Strážci Dračí brány (2006)

Mám rád Kung-fu a rád se na něj dívám, ale tento snímek mě nijak nenadchnul. Rozhodně se nadá srovnávat s takovými velikány jako je Legenda o opilém Mistrovi nebo Kung-fu mela. Už jen zasazením do dnešní doby ztrácí film na kvalitě. Spojení kung-fu a moderní doby zvládá pouze Jackie Chan. Zde je to naprosto odfláknuté a vůbec to do sebe nezapadá.

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Slovy nelze vyjádřit jakou nudu jsem při sledování filmu zažíval. Každou chvíli mě přepadávala chuť vypnout přehrávač a už se k tomuto filmu nikdy navrátit. Nejsem fanouškem tohoto žánru, ale dokážu ocenit film, pokud je zajímavý a dobře natočený, což se o téhle slátanina nedá říct.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Seriál, na kterém jsem vyrostl, a který mám stále rád! jediné co mě mrzí je to, že neukončili tuto ságu už osmou sérií, poražením replikátorů a goauldů, osvobozením Jaffů a zahnáním hrozeb pro zemi, ale dál to natahovali až do desáté série, přičemž ze seriálu odstranili Richarda Deana Andersona (O´neilla) co by hlavního hrdinu s úžasným charismatem, který byl nedílnou součástí celého seriálu. Myšlenka Oriú není špatná, ale je už na seriál sám o sobě. Což dokazují i zakončující filmy Návrat a Archa pravdy, které se snaží nějakým způsobem uzavřít devátou a desátou sérii o Orájích. Jde z nich cítit jak scénáristé chtěli celou věc co nejrychleji ukončit. SG-1 jsou pro mě stále největší hrdinové sci-fi seriálů a také jimi zůstanou.

Návštěvníci: Cesta do Ameriky (2001) odpad!

Nic nového, nic zajímavého, nic vtipného. Čistě jen opakování originálu v tomhle trapném remaku, ostatně jak to umí amíci nejlépe. Až se člověk diví, že tu roli Reno s Clavierem vzali... Zajímavé komentáře: Malarkey, Marigold

Návštěvníci 2: V chodbách času (1998)

O něco méně než první díl, avšak stále vtipné pokračování, u kterého se člověk vůbec nenudí. Reno opět předvádí perfektní výkon v podobě rytíře a Clavier, který si vystřihl hned několik rolí, hraje perfektního magora. Jediné co by mohlo někomu vadit je vystřídání hlavní herečky Valérie Lemercier za Muriel Robin, ovšem dá se říci, že Muriel předvedla lepší výkon než její předchůdkyně a zaslouží uznání, za dobré zhoštění se role.

Návštěvníci (1993)

"Veškrý hnilobě dokáže čelit tahle paštika" "Jaká paštika?" "Značky diamant"

Útěk na Horu čarodějnic (2009)

Názvem znějící jako horor, realitou připomínající "mučení jehňátek" tedy diváků. Starší se budou nudit, mladším to nic neřekne. Dvě děti se super schopnostmi, k tomu nabušený taxikář. Dokonalá kombinace ke stvoření komedie, která více připomíná vykrádačku kvalitních scifi kříženou s komedií pro děti. Ovšem v tomhle podání velmi nudnou slátaninu s předem jasným koncem.

Hitler kaput! (2008)

Větší ptákovinu aby člověk pohledal. Víc než parodie to bylo pro mě utrpení. Ano musím přiznat GPS-ce v mercedesu Alexandra Isajeviče Osečkina jsme se smáli hodně dlouho, taky pro to, že to je první vtip co zde uvidíte, ale zbytek filmu byla jen přímočará čistka válečných filmů skřížená se Scary Movie a Agentem WC40. Na Bláznivou střelu má hodně daleko jak s vtipy tak s celkovým pojetím. A dosti mě udivuje, že si na tenhle počin troufli rusáci. Mají za to ode mne * navíc!

Šťastný Nový rok (2011)

Klasická romantika, vším připomínající Lásku nebeskou až na to, že tohle se odehrává na silvestra a natočili to Amíci! Tudíš jsem všechno už viděl podruhé. Váhal jsem nad dvěma hvězdičkami, nakonec přidána jedna hvězda za to obsazení.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Dobře graficky zpracovaný film. To by se dalo napsat bez uvozovek. Zbylá chvála, která by oplývala tento film by již musela být v uvozovkách. PRO PENÍZE! To mi znělo hlavou v kinosále při sledování vtipných až momentově trapných scén vykreslujících cestu "nikam" (opět roztrhané na několik dílů), takže v závěru nemůžeme čekat ŽÁDNÝ zvrat. prakticky v celém filmu utíká skupina trpaslíků čele s legendárním bojovníkem Thorinem, čarodějem Gandalfem a Bilbo Pitlíkem, před pronásledujícími skřety. Stálé potyčky vyzývají mysl člověka, aby se připravila na smrt jednoho nebo i více členů skupiny, avšak kupodivu všichni se ve zdravý dostanou až k hoře Erebor do království trpaslíků. Skrze všechny překážky, které skupinu doprovází, se člověk začne ptát sám sebe: "Jak to, že nikdo nezemřel?! V čem je ten fígl?" jednou to již tady padlo jsou to peníze a ruku v ruce s nimi jde i věková hranice pro návštěvnost. Tentokrát Peter Jackson zklamal ve velkém a vysoké hodnocení zde na csfd ostatně jako i ve světě, těží jen z popularity pána prstenů.