Luke7

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 22.5.2017  18:22

Ke shlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?v=_G_tb92eq-8

• 21.5.2017  00:07

Příběh trochu pokulhává. Člověk by řekl, že se dívá na druhý díl Vetřelci, kde se kolonizovala planeta třídy M. Ale jinak akční stránka, návaznost na Prometheus, efekty, detaily super. Prolog zde: https://videacesky.cz/video/the-crossing-prolog-k-filmu-vetrelec-covenant

• 5.5.2017  08:54
    Depeche Mode live in Berlin (koncert) (2014)

Parádní zvuk a kamera. První půl hodina vlažná, zřejmě nové písně, za to zbývající hodina a půl samé staré pecky.

• 2.5.2017  21:49

Hodně aktuální vztahové téma, skvělé dialogy jsou stěžejní pilíře filmu. Opravdu známe svého přítele/přítelkyni dokonale ? Opravdu známe své přátelé od dětství bez žádných tajemství ?

• 2.5.2017  20:57
    Godzilla (2014)

Nemám rád akční scény natočené tak tmavě, že není nic vidět. Aby člověk luštil co se tam asi děje. Málem jsem to nedokoukal, usnul jsem u toho.

• 28.3.2017  21:47

Příliš krátké, i když působivé záběry. Expediční kamera 28.3.2017 Krnov

• 28.3.2017  21:45

Když v poušti vane pouštní bouře dá se to čekat, ale když napadne sníh a zima to už jiné kafe. Expediční kamera 28.3.2017 Krnov

• 28.3.2017  21:43
    Velká skalní pařba (TV film) (2015)

Alex Honnold "spadl", snad poprvé nevyhrál, protože neměl žádného trenéra. Expediční kamera 28.3.2017 Krnov

• 28.3.2017  21:41

Perfektní MTB záběry, krásné hory, sníh, bouřka. Expediční kamera 28.3.2017 Krnov

• 28.3.2017  21:40

Expediční kamera 28.3.2017 Krnov.

• 20.3.2017  22:14

Velmi aktuální film, člověk a jeho důstojnost se stává pouze položkou, která je potřeba ze systému vymazat. Existují na to různé firmy pracující pro Vládu apod.

• 8.12.2016  20:55

První část ze soukromého života ala "domácí video" bych vystřihl. Druhá část o lezení na K2 je super, ale bohužel první část sráží kvalitu filmu dolů.

• 7.8.2016  20:54
    Zátopek (TV film) (2016)

Skromnější dokument o legendě, která stále žije a má stále co říci o čem sport je a měl by být. Čistý sport bez dopingu, zdravé soupeření, přátelství mezi sportovci.

• 28.7.2016  19:24
    Tábor 14 (2012)

Neuvěřitelný dokument o chlapci, který celý svůj život až po svůj útěk prožil v táboře smrti, kde každý přestupek se trestá smrtí. Nepoznal rodinu, city, lásku, jen mučení a bití, dřinu, žalování na spoluvězně. Utekl né kvůli získání svobody, kterou nikdy nepoznal, ale lákal ho svět za ostnatým plotem lágru. Paradoxem je, že by se nejraději vrátil zpět do tábora, který byl jeho "domovem". Žití v Jižní Koreji se mu zdá stejně obtížný ne-li těžší, ve společnosti, kde je všeobecná svoboda a materiální dostatek, zboží za peníze. Také je udivující chladná výpověď dozorců, kteří prováděli mučení a zabíjení vězňů. Ve 21 letech se zbraní se cítím neohroženě a ještě vykonávám "dobro" pro vlast. Chlapec nyní už muž za celou dobu natáčení neuroní ani slzu, dozorci nemají ani náznak výčitek svědomí.

• 18.7.2016  20:47
    Riftworld Chronicles (TV film) (2015)

Seriál možno shlédnout s českými titulky zde: http://videacesky.cz/tag/riftworld-chronicles

• 17.7.2016  21:04
    Senna (2010)

Závody Formule 1 jsou a budou o politice a penězích. Senna udělal pro tento sport hned několik věcí jako svěží vítr z hor. Závodil tak jak nikdo před tím (i proti týmovému kolegovi Alainu Prostovi), závody byly zajímavé, měl připomínky k bezpečnosti tratě a vozidlu. Bohužel poslední bezpečnostní prvek na vozidle byl schválen až po jeho skonu při závodě ve věku 34 let. Chtěl vyhrávat což se mu podařilo hned 3x mistr světa. Více zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Ayrton_Senna

• 5.6.2016  22:40
    Code 8 (2016)

video k získaní financí na vytvoření filmu zde: http://www.videacesky.cz/kratke-filmy-online-zdarma/code-8-kratky-film

• 29.3.2016  22:41

Olga jako výsledek výchovy rodičů, společnosti, nemocný člověk trpící schizofrenii, introvert neschopný se začlenit do společnosti, člověk s nevyhraněnou sexuální orientací, demonstrativní (sebe)vrah. Vyzdvihuji hlavní herecký výkon a atmosféru. Více zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Olga_Hepnarov%C3%A1

• 24.3.2016  23:01

Asi nejslabší film festivalu. Dokumenty National Geographic či jiné podobné jsou daleko lepší. Nazval bych to lepším domácím videm z dovolené. Nádherné zvířata. Expediční kamera 2016 (Krnov).

• 24.3.2016  22:59
    Travailen (2014)

Pro milovníky ultra vytrvalostních běžeckých závodů naprostá povinnost. My zbylý ostatní normální lidé můžeme jen nevěřícně kroutit hlavou nad novým rekordem. Expediční kamera 2016 (Krnov).

• 24.3.2016  22:56
    Sněhy Nilu (2013)

Prvotřídní a důkazný film o globáloním oteplování, které už se dá těžko zastavit či zpomalit. Dva hrdinové prochází deštěm, bahnem, pralesem, bambusem, lišejníkem, aby nakonec našli místo pořízení fotografie ledovce před 100 lety a učinili hrozivé porovnání.Expediční kamera 2016 (Krnov).

• 24.3.2016  22:52
    I-view (2015)

Nejdříve se stal horolezcem, zimním lezcem, pilotem helikoptéry a nakonec založil záchranný systém v Nepálu, který sám před lety potřeboval. S helikoptérou učinil rekord 7800m, 1000m nad limitem testování helikoptéry pro záchranu lidí. Expediční kamera 2016 (Krnov).

• 24.3.2016  22:48

Lidi si neuvědomují, že voda patří do řek a né jen pro vlastní uspokojení svých potřeb (elektřina, zelenina, klimatizace apod.) Voda kudy teče, tam přináší život a radost. Expediční kamera 2016 (Krnov).

• 24.3.2016  22:44
    Karun (2015)

Pozor komentář obsahuje SPOJLERY. Jasný důkaz toho, že Iráčané jsou pohostinný a ochotný národ. Tahat nafukovací lodě na zádech není žádná sranda nebo sjíždět rychlou řeku bez pádla. Nakonec je kolo tím nejlepší prostředkem pro poznání místní kultury. Expediční kamera 2016 (Krnov).

• 24.3.2016  22:40
    82 vrcholů (2015)

Švýcarská mašina Ueli Steck sklidila další obdiv. 82 vrcholů nad 4000 metrů za méně než 80 dnů. Pro mě nejlepší alpský výkon v tak krátkém čase, kolo jako zpestření mezi výstupy. Expediční kamera 2016 (Krnov).

• 24.3.2016  22:36
    Himalaya (2015)

Kraťas, klip či reklama na Himalaya. Příliš krátký film, příliš rychlý střih na tak velké téma. Expediční kamera 2016 (Krnov).

• 24.3.2016  22:35
    Suri (2015)

Bohužel peníze, nerostné suroviny a lidská omezenost má zapříčinění vyhlazení celých kultur, které žijí v souladu s přírodou. Expediční kamera 2016 (Krnov).

• 21.3.2016  22:14

Ubylo cestopisných informací. Přibylo akce na motorkách a vozítkách. Rychlá a zběsilá jízda. Škoda tohoto podařené tripu, že na je úkor map, okolní přírody, lidí a zajímavostí v tak exotických lokalitách.

• 9.1.2016  20:49

Varování komentář obsahuje spoilery :) Spojení filmů Reservoir Dogs (všichni jsou podezřelí) a Nespoutaný Django (western) a Hanebný pancharti (perfektní scéna v chatě s Christoph Waltzem). Dialogy jsou extra třída. Historka s černým dařbujánem je best of story.

• 26.11.2015  21:21

Krásné záběry hor z aljašských hor a polární záře. Super tým 6 lidí, kteří si to nejdřív vyšlapou bez podpory vrtulníku a pak sjedou. Snow film Krnov 2015.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8