Michi88

Michal Š.

okres Tábor

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 13.4.2019  16:54
    Kutil Tim (TV seriál) (1991)

Tim je egoistický, narcistický a otravný blb, který neustále všechny kolem sebe shazuje, ve všem che být nejlepší a pokud tomu tak není, tak je hned oheň na střeše (natožpak když ho porazí žena). K tomu ho doplňuje trojice otravných spratků a rádoby soused typu "všechno ví, všechno zná, všude byl". Jen Jill, Al a Heidi jsou mi sympatičtí. I přes to, že bych tři čtvrtě postav nejradši strčil pod autobus, se pro mě jedná o průměrný sitcom, kde se najde i pár světlých a vtipných okamžiků. Nechápu, jak se mi seriál mohl v dětství tak moc líbit.

• 3.3.2019  18:52
    MOST! - Epizoda 8 (E08) (epizoda) (2019)

"Hele už teďkon se jméno Čočkin všude skloňuje. Do tejdne má místní omladina na plackách jeho ksicht. Je suis Čočkin, ty vole!" První a poslední díl jsou ty nejlepší. Tvůrci seriál zakončili se vší důstojností.

• 7.2.2019  09:47

2,5* První půlka nebyla vůbec špatná, poté to pomalu sklouzává do absurdní krávoviny. Jediní, kdo táhnou tenhle film nahoru, jsou Cate Blanchett a Jack Black a jejich neustálé přestřelky a výměna všelijakých přezdívek a nadávek. Toho "herce", co hrál hlavního hrdinu, bych poprosil už nikam neobsazovat! Pro mě byl strašně nesympatický, afektovaný, otravný a naprostý herecký antitalent. I tak nakonec zaokrouhluji hodnocení nahoru.

• 4.3.2018  12:56
    SuperStar 2018 (TV pořad) (2018)

To sorry, ale tohle jako fakt ne! Já myslel, že je to soutěž o zpívání a ne nějaká Pošta pro tebe. Nechápu, proč tam strkají ty medailonky s lidmi, kde vypráví své srdceryvné životní příběhy, jak to mají v životě těžké apod. Dneska, abyste postoupili, tak musíte být sirotek, rodiče vám umřeli hned při porodu, pak vás strčili do babyboxu, celý život jste žili v dětském domově, jste gay/lesba nebo minimálně bisexuální, trpíte hluchotou, slepotou a němotou a nevím co ještě všechno. K tomu z vás tragicky složená porota tahá s kým jste chodili, kdy jste měli první sex a šťourá se v úplných intimnostech, do kterých jim vůbec nic není a ti lidé na to samozřejmě odpovídají. Tak tohle fakt ne. Nejhorší ročník téhle soutěže.

• 17.2.2018  18:01

"Pokládám za normální..." "Normální? Ty víš, co je normální? Kdo v týhle blbý rodině vlastně ví, co je normální? Jediný normální je tady Jack Jack a ten neumí ani na nočník." "Klikař." Už od dětství je to můj nejoblíbenější animák a předpokládám, že to tak i navždy zůstane. Jednalo se tenkrát o moje vůbec první DVDčko a koukal jsem na něj skoro denně. Padá tam hláška za hláškou, vtip za vtipem a časem všechny děti pochopí, že se tam skrývají i vtipy pro dospělé, které se v dětských letech pochopit nedaly. Díky bohu vyšel v zlaté éře animáků a už od 9 let čekám na pokračování. Edna Mode rulez! "Buďte od tý lásky a přestaňte bulet! Vy jste Elastička! Pane Bože koukejte se sebrat! Co budete dělat? Co to je za otázku? Ukážete mu, že dobře víte, že je Pan Úžasňák a připomenete mu, kdo jste vy. Tak teď víte, kde je. Běžte, čelte problému, musíte válčit! A zavolejte mi, až se vrátíte. Díky za návštěvu.

• 4.2.2018  21:20

Vynikající závěr skvělé mini série, která se vyrojila akorát v době všech těch Me Too a Time's Up hnutí, s kterými věcně souvisí. Všechna ta vyvrcholení jsem absolutně nečekal a s koncem jsem nadmíru spokojený. Alexander Skarsgård zde ztvárnil pro mě naprosto nesnesitelnou postavu a kolikrát jsem měl chuť mu prostě dojít namlátit a i to by bylo málo. Všichni herci podali skvělé výkony a všechna ocenění jsou naprosto zasloužená.

• 2.2.2018  10:07

3,5* Spíš jsem si přišel, že se nacházím uprostřed adventury, kde prostřednictvím postavy Douglase Bootha řeším důvod smrti slavného malíře, než že se koukám na film. Ocenil bych zvlášť obrazové provedení, ale to bohužel, jak už je tu zmiňováno, vyhrává nad obsahovou stránkou.

• 25.1.2018  12:17

Z hlediska fanoškovských filmů se jedná o nadprůměr, ale bohužel děj mě nedokázal už úplně uchvátit. Místo dlouhých dialogů ve sklepení bych přidal více dějových scén. Speciální efekty byly špičkové, ale ten postdabing? Dyť jim to kolikrát nešlo ani do pusy. Hodně mi to kazilo film.

• 29.12.2017  13:43
    Bright (2017)

3,5* První půl hodina až hodina má dobrý spád a najde se v ní dost skvělých hlášek a vtipů, ale bohužel potom filmu pomalu, ale jistě dochází dech. Je to velká škoda, protože jak říkám, nájezd to mělo slušný a i propojení reálného světa s fantasy světem je dost zajímavé.

• 15.12.2017  17:44

Za vysoké hodnocení můžou tvůrci vděčit skvělé druhé půlce filmu, která mě fakt dostala. Ta první byl jen spíš rádoby pokus o Marvelácký humor, kdy se snaží tvůrci do filmu procpat hromadu sarkastických vtipů a "cool hlášky", tak jako v posledním Thorovi nebo Strážcích. Vůbec se mi tam nehodil a nevím, proč začínají filmy natáčet tímto způsobem. Ať si to nechají pro lego hry, těm sedne jak prdel na hrnec. Nejvíc se mi líbil zvrat s Kylo Renem, Rey a Lukem a taky, že kočka Billie Lourd dostala víc prostoru. Vytknout musím i vývoj postavy generála Huxe, z kterého udělali nic víc než fackovacího panáka a to červené pozadí u Snokea vypadalo, jak udělané na poslední chvíli. Pro mě je epizoda osm druhý nejhorší Star Wars film. Na závěr bych poprosil hodinový vyhazov tomu, kdo má na svědomí grafické provedení Yody. Byl tam jak pěst na oko.

• 4.9.2017  16:45

Oproti jedničce a dvojce se jedná o výrazné zhoršení a možná i Mimoni jsou lepší. Chvilku jsem přemýšlel, že tomu dám dvě hvězdy, ale tak budu hodný a zůstanu na třech. A prosil bych pány tvůrci, ať na dalším pokračováním nebo spin-offy vůbec nepřemýšlí.

• 21.5.2017  14:13

2,5* Takhle zprznit pokračování mého oblíbeného animáku. To si Cody ani kuře z Pardubic opravdu nezasloužili.

• 18.5.2017  13:22

Tak a teď musím jít hodit oba dva předchozí snímky o Wolverinovi do odpadu, jelikož ani jeden z nich zdaleka nesahá kvalitou na Logana. Konečně někdo natočil film, který si Wolverine skutečně zasloužil. Ten film má prostě všechno a kdybych to tu měl celé vypisovat, tak je z toho pěkná slohovka. Nemůžu dát zkrátka jinak než plnou palbu.

• 20.4.2017  17:26

Naozaj čo toto je za nezmysel? Při sledování jsem si přišel, jak když jsem si dal hrst halucinogenních houbiček, ale tu si spíš dle mého úsudku dali páni scénáristé společně s režisérem. Jakože čínští bojovníci vs. mimozemská monstra? Na tyhle nápady se chodí kam? Jako oddechovka dobrý, ale pokud tenhle počin už vícekrát neuvidím, tak se mi určitě nic nestane.

• 13.4.2017  13:17

Pokud první díl byl sračka, tak co je potom tohle? Psát, o čem film je, nemá absolutně cenu, jelikož je naprosto o ničem. Možná víc než jeho jsem sledoval hodinovou ručičku, která se podle mě zastavila a vzešlo z toho nekonečné trýznění mého duševního zdraví. Lepší název by byl Padesát odstínů nudy a zbytečného tlachání proloženého soft pornem.

• 8.4.2017  13:01
    Doba ledová (2002)

Ještě jeden z animáků z doby, kdy nebyly vytvářeny pouze pro pobavení malých dětí. Bohužel ale ani tak tam tu pátou hvězdu dát nemůžu, jelikož jako malý jsem měl vždycky trauma z toho, jak na začátku matka umírá a opouští malé dítě samotné. Tuhle nehezkou vpomínku si už s sebou ponesu celý život.

• 28.3.2017  16:19
    Broučci (TV seriál) (1995)

Trauma z tohoto večerníčku u mě přetrvává dodnes Za ty hodiny strávené na dětské psychiatrii dát víc jak tři nemůžu.

• 27.3.2017  23:21
    Legion - Chapter 7 (S01E07) (epizoda) (2017)

Kdybych měl podle této epizody ohodnotit ty zbylé, musel bych je hodit do odpadu. Ta scéna dělaná jako z němého filmu byl naprostý masterpiece, totální žrádlo. Před tím, kdo jí má na s svědomí, smekám klobouk. A Aubrey Plaza je prostě ženiální.

• 24.3.2017  18:33

Nekonečný příběh 3 aneb jak z pokračování fantastického filmu udělat naprostou sračku. Předchozí díl teda taky není bůh ví jaký, ale tohle je totální shit. Díky tomuto filmu se začínám stydět, že jsem se narodil v roce 1994.

• 18.3.2017  12:41

3,5* Musím přiznat, že scény odehrávající se v minulosti ve Španělsku mě bavili o mnohem víc než ty z přítomnosti. Minulost je samozřejmě nabytá skvělými akčními scénami, ale i mnohem zajímavějšími postavami (např. postava Marion Cotillard byla pro mě absolutně postradatelná). Očividně jsem si ale pustil jiný film než většina kritiků, jelikož zase tak špatný opravdu nebyl, ale lepší zpracování by si herní série klidně zasloužila.

• 5.3.2017  08:58
    Vetřelec ³ (1992)

Oproti jedničce a dvojce je zde výrazné zhoršení. Postavy jsou absolutně nesympatické, a kdyby všechny v průběhu umřely, bylo by mi to jedno, napětí taky vyšumělo a příběh nijaký.

• 18.2.2017  12:41
    La La Land (2016)

3,5* První půlka filmu, kdy všechno bylo rozzářené, sluníčko svítilo a všichni vesele a radostně zpívali, se mi celkem líbila, ale jak nastala ta druhá, kdy vše šlo pomalu do kopru, mě už nudila. Emma Stone a její postava byly skvělé, ale postava Ryana Goslinga mě nesedla a byl celkově nezajímavý. Příběh i písničky obstojné, ale asi nikdy nepochopím všechny ty obdržené ocenění, které film sbírá. Ceny za nejlepší herečku jsou zasloužené, písně taky, ale nejlepší film? Prosím?

• 30.1.2017  19:05
    Fantom opery (2004)

Jéžiš to jsem se zase jednou totálně přehmátl při výběru filmu. Jednu hvězdičku dávám za skvělou píseň The Phantom of the Opera, jinak další pozitivum ve filmu najít nedokážu. Gerard Butler nebyl zrovna nejlepší volba, všechny postavy jsou nezajímavé a nesympatické, žádnou chemii jsem mezi nimi neviděl, fantom je děsivý asi jako kanárek Tweety a děj? Byl tam vůbec nějaký? Podle mě ne! Vrchol všeho jsou písně (kromě té hlavní), které bych si mohl pouštět jako ukolébavku ke spaní. Pro mě se jedná o jeden z nejnudnějších filmů, jaký jsem kdy viděl.

• 5.10.2016  17:42

Šel jsem do toho bez všech těch předsudků, o jak špatný film se podle všech jedná, ale nakonec se mi potvrdilo, že tomu tak ve skutečnosti je. Remake Krotitelů duchů v čele s komičkami ze SNL se opravdu nevydařil, povedené vtípky bych spočítal na prstech jedné ruky a horšího hlavního záporáka bych snad v žádném jiném filmu nenašel. Opravdu by mě zajímalo, koho napadlo obsadit Leslie Jones, která je od první minuty, kdy se objeví na plátně, neskutečně protivná a z jakého důvodu vzal Chris Hemsworth roli přiblblého manekýna a ani se zavřenýma očima jsem mu ho vůbec nevěřil. Za tu jednu hvězdu můžou tvůrci poděkovat vynikající Kristen Wiig, která byla jako vždycky skvělá.

• 22.6.2016  13:49

Ani celebrity jako Benedict Cumberbatch, Ariana Grande, Susan Sarandon, Penélope Cruz nebo Kristen Wiig a několikanásobná střelba do Justina Biebera, který nakonec padl za vlast, nedokázaly tenhle počin zachránit. Už první díl mě nepoložil do kolen a jeho pokračování je celkem slátanina. Ne sice taková jako Mládeži nepřístupno, ale i tak druhý Zoolander postrádá smysl.

• 17.6.2016  13:56
    Temné kouty (2015)

3,5* Škoda pomalého rozjezdu, jinak bych své hodnocení zvedl. Charlize hraje postavu, která mi na úplné začátku přišla absolutně nesympatická, ale s postupným odkrýváním děje jsem si jí oblíbil. Kromě toho, že už od první minuty tak nějak každý tuší, že obviněný vraždu nespáchal, pro mě odhalení skutečného vraha bylo celkem překvapující, což je velkým plusem. I přes tohle všechno a skvělé herecké obsazení hodnotím třemi. Na závěr pouze dodám, že má oblíbená Chloë Moretz tu hraje strašnou krávu.

• 11.6.2016  14:06

2,5* Co musím tady vyzdvihnout je práce kameramana a tvůrců speciálních efektů. Film je vizuálně hravý se skvělým hudebním doprovodem, herci podávají solidní výkony, ale hrají pro mě naprosto nesympatické postavy. Nevím přesně, co nám tímto snímkem chtěl pán režisér sdělit, ale nakonec jsem zjistil, že se jedná zcela o zbytečný počin. Tvůrci mohou poděkovat Jessice Chastain a Tye Sheridanovi, kvůli kterým jsem dal filmu šanci.

• 26.5.2016  16:49
    Melissa a Joey (TV seriál) (2010)

Opravdu zde nechápu to hodnocení nad 70 %, když se dle mého názoru jedná zcela o průměrný sitcom s vtipy, kterým se občas člověk zasměje (i když tady skoro vůbec). Joey mě většinu času, co stráví na obrazovce, štve a kolikrát mám chuť mu hlavu omlátit o zeď nebo ho nakopat do jistých míst. Jeho nekonečné moralizování, kecy a neustálé ochraňování Lenox, jak kdyby jí kluci dělali nevím co, mě neskutečně vytáčí. Aspoň, že Mel a děti se dají v klidu snést. Pro mě se jedná o seriál na jedno shlédnutí (maximálně na dvě po pár letech), ale vícekrát ho opravdu vidět nepotřebuji.

• 25.5.2016  20:24

3,5* To, že ani mě tento film nepřipadal jako horor, tak to už je co říct. Vůbec mi to ale nevadilo a naopak jsem to velmi mile přivítal. Spíše bych film zaškatulkoval jako thriller s prvky hororu. Více méně jsem se na to koukal jenom kvůli Jennifer Lawrence, kterou doplňoval Max Thieriot z Batesova Motelu a oba dva předvedli skvělé herecké výkony. Zbytek obsazení mi absolutně nic neříká. Velkým plusem byl pro mě zvrat na konci, který jsem vůbec nečekal. Celé to nakonec hodnotím horšími čtyřmi.

• 6.5.2016  23:13

4,5* Čekal jsem opravdu hodně a dostal jsem o něco méně, ale i tak mě film celkem dost bavil. Občanská válka mi prozatím přišla jako příběhově nejsilnější Marvelovka. Bratří Russovi odvádějí výbornou práci a doufám, že se s nimi ještě u nějakého filmu od Marvelu setkáme. Bohužel ve filmu se pro mě nachází několik nezajímavých scén, akční pasáže nejsou takové, jaké jsem si je představoval a některým postavám se tu dostává málo prostoru (většinou jsou to samozřejmě mé oblíbené). Tony Stark a Black Panther mě většinu filmu víceméně štvali a ani Kapitán s Buckym mě tu nijak extra neoslnili. Největším překvapením pro mě byl Spiderman, který se opravdu povedl a Tom Holland ho zahrál naprosto perfektně. Dále mě znovu úplně učarovala Scarlet Witch a potěšili Vision, Hawkey, Antman a Black Widow. Na závěr musím ještě vyzdvyhnout Daniela Brühla jako hlavního záporáka a Martina Freemena a Marisu Tomei v jejich menších rolích. Jako dodatek nedoporučuji chodit na 3D, které je v akčních scénách naprosto příšerné a absolutně nic nevidíte.

<< předchozí 1 2 3 4 5