rt12

rt12

Česko
děkuji všem, kdo mě mají v oblíbených a za body

<< předchozí 1 2 3 4 19 36 54 71
    • 1.5.2020  09:12

Samota tíží o tom není sporu jde o to jak se s ní vyrovnám. Jako suverénní dáma, kterou jen tak nic nenadchne a nepřekvapí a nebo jako suverén, který se obklopí krunýřem arogance. Námět nebyl až tak zoufalý, i když milionkrát použitý, dva kteří se nesnáší najdou v sobě zalíbení. Výborné herecké výkony jsou zde zadupány do země chvílemi a zkratkovitým, nelogickým a těžko uvěřitelným chováním postav.

• 14.4.2020  16:23
    Svobodárna (TV film) (1987)

Pointu uhodnete za 5 minut po příchodu paní Janžurové, ovšem ten její koncert na pusu stojí za tři hvězdy určitě.

• 13.4.2020  16:43

Ty pajdo ! Celé to stojí na Janě Štěpánkové, jinak pohádka pro uvědomělé dospělé.

• 13.4.2020  16:35
    Deset malých běloušků (TV film) (1993)

Jedna za notoricky známé scénky, jinak trapně pitomé.

• 6.4.2020  13:56

Anie vozili od čerta k ďáblu jako pouťovou atrakci. Uvidíte výhled z balkonu a uslyšíte hluk tranvají. Uvidíte módní přehlídku a herečku, která neví co dělat s darovaným šátkem. Návštěvu u nemocných dětí atd. O samotné Girardotové se nedovíte nic ,snad jen že je herečka.

• 31.3.2020  14:23

V těžké době Koronavirusu jsem si pustila do bytu sračku na stejné úrovni. Taková blamáž ! Ostatně vše naprosto přesně a jasně napsal sportovec .

• 31.3.2020  14:15
    Vojáci svobody (TV seriál) (1976)

• 27.3.2020  09:51
    Beruška (TV film) (1974)

Beruška by potřebovala spláchnout do záchodu, včetně rozšafného otce.

• 27.3.2020  09:43
    Domov (TV film) (1977)

Jímala mě hrůza a cloumala mnou zlost. Mým přáním je, aby to bylo vymyšlené a nic takového se nedělo.

• 27.3.2020  09:25
    Nádraží (TV film) (1974)

Jojo , u manžela v rodině se z hračkami též smělo hrát pouze pod dohledem dospělého. Nebo byly vystaveny, aby příchozí Vejda, vejda , viděl, že jsou z Pragoimpu. Katastrofa.

• 27.3.2020  09:17

Celkově slušná ,,plná" trojčička, ale notoricky známé hlasy v jiných tvářích mi nevyhovovala a po celý film mi tato věc rušila. Nemocniční prostředí připomíná spíše zámek hrůzy než cokoliv jiného, prostě typický rukopis Juraje .

• 26.12.2019  21:32

Pane Suchý, přijměte můj obdiv a úctu k Vám.

• 16.10.2019  16:35

Patrně vše je zde popsáno ve všech odpadech, jen se mi ho nechce dávat panu H. a paní A, které mám ráda. Kdo ,,nezklamal" je Adamec. Natočil to co vždy - SRAČKU V té si po zásluze vymáchal hubu, jen je škoda, že nebyla opravdová. Tak jako nebylo nic opravdového a skutečného v celém tomto filmu.

• 14.8.2019  14:32
    Kvarteto (2017)

Po patnácti minutách jsem si říkala, že to přeci nemůže být o ničem až do konce filmu. Světe div se bylo, žádné světlo na konci tunelu se nekonalo. Jedna hvězda za postavu pana Schmitzera, jeho filmové repliky mě jediné bavily

• 10.3.2019  08:37
    Paní plukovníková (divadelní záznam) (2018)

Asi bych nesměla vidět představení Popel a pálenka kde excelují všichni zúčastnění, je jim dán ze strany paní Adamové prostor. V Paní plukovníkové je to pouze o Jiřině Bohdalové, ostatní herci bohužel ten prostor nedostávají a působí jako kompars, Jiřinka je válcuje až moc. Z černé komedie je chvílemi fraška, což mi vadilo.

• 26.1.2019  18:57

Je to patrně trapné, ale mě to dnes dokonale sedlo. Samotný příběh je jasně daný a předvídatelný jako vždy, ale sympaťák s obr frňákem a sexy namluveným hlasem mě prostě dostal !

• 25.3.2018  22:46

V tomto dílu se konečně Kukura chová jako normální chlap a ne jako bláznivý šašek. Příběh měl hlavu i patu, škoda posledních 5 minut, který se opět přiblížily k trapnosti počátečních dílů. Na rádoby hit ,, Zoly má lepší liek" si tedy nezvyknu .

• 18.3.2018  22:09

Je to ,,paráda", když oficiání text distributora prozradí 80% filmu. To se pak máte na co těšit. Zbylých 20% filmu, pro které to bylo vlastně celé natočeno bylo sice o vous zajímavějších než předchozích 80% , ale viděla jsem na toto téma daleko lepší a zdařilejší filmy. Takový Simon Konianski u mne vede o tři délky. Dost mě po celou dobu vytáčely České exteriéry vydávané za Ukrajinu, docela mě stačí, že mi jí připomínají moje jízdy jakoukoliv městskou dopravou.

• 18.3.2018  15:49

Málokdy se stavá, že se mi příběh či hlavní postava dostane tak moc pod kůži, jako v tomto případě. Vůbec zde neberu v potaz jakousi rozvláčnost a řežijní nevyspělost. Bylo mi to fuk. Mě dostalo téma samotné, napjatě jsem sledovala osud paní Vláčilové. Během jediného života dostávat jednu podpásovku za druhou, přitom stále jít s hlavou vztyčenou a dělat to co je správné. To je pro mne příběh Opravdového člověka. Ve zlomový okamžik se rozhodnout mezi morální či citovou důležitostí. Vše umocnil skvělý výkon Jiřiny Šejbalové, které jsem věřila každé slovo, každý pohyb, každý výraz jejích očí.

• 7.3.2018  15:27
    Sedem svedkov (TV film) (1967)

Sedm svědků jsem znala z rozhlasové nahrávky s vynikajícím Rudolfem Hrušínským a Rudolfem Jelínkem , která mě rozhodně oslovila a je u mne o jednu * lepší. Věděla jsem tedy do čeho jdu, přesto a nebo právě proto jsem byla opět zasažena vystupováním a hlavně morálkou všech svědků. Ovšem nejde jen o jejich smýšlení, mladý detektiv, který je po celou dobu tolik zhnusen přístupem zúčastněných a nemůže pochopit jejich lhostejnost se nakonec k jediné osobě, která nebyla lhostejná a snažila se pomoct, vyjádří opovržlivě. Čímž vlastně degraduje slušnost.

• 19.2.2018  21:37

Cukr, káva, limonáda .. BUM !?! Jak tohle ohodnotit ? Asi takhle : Meryl + 5, ostaní herci 0, Hudba +5, scénář 0 originalita 0 Výsledek 10:5 = 2*

• 19.2.2018  16:30

Rozvláčný začátek, zpříjemněný celkem vtipnými dialogy mezi Kevinem a Maggi, navodil atmosféru poklidné komedie. A vše je tak poklidné až je to nudné a já si říkala, proboha o co tu vlastně půjde, kdy už se začne něco dít. A bác po třetině nastane výrazné ochlazení děje, dialogy se vyostřují a o něco zde jde, Vše začíná mít správné obrátky a napětí. Bohužel posledních 12 minut dojem z filmu vše zhatí . K originálnímu vyvrcholení, jaký by si tento příběh zasloužil, rozhodně nedochází. Děj se opět ocitá v klidných vodách, závěr CO JSME SI - TO JSME SI ,značně poškozuje celkový dojem.

• 17.2.2018  23:01

Morální facka všem, kteří podlehli prohnilému světu zvanému Třetí říše, potažmo veškerému zlu. Brilantně vypoentované dialogy mezi jednotlivými postavami. Obhájcem dr. Rolfem (Maxmiliam Schell) urputně se snažícím zachránit obžalované a tím podle něj čest přeživších Němců. Přitom se neštítí použít jakoukoliv metodu, která sklouzává do metod používaných obžalovanými. Soudcem dr. Haywoodem (Spencer Tracy), který je po celý proces ovlivňován faktem nového rozdělení Světa a s ním nutnosti získání sympatií Němců. A obžalovaným dr. Janningem (Burt Lancaster), který je zde vlastně zástupcem těch Němců, kteří se nechali polapit Hitlerovou demegogií. Přestože uvnitř věděl(i) jak je to nebezpečné, nechávali se sešrotovat a zpracovat k tomu, že byli schopni i těch nejhorších zvěrstev. Vše vystihuje poslední dialog mezi Janningem a soudcem Haywoodem: ,,Doktore Haywode. Ty spousty, ty miliony obětí, já nevěděl, že to dojde tak daleko.To my prosím věřte, to my musíte věřit. " ,,Doktore Janningu, tak daleko to došlo, už když jste odsoudil prvního člověka, o němž jste věděl, že je nevinný.

• 14.2.2018  02:46

Kenneth si svoji postavu vymazlil, ale s ostaním se tentokrát moc nemazlil. Hvězdy byli vedle něj pohaslé, nezajímavé ani jedna nedostala větší prostor něco předvést. Agatha by se podivila ,, nutným" úpravám předlohy - pominu ty tři zástupce víry co se sešli něco řešit , zkousnu i černouška, protože bez něj by to asi neprošlo, ale akční Poirot - to nedám. Vše se ještě k tomu odehrává v Polárním expresu. Je to upovídané barevné čumendo, ale není to Cristie. Nemůžu si pomoci, ale mě tam chyběla atmosféra dané doby, grácie a přirozený odstup jaký si umí zachovat Poirot v podání Davida Sucheta. takže s tebou nesouhlasím zvrhlíku Verbale.

• 13.2.2018  23:01
    Svědek obžaloby (TV film) (2016)

* Agatha Cristie + * Toby Jones (kterého miluju) + * za atmošku Velká škoda celkově zdlouhavého tempa a počátečních nudných 30 minut. Jeden díl by tomu prospěl.

• 13.2.2018  21:51
    Hadí doupě (2017)

* za Agathu Christie + * za Glen Close jinak to pro mne byla hrozná nuda .

• 12.2.2018  22:41
    Inspector George Gently (TV seriál) (2007)

Tenhle neúplatný buldok Gently se mi líbil čím dál víc a nejdnou bác. Bacchus je zakomplexovanej vůl s kušnou plnou sžíravých poznámek vůči komukoliv, přesto nebo právě proto mě baví . Jsem u 8/2 série, která rozhodně nepolevuje, naopak přidává na otáčkách s náležitou Britskou atmosférou ze 60 let, je otázkou zda se bude pokračovat ( důvod proč nedám 5* je pro mě nepřekonetelný Endeavour, )

• 31.12.2017  01:14

** Za pana Oldřicha Kaisera, jediná postava, která dokázala upoutat moji pozornost. Ostatní herci neměly co hrát, nuda na en -tou, bez skutečného dramatického příběhu. Příběh o přijeli jsme z Prahy a po čase tam opět odjeli. Nevěřím tomu, že by film měl 70 %, kdyby zde nefigurovala jména Svěrák-Svěrák.

• 25.12.2017  22:41
    Nejlepší přítel (TV film) (2017)

Kdyby zde nehrál studený nanuk Piškula se stále stejným výrazem, ať se dějě co se děje, byla bych spokojenější. Naopak čert Marka Adamczyka byl skvělý s celým peklem i s pokušitelem Langmajerem. Ostatní postavy si odvedly své. Jen pan Sokol by se měl uklidnit a možná na chvíli uklidit, jak se říká čeho je moc ....... Zápletka slušná, děj a tempo kolísá. Prostě průměr.

• 16.12.2017  21:48
    Major Vichr (1967)

Řitka to opět poslala dolů. Druhý díl jsem si raději pustila v Ruštině a hned to bylo lepší. Žádný zázrak se nekonal, ale slušný průměr to podle mě je.

<< předchozí 1 2 3 4 19 36 54 71