Arkos

Arkos

filmy, perské kočky...

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 23.7.2011  11:49

Pro mě nejlepší akční nářez roku....

• 5.7.2011  12:58
    Sanctum (2011)

Tenhle typ filmu mám rád, a i když nejde o žádné veledílo, mně se líbil a bavil jsem se.Herecké výkony, prostředí, atmosféra - mě to prostě bralo...

• 15.5.2011  19:23
    Chrám zatracených (TV film) (2009)

Po první třetině filmu jsem přemýšlel, jestli má cenu tenhle výtvor dokoukávat, ale nakonec jsem byl hrdina a tohle dílko jsem zvládnul celé. A za to, že jsem to zvládnul bez újmy na zdraví, jsem sám sobě dal jeden bod...

• 8.8.2010  09:06

I když to až takový zázrak nebyl, prostě mám tyhle filmy rád.....

• 20.6.2010  10:57
    Organizm (TV film) (2008)

Vzhledem k tomu, že jsem viděl hodně daleko horších hororů, dám za dvě, i když asi trochu nadhodnocuju. Ale triky, herci i samotný příběh se dali přežít ve zdraví, takže ty dvě hvězdy nechám.

• 20.6.2010  10:53

Asi to zase tak špatný horor nebyl, ale mně prostě nesedl a po určité době jsem měl hrozný problém udržet pozornost a vůbec ho dokoukat.

• 3.4.2010  18:30
    Apoštol (TV seriál) (2008)

Tenhle seriál mě vcelku zaujal. I když v prvních dílech měl pomalejší rozjezd, tak postupně jsem se na další pokračování těšil čím dál tím víc. Není zde sice žádná velká akce, ale zaujala mě taková syrovost celého příběhu. Není zde zřejmé, kdo je tu vlastně hodný a kdo zlý, rusové i němci se chovají prakticky stejně a například mučení ruského komisaře jeho kolegou je dost zajímavé. Hodnocení z mé strany je možná přehnaně kladné, ale jedná se o seriál, který je prostě jiný než ostatní a mně se líbil.

• 8.3.2010  20:11

Určitě nebudu pokračovat v davovém kritizování tohoto filmu, protože jsem se prostě a jednoduše bavil. A to je pro mě to hlavní.

• 24.2.2010  19:42
    Jindřich VIII. (TV film) (2003)

Dle mého se jedná o nejlepší filmové zpracování uvedené doby, s výbornými hereckými výkony a velmi povedeným vykreslením osobnosti a povahy Jindřicha VIII. A i když je tento dvoudílný film dlouhý 250 minut, v tomto případě to není vůbec na škodu. Bravo.

• 20.2.2010  21:41

Pro mě ani ne průměrný film, s absolutně nudnou první hodinou a obstojným zbytkem. Jak už tu někdo napsal, taky já jsem měl problém film dokoukat a jediné co mě na něm zaujalo, byla závěrečná válečná scéna, což je na tak dlouhý film zatraceně málo.

• 18.2.2010  16:43

Další díl Prciček pokračuje ve stejném trendu jako předchozí díly, není v žádném případě lepší, ale ani o mnoho horší. Kdo předchozí díly viděl, tak ví co ho čeká - hodně polonahých slečinek, pár fekálních scén a hodně vtípků, kdy některé jsou povedené a jiné jsou trapné.

• 18.2.2010  16:42

Kdo viděl historický seriál Tudorovci a ten se mu líbil, tak bude nadšený stejně jako já. Celý seriál je tu smrsknutý do jednoho filmu, který je velice dobře natočený a má výborné herecké obsazení. A i když všichni víme jak tenhle příběh dopadne, z obrazovky jsem nespustil oči ani na chvíli.

• 18.2.2010  16:41

Celý film se odehrává prakticky celý pouze uvnitř jednoho domu a s několika málo herci. Děj se dost táhne a až na, možná pro někoho, originální konec, zde vlastně není nic moc zajimavého.

• 15.2.2010  17:44
    Reset (2009)

Slušný akční scifi, při kterým jsem se slušně bavil. Samozřejmě nejde o žádný velkorozpočtový trhák, ale já jsem se ani chvíli nenudil a to je pro mě hlavní. Ovšem opravdu asi víc lidí zarazí, když hlavní hrdina několik minut střílí z pistole, ve které nevymění ani jednou zásobník a nebo, když z domova telefonuje a na displey hodin je 13 minut, zatímco když telefonuje za chvílí, tak je na displey 12 minut a třináctka teprve naskakuje.

• 15.2.2010  17:33

Dvojka pro mně byla slabší než jednička a to asi hlavně proto, že chvílemi jde opravdu spíš o parodii než o horor. Prakticky celý film z někoho tečou proudy krve /a to ze všech otvorů těla/ nebo zvratky a občas by neškodilo trochu ubrat. Pro mě trochu zklamání.

• 14.2.2010  18:52

Strašně dlouhý a hlavně táhnoucí se film, který nemá žádné tempo ani akci a co má, to jsou bohužel hodně slabé herecké výkony. A pokud jde o Václava Jiráčka v hlavní roli, tak to byl chvilkami výsměch, protože má asi takové charisma jako Ferda mravenec / Ferdo promiň /.

• 13.2.2010  09:54
    Level (2008)

Průměrná gangsterka, která má hodně zamotaný děj, hodně mrtvol, slušné herecké výkony... a to je všechno.

• 7.2.2010  17:14

Průměrný psychohoror, na který se již podruhé nepodívám. Je zde několik lekaček, vcelku slušná atmosféra a navrch vyzáblá Laura Regan. Pro příznivce hororů a na jedno podívání se dá film doporučit.

• 7.2.2010  13:28
    V úzkých (2009)

Jeden ze slabších hororů, kdy hlavně první polovinu jsem měl problémy u filmu vůbec vydržet. Děj je absolutně předvídatelný, kdo je vrah mně přišlo hodně brzy taky celkem jasné, takže celkově o prsa dvě hvězdy.

• 6.2.2010  13:42

Tahle komedie šla mimo mě a ani pořádně nevím proč. Prostě není to můj šálek kávy, a proto jenom dvě hvězdy.

• 5.2.2010  17:51

Výborný válečný historický velkofilm, ve kterém prakticky neustále střídá jedna válečná akce druhou. K tomu špičkové kostýmy a odpovídající hudba, prostě pastva pro oči.

• 4.2.2010  10:28
    Maniak (2009)

Tenhle Suterénový vrah mě tedy opravdu moc nevzal. Příběh samotný špatný není, ale zpracování dost pokulhává a všechno mně to připadá dost amatérské. Asi nejvíc mě dostalo, když jedna z obětí leží na schodech ve sklepě již mrtvá a vrahoun jí zapíchne mačetou až asi za dvě vteřiny. To se fakt nepovedlo. Ale na jedno zkouknutí se to dá vydržet.

• 3.2.2010  20:09
    Mary Bryantová (TV film) (2005)

Velice slušný dvoudílný dobrodružný film se zajímavým příběhem a dobrým tempem po celé tři hodiny. Děj se odehrává převážně na moři a poté v trestanecké kolonii, takže ani prostředí filmu určitě nezklame, a když se k tomu připočtou výborné herecké výkony, jde o hodně dobrou filmovou zábavu.

• 31.1.2010  17:43

Nejde o žádné veledílo, ale v rámci žánru je to velice slušně natočený film. Okultismus a Němci tu dobře fungují, film má tempo i dobrou atmosféru a já jsem se opravdu bavil.

• 31.1.2010  17:34

Tak tohle se moc nepovedlo. Prakticky žádný příběh, nulová atmosféra, amatérské herecké výkony a dabing u některých postav, který vyloženě tahal za uši. Ale vydržel jsem až do konce.

• 30.1.2010  16:02
    Prokletý (2009)

Duchařský film, který se strašně táhne, je nezajímavý a nepřináší absolutně nic nového. A těch několik málo lekaček to nezachrání.

• 23.1.2010  21:39

Nejslabší díl z celé série. Film nemá prakticky žádný děj a tvoří ho pouze přípravy a následná úmrtí na začátku přeživších osob a to všechno ve zbytečně rychlém sledu. Pro mě dost velké zklamání.

• 23.1.2010  13:40

Jednoduchý a příjemný film, který táhne jako vždy výborný Dustin Hoffman.

• 19.1.2010  22:36
    G. I. Joe (2009)

Akční nářez od začátku do konce, při kterém není absolutně čas se někde nudit. Celý film je vlastně jedna akční scéna, při které se pouze v rukou hlavních postav střídají všechny možné létající stroje, ponorky, transportéry, meče a další a další a další zbraně. Jinak samozřejmě netvrdím, že se jedná o nějaké převratné dílo vrcholné kvality, ale o tom tenhle film není. Já jsem si prostě sedl k obrazovce a od první do poslední minuty jsem si vychutnával tuhle akční jízdu, při které se nemusí přemýšlet, ale pouze se musí užívat.

• 3.1.2010  13:46

Pro mě zcela zbytečně strávených 88 minut u televize, protože tahle komedie mně prostě vůbec nesedla. Při komedii bych se měl alespoň občas zasmát, což se mně tu nestalo ani jednou. Nebýt Biggse šel bych na jednu hvězdu.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10