Airwolf (1984) (seriál)

Lepšie ako Knight Rider či Zmija.

Americký zločin (2007)

Zmôžem sa asi len na "uff", čo je však stále o tri písmenká viac ako zo seba dokázali dostať všetci zainteresovaní. Inak už to nejaký ten piatok čo som si pri filme poplakal ..

Amores perros - Láska je kurva (2000)

Nebyť stupídnej poviedky o hľadaní strateného psíka, bez mihnutia oka by som dal najvyššie hodnotenie.

Antifa, chasseurs de skins (2008)

"Francúzsky dokument o militantnom antifašizme v Paríži 80. rokov. Rôzne mládežnícke gangy a ich odpor proti bandám nazi-skinheadov, ktorým si vyslúžili prezývku "chasseurs," čiže lovci."

Apokalypsa (2006)

Je fajn, že sa ešte nájdu tvorcovia, čo sa dokážu pohrať s divákmi, len či si tým u producentov Kelly nepodpílil konár ..

Až na krev (2007)

Daniel-Day Lewis hrá opäť v (celo)životnej forme .. tomuto filmu sa nedá hádam nič vytknúť .. v žiadnom smere.

Bez kalhot (2012)

V komediálnej rovine ma tento film milo prekvapil, najmä prvá polovica filmu. Dramatická zložka nefunguje až tak ideálne, napriek tomu slabšie 4*.

Bílé velryby (1987)

Milujem spôsob akým severania vo svojich filmoch cez svoj osobitý, miestami cynický humor, dokážu podať závažné témy, akými sú v tomto prípade zabíjanie veľrýb a paralelne s tým zobrazený neľahký život islandských námorníkov, ktorí majú problém zaradiť sa do spoločnosti. Fridriksson sa s tým popasoval veľmi dobre a podľa mňa s tým ani nemal veľa práce, pretože na mňa pôsobil tiež tak trochu ako by bol sám bielou veľrybou.

Boj o život (2000)

Million Dollar Rocky s obsadením na úrovni ochotníckeho divadla. Pozerať len na vlastné nebezpečenstvo.