Jan Žižka (2022)

Pro mne zlatej Vávrův  ideologický Žižka. Tohle nevím kam zařadit .Vlastně  vše napsal Argeson.

Neymar: Dokonalý chaos - Tak tohle je Paříž (2022) (epizoda)

Podle mně se toto nedá hodnotit. Hodnotíme zde zpracování dokumentu, nebo samotného Neymara ? Vše je ovlivněno hlavně tím, jak je Vám tato hvězda sympatická. Na jedné straně  kouzelník s míčem s nadáním pro fotbal to se nedá upřít. Na druhé straně pozér, nevychovaný spratek, sólista v kolektivní hře a hlavně nechutný simulant. Já osobně ho nemám ráda a vztah k němu se nezměnil ani po tomto dokumentu. Proto nehodnotím.

Neymar: Dokonalý chaos - Návrat (2022) (epizoda)

Neymar: Dokonalý chaos - Velká brazilská naděje (2022) (epizoda)

Podle mně se toto nedá hodnotit. Hodnotíme zde zpracování dokumentu, nebo samotného Neymara ? Vše je ovlivněno hlavně tím, jak je Vám tato hvězda sympatická. Na jedné straně  kouzelník s míčem s nadáním pro fotbal to se nedá upřít. Na druhé straně pozér, nevychovaný spratek, sólista v kolektivní hře a hlavně nechutný simulant. Já osobně ho nemám ráda a vztah k němu se nezměnil ani po tomto dokumentu. Proto nehodnotím.

Šéfka (2022) (seriál)

Patrně mi měkne mozek, ale s první řadou spokojenost, mimo jasně čitelného hajzlíka - státního zástupce, jsem hned neurčila, kdo za jakou stranu kope a to bylo fajn.   Z ukázek jsem nebyla nadšená ,,kdo jako v tom hraje", ale všichni do jednoho si získali moje sympatie i záporáci.  Seriál roku to patrně nebude, ale bavilo mě to. Co si myslím napsal Sammy.Boy

Poslední aristokratka (2019)

V rámci nemoci zhlédnuty 3 České filmy za den. Pomsta žen,  Chlap na střídačku a Poslední aristokratka. Jelikož prvni dva zmíněné filmy byly k zblití, ovlivnilo to moje vyšší ohodnocení aristokratky.

Ženská pomsta (2020)

Klub odložených žen po (v) Česku neoslnil. Ale vrtulníček mně pobavil.

Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (seriál)

Po 8 dílech je na mé straně spokojenost. Každý díl je pohodová jednohubka, která se nesmí brát vážně,  ale s velkou dávkou nadsázky. V prvních 3 dílech mi vadila postava Zedníčka, pak přestal přehnaně řvát a vše bylo O.K. Mezi Kotkem a Polívkovou to pěkně fungovalo a oba mám ráda. Věc na kterou se podívám po čase klidně znovu.