof zúčastňují dobří herci, které mám ráda z divadla . To se opravdu složenky neptají? Nebo je to dobré a vše se zmrší při závěrečném stříhání ? Ani nevím proč jsem dala tu hvězdičku. Výsledek plytkost a přízemní ubohost.

• 30.9.2020  18:44
    Víc než případ (TV film) (1984)

Vladimír Kratina, idol dívčích srdcí. I já jej obdivně očumovala (aniž by o tom věděl a aniž by na mně okem spočinul), když jsem ho potkávala v hospůdkách v Nerudovce hlavně U Kocoura ve společnosti krasavic či Jany Koubkové. Kde že ta 70 léta jsou. Jako herec mě nějak neoslňoval, ale tady se mi líbil jak hrál a i ten příběh nebyl marný tak za tři, ale Vladimír ..... dám čtyři.

• 30.9.2020  17:09
    Skřivánek a sova (TV film) (1984)

Jedna za Donutila a jedna ze soucitu - snaha velká jako Brno.

• 30.9.2020  16:29

Mistr Jedlička se zbláznil !!!! Když někoho terorizovat, tak v činžáku plných lidí. Inscenace plná nesmyslů. Ústřední postava Tomsa tam byl jakoby nebyl.

• 30.9.2020  14:07
    Síť na bludičku (TV film) (1983)

Na té půdě jsem se bála.

• 30.9.2020  13:19
    Poslední zastávka smrt (TV film) (1990)

Čiré zoufalství.

• 29.9.2020  11:03

Asi tak, ono by to až tak blbé nebylo, ale blbost z toho rozhodně udělal příšerný dabing, Nepřirozené hlasy zněly jako na ochotnickém divadle, které se odehrávalo v kanálu. Dvojnici Hitlera byli k popukání, ale jinak to docela ušlo.

• 20.9.2020  18:49
    Uličnictví pana Čabouna (TV film) (1981)

Já ráda Haška i pana Lipského, ale i s těmito dvěma to byla úplně blbá story. viz, argenson :)

• 19.9.2020  08:25

Rozhodně nechci film sestřelit jako zde přítomní, i když po zhlédnutí jsem měla rozporuplné pocity. Ovšem po dodatečném zjištění, že se jedná o divadelní hru mi vše začalo dávat větší smysl, tam si vše dovedu představit bez výčitek, Ve filmu mě osobně lezla nehorázně na nervy nevěsta, ani ne tak debilním chováním, které měla ve scénáři, ale přehráváním hlavně hysterie. Lesbická scéna mě též neuchvátila .Je to hořká pilulka o spletitosti vztahů. Ale hlavně o tom s jakými ústupky a máslem na hlavě, jsou někteří z nás schopni vlézt do vztahu a manželství. Jinak U mě dobrý. 3,5

• 18.9.2020  15:21
    Všiváci (2014)

Ten film byl stejný, jako když pejsek s kočičkou vařili dort. Oba jsou prima postavičky, ale dort se s prominutím nedal žrát. Tady jsou prima herci, slušné jednotlivé scény , ale jakoby byly slepeny z jiných filmů. Pánům Kašparovskému a Dvořákovi se podařilo uvařit chaotický mišmaš, nad kterým budete rozladěně kroutit hlavou.

• 7.9.2020  16:29

Alice Nellis mě prostě baví a zatím ničím nezklamala. Baví mě styl jejího vyprávění jako scenáristy i režisérky. Film mně rozesmutnil i dojal. Všichni herci byli dobří. Ovšem u mne vévodila Zuzana Bydzovžovská , je jako dobré zralé víno. Stačí jí oči, podívá se a je tam všechno, bolest, vztek, pochopení, smíření. Bez zbytečných slov či gest.

• 31.8.2020  22:22

Líbilo se mi to víc než jednička. Už se na to nepodívám , ale bylo to fajn.

• 31.8.2020  22:16

Zoufalý Filip Renč , dělá zoufalé filmy a věci. Tak po zhlédnutí romantického filmu Jak se zbavit nevěsty, jsem nabyla dojmu, že nic hloupějšího neuvidím. A ejhle ,,mistr" Renč to zvládl s přehledem jemu vlastním, co mohl zmrvit také zmrvil. Z herců vytvořil kretény z divnými účesy s nenormálním a nepřirozeným vystupováním. Myšlenka, humor, nápad = 0. Halina pravděpodobně obdržela honorář za ucházející knížku, proměnila ho za pytel trávy a začala psát tento scénář. Nebo jí k němu Renč vůbec nepustil, jinak si to vysvětlit nedovedu. 20.3. 21PANÍ Halino v rozhlasu jste potvrdila mé podezření, že Vás Renč k ničemu nepustil, tímto se Vám omlouvám a vše to vysvětluje.

<< předchozí 1 2 3 4 19 38 56 74