e.Boďo

okres Martin

Skype: ericek34

<< předchozí 1 2
    • 17.12.2012  19:27

Viete, podľa môjho názoru je už knižka samotná slabšia ako LOTR séria a preto by som bol sakramentsky ohúrený kebyže film prekonal kvalitou LOTRa. Samozrejme zázrak sa neudial, ale aj napriek tomu som potešený byť späť v Stredozemi. Ako tu je spomínané viacerými (a je to pravda) postavy nie sú riešené príliš do hĺbky a zo spoločenstva trpaslíkov s Bilbom a Gandalfom je cítiť menšie puto ako je tomu zo spoločenstva prsteňa. O hudbe negatívne písať nemôžem a nechcem- samozrejme že je podobná a niekedy až rovnaká ako z Lotra, ale proste viete si to predstaviť s niečím inakším? Ja nie. Takže toľko k filmu- neuveriteľne ma rozhecoval na ďalšie časti, ku konci mi bolo až smutno, že výpravu k Ereboru uvidím až o rok. Spolu s LOTRom to bude pre mňa snáď aj posvätná životná šestica top filmov :).+ už teraz som zvedavý na extended verziu....P.S.: Po druhom zhliadnutí, hodnotenie neupravujem, pretože je to takto dobre. Nemám problém ani s 3. zhliadnutím v najbližšej budúcnosti.. jednoducho, Stredozem je môj tretí domov. (druhým je škola ako nám to hovorili pani učiteľky :D).

• 20.9.2011  22:16

Išiel som sledovať tento film s víziou kvalitného akčňáku,a zároveň výborným pokračovaním predošlých častí, keď som videl toto vysoké hodnotenie..Avšak,musím povedať, som dosť sklamaný..NEviem presne vyjadriť čo, ale chýba tomu nejaká iskra s predošlých dielov-možnože je to tým že vo filme dominujú zbrane namiesto áut..Dialógy až príliš jednoduché,každá postava vo filme si povedala svojích pár vetičiek .Na druhej strane, páči sa mi že vo filme vystupujú postavy, ktoré poznáme z predchádzajúcich dielov.Upozorňujem, že pred sledovaním tohto filmu si vyberte mozog z hlavy a dajte si ho na poličku,pretože film sa asi odohráva v inom vesmíre,kde neplatia naše zákony fyziky :)...Ja som tak neurobil,zamýšľal som sa nad tými absurdnými scénami a tým bol môj subjektívny názor na film dosť zníženy.

• 8.9.2011  23:58
    Thor (2011)

V prvom rade musím povedať, že som od Thora nič moc neočakával (už len ten fakt,že jeden z bohov v severskej mytológii je komiksový hrdina-nejak mi to nepasovalo ale budiš) ale celkom príjemne ma prekvapil,no zároveň mu musím vytknúť pár vecí..Film je svižný, vtipný ( Mjamja? What´s Mjamja?),..príjemné hlavné aj vedľajšie postavy avšak mám na mysli len tie pozemské..Thorova družina z Asgarthu je absurdná a ani som nemal chuť ich vidieť..(bradato- nosatý trpaslík zo Stredozeme,samuraj z ďalekého východu, jeden z mušketierov WTF?!--absolútne mizerné-vôbec teda nevyzerali božsky;))...Ďalšia vec: Všetko vyzeralo tak strašne umelo-od Asgarthu po kostýmy , no a Mjollnir ako kladivko z hračkárne od Mattela,pravdepodobne je to tak spravené náročky,no mojim očiam to vôbec nelahodilo..Napriek týmto negatívam,(dajú sa prehltnúť) ,je to príjemné dielko, hodnotím ho veľmi dobre ako jeden z ďalších podarených komiksov :)

• 10.10.2010  21:14
    Splice (2009)

Relatívne dobrá myšlienka, ktorá je avšak prenesená do nie príliš zaujímavého filmu + v niektorých pasážach ma tak neskutočne dožieralo správanie postáv.

• 22.11.2009  21:17

Tak takto som sa už dlho Nezasmial-doslovne,moje IQ asi nie je dostatočne vysoké na pochopenie všetkých tých vtípkov a fórikov ,ktorých je ževraj roztrúsených po celom filme habadej,nejaké som si všimol ale nevydal som zo seba ani najmenši úškrn,no čo už ...ale určite treba uznat , že herecké obsadenie je celkom hviezdne ,bez nich by totiž tento film asi velmi rýchlo zapadol popolom...

• 19.8.2009  23:46

po tomto filme by som povedal ze raimimu viac ide fantasy s pekelne dobrymi ,vtipnymi scenami,nez snaha spravit horor za par drobnych.Po evil dead som ani necakal ze sa tak nasmejem.

• 19.8.2009  10:13

pre mna je to dost odvec sledovat takmer zhodny film s jednotkou,stacilo by lem pozmenit zaver jednotky a hned mohla byt armada temnot ale ked je tak je,nech sa paci.

• 17.8.2009  23:55
    Lesní duch (1981)

Vetšina z vas tu hovorí o kultovom horore,no ja som v dobe vzniku nebol ani na svete,takze ma to nejak moc netrapi a pokladam to za obycajny horor (sice s hektolitrami striekajucej krvi a inymi gebuzinami) a hl. hrdinom ktory tomu kuruje a kiluje (ne)mrtvych.

• 21.6.2009  18:13

príjemný,zábavný a svižný film ako stvorený pre pochmúrne nedelné popoludnie:)

• 20.6.2009  11:19
    Mazací hlava (1977)

Nepochopiteľné. Zbytočne som si premrhal 90 minút môjho života.Do pekla s tým.nikdy viac,dovi ,dopo!

• 16.6.2009  21:36

verim TOMU že 11.9 WAS A INSIDE JOB! aj tak som vnímal tento film tak ,že ma jednoducho vymyslený príbeh.naozaj nechápem tieto vysoké hodnotenia pretože prva hodina stojí za velký prd za čo by som dal odpad no potom sa to vyvinie do nervy drásajúceho štádia kde začina boj o holý život.aspoň za to sú te dve **.p.s. AJ TAK JE TENTO FILM LEN DALšIE KLAMSTVO ,na ktorom sa zarobili velké peniaze,neviem si predstaviť že by som bol príbuzní nejakej obete z lietadla a po krátkom čase vidím vlastne to ako umierali.fakt "úžas" ,kam tento svet speje....

• 16.6.2009  18:01
    Imigranti (2009)

Taká známa tvár ako Harisson tam vlastne ani nemusela hrať ,i bez neho je to pecka,film ,ktorý ukazuje na to aké ťažký može byť život prisťahovalca v USA,a opisuje aké ťažké je pritom byť hnedší čiernejši alebo šikmookejší v tejto "tolerantnej krajine".Inak neviem či Ameriku tak nenávidím no tie scény s vlajkami a rečami typu.."som hrdý že som Američan,alebo Boh žehnaj Amerike ma taaak fajn rozosmievajú. Napr. v tomto filme to bolo to príjimanie národnosti či čo to.. a milióny USA zástav/ vlajok po stenách:D

• 18.5.2009  20:54

veľmi pekný film ktorý iba opisuje (nie kritizuje)ako to v tom našom malom Slovensku skutočne vyzerá..spoločenské problémy hlavne na dedine,problémy ktorými nás zužujú naši rómski spoluobčania,rozdiely medzi vidiekom a mestom, korupcia a hlavne ten alkohol!...

• 10.5.2009  14:33
    Spawn (1997)

spawn ako fantazijny hrdina super...-drsnácky kostým može byť,,no ten dej je uplne nudny a filmove triky s ´97 nestoja vôbec za nič+trápny klaun čo sa hrá na Jokera:)..NUDA

• 4.4.2009  00:24

Keď som si pustil tento film vôbec som nečakal že to bude o drogách,ale aj tak sa mi to velmi páčilo no ani neviem prečo.strašne silný snímok na psychiku po ktorom ma rozbolela hlava, bolo mi do plaču a chcelo sa mi vracat...

• 26.3.2009  17:04

vtipky sú fajn bavil som sa, nadávky s úst malých kreslených deciek mi znejú lepšie ako v klasickom filme ale nenávidím keď sa vo filme spieva..tu to bolo až príliš často..mne to kazilo zábavu

• 23.3.2009  17:49

Jedna s tých lepších a menej trápnych amerických komédii na čele s R. Schneiderom.vydarené

• 22.3.2009  07:32

teda žiadna nabúchaná akčná pecka pri ktorej by som čumel v úžase , že akcia strieda akciu to není.trailery sú perfektné čo ma prinútilo ísť do kina,no všetko čo tak žerete v traileri je len postupne roztrúsené v celom filme.no u mňa to aj tak zanechalo dobrý dojem všetky tie žvástiky o vojne,krutosti,zániku ľudstva...

• 21.3.2009  17:35
    Mrazík (1964)

klasická rozprávka ktorá nesmie chýbať cez vianočné sviatky:)

• 19.3.2009  22:00
    Pozemšťan (2007)

daľší filmový zážitok čo mi bude dumať v hlave .hah ludia a čo keď sa nejedná o sci-fi:D ..everything is possible:)..

• 19.3.2009  18:25

slušné fantasy s krásnymi scenériami

• 19.3.2009  18:18
    Roming (2007)

skvelý Bolek sa do role cigáňa super hodil.čudujem sa že sa neunadával k smrti:D

• 19.3.2009  17:39

taká normálna rodinka:D

• 19.3.2009  17:14

film sa mi páči,a i keď Bean moc toho nenarozpráva aj s toho mála mi prišiel český dabing absolútne otrasný.sori bratia

• 18.3.2009  21:32

zhtol som to aj s navijákom,samozrejme autori poukazujú len na same negatíva,nie je tam ani jedna vec na obhajobu ale čo už,o to ide,stačí uveriť alebo povedať-je to kravina,..ja verím.P.S life is like ride in amusement park...uchvatne

• 18.3.2009  21:23
    Krok za krokem (TV seriál) (1991)

toto bez debaty,myslim ze nie je ziaden diel pri ktorom som sa nezasmial..

• 18.3.2009  19:34
    Zodiak (2005)

nevedel som že je druhý zodiak,myslel som že toto je ten Fincherov zodiac...aj to pridava na tom že sa mi to pačilo

• 18.3.2009  19:27
    Robinsonovi (2007)

takéto vecičky s lietaním v čase fakt žerem.

• 18.3.2009  19:15
    Uneseni (2006)

na B-éčko slušné

• 18.3.2009  19:03

sto ľudí-sto chutí.pre mna taka večerná oddychovka

<< předchozí 1 2