Napoleon (2023)

Herecky fantastický koncert, škoda jen toho rychlo-sestřihu...nějak jsem kolikrát něvěděl kdy a kdy v kolik a proč...3 bitvy docela stáli i za to, jen jsem doufal v nějakou delší a taktickou podívanou. I tak Ridley si jede to svoje a těším se na Gladiatora.

X (2022)

Nic nového pod sluncem, ale jednou za čas neuškodí, taková ta stará dobrý slash-klasika :)

Pád domu Usherů (2023) (seriál)

Joo, Flanagan to tam pořád má :) Nebyla to takové vtahující jako Hauting, i tak ale tohle mysteriozní drama s prvky hororu stojí za to. První dva díly super, pak se to občas trochu táhne a finální dva díly to ale napraví a zakončí se to jak se patří. Jen škoda, jak se i zde tlačí všechny rasy, etniky, ono, oni atd atd, až moc to bije do očí...méně je někdy více. Kdyby se to o díl či dva zkrátilo, ještě o bod by to bylo lepší, takhle 7,5/10.

Sisu (2022)

Zábavný akční kousek, kde jednomu starci vezme náckové jeho zlato a on se přepne do hodně nasra*ého módu a končetiny budou lítat na všechny strany. O nic víc a o nic míň tu nejde. Moc se mi líbilo, jak až mýticky byla vykreslena jeho postava, kde prostě překlad slova "SISU" je názorně ukázán. Krásná jednohubka, kterou si za čas zase jednou dám. 7/10

Predátor: Kořist (2022)

Konečně zase predátor, na kterého se dá dívat. Trachtenberg se předvedl a za málo peněz setsakramensky chytrý a napínavý film. Nádherné scenérie, výborný hudební podkres, hrdinka co utáhla celý film a atmosféra na jedničku. Se srdcem s citem a všichni jsou spokojeni!!!  Díky Dane!!!!!! 8/10

Šílená noc (2022)

Wirkola je prostě šikovnej klučina a já miluji jeho filmy! Spojit Santu, trošku nějaké té severské tématiky, potrhlou rodinku, jeden barák, Vánoce, krapet Sám Doma a líbivé fatalitky, to chce fištróna!! A já se setsakramensky dlouho takhle nebavil jak dnes. Jak já se chlámal až mi slzy tekly :D Pěkná práce a na tohle kouknu hned další Vánoce :) 9/10

Top Gun: Maverick (2022)

Po tolika letech a přece letí! Cruise, Kosinski a McQuarrie to dokázeli a byl to naprosto famózní zážitek!!! Veškerá technická část byla bez chyby a já si chrochtal blahem :) Ty průlety a pohledy do kabiny na piloty, člověk uplně cítil to přetížení a tu opravdovost. Příběh jednoduchý přímočárý, at si můžeme užít představení všech postav, nádhera! A jak uzavřeli linku s Icemanem, s citem i slza mi ukápla...Opravdu všichni do toho dali to srdíčko a vznikl tento TOP film :) Děkuji za to!

John Wick: Kapitola 4 (2023)

Až po tom správném uležení, těch pět hvězd musím dát. Jak si přehrávám v hlavě co vše jsem v kině viděl, kolik práce to muselo štábu dát a hlavně Keanu, klobouček. Samozřejmě nejvíc utkvěli sekvence: ve Francii na kruháči, jak využívají auta v několik pruzích...nice! 2D Jednozáběrovka - orgasmus :) 3000schodů nakonec to byla jedna velká mela do všech směrů. A to vyvrcholení starosvětským soubojem nakonec, opravdu dezert a rozloučení jak se patří. Nové postavy hlavně Donnie Yen, ta mladá Japonka a Scott Adkins který se toho nebál a furt to v něm je:)  8/10

Kaleidoskop (2023) (seriál)

Nelineární seriál? Ou to si dáme Zlato, to bude určitě dobrý nápad... Mno nevím. Postavy byli zábavné, někdy na facku, někdy s nimi člověk soucítil, jo ok to by šlo. Celkově loupež pěkně provedena, ale bohužel až moc dlouhé se mi to zdálo, kdy už jsem se kolikrát i nudil a čuměl do mobilu. 6/10

Narvik (2022)

Mám rád dobový kousky z druhé světové a tuplem, když je to z nějaké lokace mimo Evropu. ALe asi jsem měl moc velká očekávání.. Jako celel mi film moc nedržel pohromadě, furt to skákalo sem a tam, postavy nemastné neslané, krom teda bitek a akčních scén, u těch jsem vždy zpozorněl. Lepší průměr. 6/10