Kobova garáž (2003) (TV film)

Byla to,, taková divná nijaká doba" a snad si někdo nemysli, že se šikana z jedné i druhé strany po roce 89 změnila jako mávnutím proutku? V ústavech je stále taková nijaká divná doba. Snad jen problémových dívek, vandalů a agresorů přibylo více.

Případ pro exorcistu - Epizoda 1 (2015) (epizoda)

Co to zde hraje pan Krobot za podivnou figuru ? Možná na pobavení, ale u policie by asi dlouho neobstál, A do kriminálky, která se tváří jako temná se podle mne vůbec nehodí. Jinak uvidím kam se vše posune.

Cirkus Bukowsky - Série 2 (2014) (série)

Prý to vše začalo náhodou, ne začalo to blbou nevěrou .Nestor Bukowsky se choval díl od dílů pitoměji. Ku konci jsem doufala, že za to konečně chytne kulku do čela. To by byl hezký závěr. Bohužel to schytala většina lidí, která ho potkala. Celé série se povedly, Kuneš je skvělý všude, asi začnu být Čermákova fanynka. Jen v úplném závěru posledních 6 minut byl děs.

Cirkus Bukowsky - Epizoda 6 (2014) (epizoda)

Prý to vše začalo náhodou, ne začalo to blbou nevěrou .Nestor Bukowsky se choval díl od dílů pitoměji. Ku konci jsem doufala, že za to konečně chytne kulku do čela. Toby byl hezký závěr. Bohužel to schytala většina lidí, která ho potkala. Celé série se povedly, Kuneš je skvělý všude, asi začnu být Čermákova fanynka. Jen v úplném závěru posledních 6 minut byl děs.

Zločiny z vřesovišť (2011) (seriál)

7 a 8 série si drží velmi dobrou úroveň předchozích sérií.

Souboj hitů (2007) (pořad)

První tři díly dobrý, nápad nebyl špatný. Čtvrtý díl ušel. Ale po výměně poroty to přestalo mít spád a úroveň šla dolů . Dám 3 protože těch odpadů je tady až moc.

Místo zločinu Plzeň - Kapka krve (2015) (epizoda)

Po příšerné jedničce (nedokoukala), jsem dala na zdejší hodnocení a podívala se na dva ,,nejlepší" ze seriálu. Vezmu to zkrátka scénář 0, režie 0 , akce na úrovni leklé ryby. Chudáci herci byli donuceni vystupovat v postavách, které podstoupili lobotomii mozku. U Červené Karkulky jsem se klepala strachy víc a hlavně dávala smysl. Nemám ráda odpady tak dám 1 hvězdu z útrpnosti.

Místo zločinu Plzeň - Smrt na biofarmě (2015) (epizoda)