rt12

rt12

Česko
děkuji všem, kdo mě mají v oblíbených a za body

<< předchozí 1 2 3 4 18 36 53 70
    • 14.2.2018  02:46

Kenneth si svoji postavu vymazlil, ale s ostaním se tentokrát moc nemazlil. Hvězdy byli vedle něj pohaslé, nezajímavé ani jedna nedostala větší prostor něco předvést. Agatha by se podivila ,, nutným" úpravám předlohy - pominu ty tři zástupce víry co se sešli něco řešit , zkousnu i černouška, protože bez něj by to asi neprošlo, ale akční Poirot - to nedám. Vše se ještě k tomu odehrává v Polárním expresu. Je to upovídané barevné čumendo, ale není to Cristie. Nemůžu si pomoci, ale mě tam chyběla atmosféra dané doby, grácie a přirozený odstup jaký si umí zachovat Poirot v podání Davida Sucheta. takže s tebou nesouhlasím zvrhlíku Verbale.

• 13.2.2018  23:01
    Svědek obžaloby (TV film) (2016)

* Agatha Cristie + * Toby Jones (kterého miluju) + * za atmošku Velká škoda celkově zdlouhavého tempa a počátečních nudných 30 minut. Jeden díl by tomu prospěl.

• 13.2.2018  21:51
    Hadí doupě (2017)

* za Agathu Christie + * za Glen Close jinak to pro mne byla hrozná nuda .

• 12.2.2018  22:41
    Inspector George Gently (TV seriál) (2007)

Tenhle neúplatný buldok Gently se mi líbil čím dál víc a nejdnou bác. Bacchus je zakomplexovanej vůl s kušnou plnou sžíravých poznámek vůči komukoliv, přesto nebo právě proto mě baví . Jsem u 8/2 série, která rozhodně nepolevuje, naopak přidává na otáčkách s náležitou Britskou atmosférou ze 60 let, je otázkou zda se bude pokračovat ( důvod proč nedám 5* je pro mě nepřekonetelný Endeavour, )

• 31.12.2017  01:14

** Za pana Oldřicha Kaisera, jediná postava, která dokázala upoutat moji pozornost. Ostatní herci neměly co hrát, nuda na en -tou, bez skutečného dramatického příběhu. Příběh o přijeli jsme z Prahy a po čase tam opět odjeli. Nevěřím tomu, že by film měl 70 %, kdyby zde nefigurovala jména Svěrák-Svěrák.

• 25.12.2017  22:41
    Nejlepší přítel (TV film) (2017)

Kdyby zde nehrál studený nanuk Piškula se stále stejným výrazem, ať se dějě co se děje, byla bych spokojenější. Naopak čert Marka Adamczyka byl skvělý s celým peklem i s pokušitelem Langmajerem. Ostatní postavy si odvedly své. Jen pan Sokol by se měl uklidnit a možná na chvíli uklidit, jak se říká čeho je moc ....... Zápletka slušná, děj a tempo kolísá. Prostě průměr.

• 16.12.2017  21:48
    Major Vichr (1967)

Řitka to opět poslala dolů. Druhý díl jsem si raději pustila v Ruštině a hned to bylo lepší. Žádný zázrak se nekonal, ale slušný průměr to podle mě je.

• 28.11.2017  22:20
    Hitlerův utajený syn (TV film) (2014)

Příběh jak od Dickense. Zde ovšem Francouzký Oliwer Twist svou matičku najde a ta mu nakecá, že je synem Ády. Pouze opomněla říci, že jí patrně - neopatrně obšťastnila ve stejný čas celá posádka, která ve vesnici dlela. Jen popletla klukovi kebuli. Dokument chce vzbudit senzaci a snaží se tvářit seriozně. Pro mě docela zbytečná záležitost.

• 31.10.2017  13:34

Při vstupu Majora Škáry jsem začala úpěnlivě hledat Jessicu Fletcherovou. Druhý díl mě oproti prvnímu přišel naivní, nic proti hereckým výkonům jen ten scénář pokulhává. .Spíše - jak se píše "detektivka pro děti". Uvidíme co přinese další díl.

• 25.9.2017  11:04

Rozhodně musíte mít chuť na něco bláznivého až ujetého - to dostanete. Pro spravení blbé nálady jako dělané. Řada vulgarit mě zde vůbec neurážela, naopak sem patřily. Málem jsem upadla při scéně, když mírumilovný Laird dojemně sype zrní a vzápětí hází slepicí místo zbraně. Pitomina, která plní účel.

• 12.5.2017  20:57
    Popelka (1947)

Moje žena je stejná jako její sestra. Tu snědl lidojed a otrávil se :-)

• 8.3.2017  16:37

Co k tomu říct, tentokrát trefil Verbal hřebíček na hlavičku, že bitvy byly jako z reklamy na LEGO, což filmu dost ubližuje. Taky odstřelování Němců ve společnosti Vadima chvílemi působilo jako rozverná taškařice z komiksů. Co mě zaujalo, že vůbec někdo takový jako Ljudmila byl. A co překvapilo, že se mohla ve 42 roce plné bojů dostat do USA.

• 17.2.2017  13:48

Velmi slušná trojčička. Přesto, že jsou karty rozdány během prvních deseti minut a víte jak hra dopadne, nic mě neurazilo, poměrně slušně jsem se pobavila, docela si u filmu odpočinula a nelitovala jsem u něj stráveného času.

• 21.1.2017  14:18
    Teorie tygra (2016)

Výborně jsem se pobavila a možná i chvílemi chytila za nos. Ano my ženské máme tendenci ty chlapy ,,domestikovat", ale tak jak se to děje v tygrovi - hůůů. Moc nevěřím na prozření postavy, kterou hrála Táňa, ani jsem neslyšela o tom co učila Eliška na katedře. Ale to neřeším. Milým překvapením je pro mě , jak zahrál Jakub Kohák. Nejsympatičtější osobou z celé skvadry byla pro mne Pavla Beretová. Prostě film ke kterému se budu vracet

• 21.1.2017  14:04
    Closer: Nové případy (TV seriál) (2012)

Seriál jsem zhltla už před rokem v původním znění. Pro mě super, hlavně ten uklidňující hlas a vystupování kapitánky Raydorové. Většina dílů dává to co má, napětí i vtip a hlavně oddych. V češtině mě to moc nebere.

• 27.12.2016  20:33
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Již při větě, že je koruna ,,těžká jako kráva", jsem zbystřila a pojala jsem podezření, že nepůjde o tradiční pohádku. Ovšem, že bude tak moc netradiční, mě nenapadlo ani ve snu. Jsem stará škola, takže pardón, ale s tímhle se jděte vycpat.

• 27.12.2016  20:14
    Zázračný nos (TV film) (2016)

Kdyby se děj netáhl jako žvýkačka, šla bych z hodnocením asi výš. Prostě mě to nebavilo.

• 14.12.2016  22:44
    Akce nový domov (TV pořad) (2016)

Já osobně to dědovi i klukům přeji, ale dívat se na to nedalo. Nova se chce vyrovnat Americké verzi ovšem je pouze chudá příbuzná. V Americe staví domy, tady garsonky, v Americe jsou zapojeny davy lidí , těch pár lidiček, kteří postávali na ulici bylo nadšených asi jako já před Kristem, když rozdávali mávátka na Svátek práce. A hlavně v Americe to má šťávu a diváka baví sledovat co se děje a co se dít bude. Myšlenka pomoci potřebným je ušlechtilá , ale velmi plytce zpracováno nuda se zde spojila s trapností!

• 18.11.2016  11:47

Politické rošády a začínající sviňárny po Sametové revoluci. Staly se nedílnou součástí politického a ekonomického života našeho státu. Takže : Pravda a láska zde nevítězí

• 18.11.2016  11:30

Odvážné obsazení Lábuse a Kaisera plně vyšlo, nedošlo k žádnému znevažování dobových figur. Skvěle zahraný Havel (Marek Daniel), vše zvedl již v minulém dílu a zde se opět dařilo, pro mě odhalení nových historických faktů (viz dohoda Čalfy a Havla či rivalita s Dubčekem) pro mě na výbornou.

• 18.11.2016  11:28

Tak to byl opak šestého dílu, nic moc mi neřekl. Když už dali dohromady Chartu a já se těšila na to jak se vše roztočí byl konec dílu. Herecké výkony byly vynikající, ale jinak mě zpracování nenadchlo. Je to zpracováno vyloženě pro ty, kteří znají dobře pozadí a okolnosti této události. Pro ostatní jako jsem já, to bylo nečitelné. Takže *** za kvalitní herecké výkony.

• 18.11.2016  11:25

Nějak nevím co k tomu více napsat, díl všechno řekl. O tom, že nejdůležitější je komunismus a jediný dobrý je komunista, který poslouchá a dělá vše pro stranu. No a když náhodou nechce tak si ho přitáhneme za flígr a prostě mu otcovsky domluvíme a tak trochu pohrozíme , třeba válčičkou, protože na čem máme položenou chamtivou Ruskou pracku, to už za žádnou cenu nepustíme.

• 18.11.2016  11:20

Čiň čertu dobře, peklem se ti odvděčí. Slánský jeden z hlavních organizátorů komunistického teroru, takže mi ho není absolutně líto a s jeho soudní rehabilitací v roce 1963 osobně nesouhlasím (KSČ ho rehabilitovala v roce 1968), byl stejná lidská svině jako ostatní z tehdejšího vedení, ne li větší. Tento díl měl vysokou kvalitu odbornou i uměleckou a to po všech stránkách.

• 18.11.2016  11:16

Nutno říci, že komunisti v čele s Gottwaldem byli nebezpeční fanatici a manipulátoři, kteří ,,své věci" věřili (chuť moci přišla s upevněním si pozice po Únoru). Mnozí z nich byli křupani bez vychování a skrupulí, ale o to víc byli nepříjemní političtí protivníci. Bohužel herci chvílemi vypadali jako parta komiků co žere párky a legračně sprostě mluví (krom představitelů Slánského a Gottwalda, ti byli po celou dobu brilantní). Přesto bravo.

• 18.11.2016  11:06

I tento díl si zachoval dobrý standart, jsou zde vyřčena zajímavá a pro mne neznámá fakta. například postavení Beneše těsně po roce 38 , jeho vzkříšení a znovuobjevení na politické scéně, jeho strategické myšlenkové pochody (nutno říci,že jsem si upravila k jeho osobě postoj pozitivním směrem ), v neposlední řadě důvod odsunu Němců. Z hlediska dějepisného je tento díl přínosem.

• 18.11.2016  11:03

Velké překvapení a tím hvězda D. Landovi, pochopitelnější zpracování pro běžného diváka, svižnější tempo a pro mne zajímavější téma než předešlý díl.

• 18.11.2016  11:00

Jedna za pana Hubu druhá za masky, třetí za dějinnou událost. Pro mne příliš pomalé tempo a ,, fundované" politické hry chvílemi o hovínku, zdlouhavé a nudné.

• 9.10.2016  08:34
    Vítejte v novém těle (TV pořad) (2011)

Klobouk dolů za pevnou vůli zúčastněných, ale to je asi tak všechno. Pro mne je to za hranicí zdravého rozumu a samotného zdraví. Pokud ,,trenér" nechá hrocha cvičit s utrženým kolenem, a následně s druhým utrženým kolenem, tak je asi někde chyba a to v samotném trenérovi ať je sebe -sladší. Docela by mě zajímalo kolik dietářů šlo následně na endoprotézy kolen a kyčlí, po nesmyslech- přihlásil sem tě na Maratón, Triatlon atd. Zdravé - nezdravé hlavně, když bude v TV atrakce a zhubneš 80 kg za rok.

• 9.10.2016  08:08

Na rozdíl Tervy to byla hudba pro mé uši, ale určitě nic pro mé oči a dobrý pocit. Kromě rób se nebylo na co dívat, zpracování byla čistá NUDA. * za vzpomínku na Whitney * za hudbu

• 22.8.2016  15:39
    Bumerang (TV pořad) (1968)

,, Gratuluji Vám, mluvili jsme o Vás tam u nás . Jak se jmenujete? Lasica. Tak to pardon, to nebylo o Vás, ale v každém případě si dejte pozor na hubu."

<< předchozí 1 2 3 4 18 36 53 70