D28

Daniela Zedníková

okres Považská Bystrica

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 17.3.2019  00:16

Niekto má Daenerys, niekto Carol, ale my máme Čaputovú!

• 23.2.2019  09:30

Keď naštvete Muža roku, hneď to frčí hlava-nehlava. Nečakajte romantiku pri vodopáde, zabudnite na Vinetoua, ale ja na Bonda na zasnežených svahoch. Zato ak vás už nebaví talianska, prípadne cs mafia, snáď vás poteší pekné riešenie problému drogových gangov. Kto videl prvú verziu, asi by zbytočne pozeral, pre mňa bez tejto skúsenosti dokonalý film v rámci svojho žánru. Biely sneh, červení bratia, čierny humor a áno, aj dúhoví spoluobčania si prídu na svoje.

• 8.11.2018  17:06

Veľa zábavy a postáv, až je mi trošku ľúto, že nie pre každého. Normálny človek len ťažko stíhá všetko zachytiť a oceniť kvantum výborných nápadov a humoru. Mňa - nemodernú a vyžívajúcu sa v dabingu naviac nesmierne potešil David Novotný.

• 3.11.2018  21:02

Po čase som zasa v jednom balíčku dostala všetko. Radosť i slzy, inšpiráciu, zaujímavý príbeh predvedený vynikajúcimi hercami. Freddiemu som nikdy nezávidela život a slávu, ale hlas, charizmu a parťákov z kapely. Tento film to stopercentne potvrdil. A tá hudba....It ´s a kind of magic...

• 17.3.2018  23:49
    OTO 18. ročník (TV pořad) (2018)

Slováci nie sú dokonalí, ale veľmi ma teší, že nečakane i takýto typ programu mi potvrdil, že vieme byť vážni i veselí, dojatí i dojímaví, milí a súdržní, že sa vieme tešiť z toho, čomu sa venujeme my i kolegovia, ktorých si naviac vážime. Humorné dokrútky i počúvateľné prejavy víťazov ma naplnili optimizmom a potrebou poďakovať sa za to všetko prekvapivo i tu.

• 24.1.2018  15:41
    Česko hledá prezidenta (TV pořad) (2018)

Niečo tak smutné a strašné zároveň som dávno nevidela. Zdravý rozum, kde si? Slušní ľudia, kde ste? Nedalo sa na to dívať, nedalo sa to počúvať. Ak je náhodou ktokoľvek z protagonistov so sebou spokojný, tak zbohom....

• 6.2.2017  22:35
    Spojenci (2016)

A ja som rada, že v plejáde scenáristicky prekombinovaných filmov plných akčných scén sa občas objaví aj relatívne jednoduchý príbeh. Keďže ho podržali dobré herecké výkony a výborná dobová atmosféra, tak má táto romanca bavila a bola podľa mňa i uveriteľná. Nemala som v úmysle ísť do fast- foodu, ale do cukrárne, takže mne chutilo.

• 30.12.2016  23:30
    La La Land (2016)

Napriek tomu, že melanchólia sa najskôr chcela stať hlavnou emóciou, ktorú film vyvoláva, nezvíťazila. Porazila ju chuť spievať, tancovať, hrať čokoľvek na čokoľvek, kúpiť si cédečko a po dlhšom čase aj napísať komentár ako poďakovanie za veľmi príjemný film, čoraz vzácnejší na našich plátnach.

• 20.6.2016  21:16

Táto epizóda sa naozaj vydarila a bola lahôdkou pre každého filmového fanúšika.Filmového, pretože kto by veril, že pochádza z televíznej série? Nadpriemerný výkon tvorcov po všetkých stránkach spôsobil nadpriemernú spokojnosť a zároveň strach - dá sa to vôbec urobiť ešte lepšie?

• 29.2.2016  11:51
    Oscar 2016 (TV pořad) (2016)

Samozrejme nehodnotím ocenených, len sa mi zdá smutné, keď mne, ktorá sa o módu absolútne nezaujíma, sa z celej noci najviac páčili šatečky. Tá rozťahanosť, nuda, trápny moderátor, rozpaky...po toľkých rokoch prečo s tým už konečne niečo neurobia? Prvýkrát v živote som jeden rok sledovala Glóbusy, aj Bafta ceny, aj Oscara, nuž a veru posledný menovaný riadne dostal na frak, či smoking, či holú...

• 24.1.2016  18:13

Nešla by som na to, keby tam nehral môj miláčik a jediný herec, ktorého chcem a musím vidieť v hocičom, čo natočí. Christian ma skrátka baví tým, akú pestrú má filmografiu a ako vie byť vždy zas a znova dokonale niekto iný. Nerozumiem svetu finančníkov, aj keď snahu dokonca o vtipné vysvetlenia si cením, vyšla tak na 10%. Okrem kapitalistického sveta, ktorý sa mi nepáči nie len vo filme, som si ale pochutnala na všetkých hercoch a charakteroch ich postáv, to nemalo chybu. Naivne tiež verím, že budeme chodiť na filmy natočené podľa skutočných udalostí so zrozumiteľnejšou a hlavne optimistickejšou tematikou. A žili sťastne a nekonfliktne a ekologicky a ekumenicky a bez akcií......

• 1.5.2015  19:47

Som z generácie, ktorej kedysi stačila k vrcholu filmového dobrodružstva jedna stará drviaca päsť, prípadne dáky ten francúzsky tulipán. A pozrime sa, čo dostaneme dnes - koľko akcie, efektov, koľko typov zbraní, hrdinov a nehrdinov. Cestujeme vesmírom i časom,ale niekomu ani to nestačí. Ja si to užívam, zvlášť keď mi to komorné, vtipné i akčnomegalomanské pripadá vyvážené skoro ako Thorove kladivko. Loki mi chýbal, ale aspoň ho nikto z chronických hundrošov neokomentuje- to už sme videli...

• 1.3.2015  17:15
    Zmizelá (2014)

Cítila som sa ako na napínavej rybačke s perfektným náčiním a s výbornými návnadami vo vhodne zvolenej lokalite. Takže musí na konci zamrzieť chabý úlovok.

• 28.2.2015  22:24

Niekto pri prehnanom násilí robí "blé", ja zvyknem strhávať hviezdičky. Viem, mali to byť masakre, dokonca extrabrutálne, muselo to tam byť, ale pocitom nerozkážem. Našťastie ani tým pozitívnym, pretože inak to nemalo chybu.Výborné scenáristické nápady plné prekvapení, anglický humor a /hlavne/anglickí herci, všetky tie zbrane a "pomôcky", nevedela som, čím sa skôr kochať. Naviac vydarené úvodné titulky a samozrejme ohňostroje / na rozdiel od vyvolených / asi z hlavy nikdy nedostanem.

• 22.2.2015  00:32

Nemôžete čakať menej ako 4 hviezdy od niekoho, komu sa realita často svojou absurditou smeje do ksichtu a ktorému je vtipné i to, keď si pri pokladni kina pýta tri detské lístky na film prístupný od 15 rokov / a dostane ich bez mrknutia oka /. Taký človek zákonite musí oceniť, že nasledujúce dve hodiny ubehnú v svižnom tempe,že úsmev mu takmer nezmizne z tváre, že sa dá stále ešte vymyslieť niečo, čo vás pobaví a neprekročí hranice vkusu a nezáživnosti. Hlavným hrdinom nezvyknem závidieť, ani baráky, ani "bouráky", ale tohoto komorníka kto by nechcel? A nabudúce pritvrdím. Teda ak deti láskavo dovolia.

• 25.1.2015  00:59

Šikovné autíčka, jeden dobrý šofér, Selena - Bulharka jak vyšitá. Záhadný hlas Jona Voighta? Veď to bol Oliva.

• 20.1.2015  14:56

Nestáva sa často, aby si niekto napísal, zrežíroval a ešte aj zahral príbeh tak sympaticky. Ale kto iný ako Ježiš? Dokonca nie je hlavná postava. Príjemné, ľudské a myslím, že pozerateľné ozaj širokým publikom.

• 9.1.2015  19:35

Milí "skřeti" píšuci tu kritiky svojou čiernou krvou, ak sa vám to nepáči, pozrite si láskavo niečo z ranej tvorby pána Jacksona a dajte pokoj.Elfovia, vy si zasa nemyslite, že všetko musí byť tak dokonalé ako vy,ani my nehodnotíme vaše účesy, že...Podstatné je, že trpajzlíci musia byť spokojní,no a my hobiti sa v svojom rozprávkovom svete nemôžeme cítiť zle, rovnako ako ľudia, šak v tom všetkom majú prsty / a počítače / hlavne oni.

• 9.1.2015  19:14

Pre baleheada ateistu vhodne namiešaná zmes, v ktorej zvlášť potešilo - okrem NEHO samozrejme -stvárnenie "prebrodenia" mora, a veľmi sklamal strih.Ale priznám sa, čakala som väčšiu pohromu, než boli tie egyptské, takže pán Scott to zvládol so cťou.

• 9.1.2015  19:04
    Eléonore l'intrépide (TV film) (2012)

Dovoľujem si opraviť - nie dráma, ale rozprávka s drobnými prvkami romantiky, dobrodružstva a humoru. Nič viac, nič menej.

• 20.12.2014  19:52

Rozprávka pokojná, plná ľadu, snehu a lásky.Rodina,priatelia, Tichá noc... Tak nejak by mali vyzerať Vianoce. Akurát veselšie.

• 29.11.2014  22:42
    Český Slavík Mattoni 2014 (TV pořad) (2014)

Tento rok bohužiaľ trápnych / moderátorských/ momentov priveľa, ale pár hudobných vsuviek potešilo.

• 17.11.2014  23:47

Máloktorý dokument tak harmonicky prepája kus našej histórie a život jednej obyčajnej ženskej.No, obyčajnej. Magický bol nie len jej hlas, ale i spôsob ako svoju "obyčajnosť" dokázala maskovať najskôr za charizmu zlatej slávice a potom za zložitú situáciu chartistky. Spomienky s nadhľadom i humorom, komentáre sympatických priateľov a samozrejme hudobné vsuvky pre mňa robia tento dokument dokonalým.

• 17.11.2014  11:56
    Tři srdce (TV film) (2007)

Vady sa dali odhaliť aj bez čarovnej lupy.Neboli totiž ani trošku skryté.Niekomu asi treba vysvetliť rozdiel medzi strašidelným a strašným.

• 6.11.2014  23:58
    Interstellar (2014)

Ajaj, kto mi nastavil schopnosť napísať dobrý komentár na 5%? Zo začiatku to bolo krásne civilné, plné napätia a prisľubov.Potom prevládol smútok a nuda.Zopár prekvapivých a vtipných momentov zaniklo nie v nekonečnom vesmíre, ale v neoriginálnych dialógoch.Áno, poplakala som si, netajím to, niektoré scény a triky nemali chybu, ale iné som už videla veľakrát inde a v lepšom prevedení.Nolan zostal verný svojmu štýlu a nechce ma poslúchnuť a byť menej vážny.A ja s tým nastavením úprimnosti na 100% jednoducho nič neurobím.

• 5.11.2014  23:12
    Rivalové (2013)

Najskôr ma napadlo, že by bolo fajn poznať dojmy z filmu od nejakého toho Hamiltona či Vettela, ale je to jedno, pretože tento film nebol natočený pre pilotov F1, ale pre celkom bežného diváka. A je to na ňom ozaj poznať. Nevidím žiadne veľké nedostatky, plusom je určite i to, že napriek tomu, že som vedela, ako to dopadne, bola som napätá. A spokojná a pobavená a nadšená predovšetkým z Daniela a Hansa. Snáď rovnako ako hlavný hrdina - ozajstný Niki.

• 2.11.2014  20:47

Viac nudilo než bavilo a zabávalo.Mohlo to byť menej trápne, na druhej strane som nečakala, že do mojej hitparády NAJSRANDOVNEJŠÍ HERECKÝ VÝSTUP VO VEDĽAJŠEJ ÚLOHE sa zaradí Ice Cube so svojou ksichtovou scénou, naviac po tom všetkom, čo chudák vytrpel...

• 26.10.2014  22:43
    Muž z oceli (2013)

Netvrdím, že je to zlý film, len mám iný vkus.Bavil by ma menej vážny a menej na seba zameraný chlapík.A ak sa dáke väčšie sympatie aj začali rodiť, stali sa zrejme obeťou všeobecnej deštrukcie. Bez šmrncu a bez túžby vidieť to znova nevyletí u mňa z priemeru.

• 23.10.2014  23:36
    Princezna v opojení (TV film) (2010)

Napriek tomu, že scenár k tomuto príbehu sa napísal sám, vybrala si Carrie tie správne momenty a správnu formu, akou ich podať.Najviac ma udivuje ten triezvy pohľad, s akým opisuje svoj - možno len pre nás necelebrity - neobvyklý život, a to, že po všetkých tých vzťahových šialenostiach síce prišla čiastočne o duševné zdravie, vôbec však nie o humor, smiech a nadhľad, ktoré podáva ako liek pre tých, ktorí by náhodou sami neprišli na to, že bez nich neprežijú. Zábavné i poučné a rozhodne originálne.

• 19.10.2014  21:43
    Nevinné lži (TV seriál) (2013)

Potešila väčšina hercov i tém, civilné a pútavé zároveň. A český chromozóm sa mi páčil viac ako americké decká, hoci aj sú v pohode.

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13