rezzzy

okres Praha
series addicted

<< předchozí 1 2 3
    • 2.8.2018  18:33

Divím se, že dvojka je co do hodnocení úspěšnější než jednička? Přestože neměla žádný děj? Přestože uměle útočila na city diváka zleva, zprava? Kvůli absenci děje u mě jen 3 hvězdy a musím říct, že první díl se mi líbil fakt více. Na druhou stranu - bylo to velmi zábavné, oddychové, často dosti ztřeštěné, někdy až nápadně nereálné. A ač se často tlačilo na pilu, já jsem se i tak poměrně od srdce nasmála. Závěreční scény s Cher byly už trochu padlé na hlavu - jenže to už jsem se řehtala. Tenhle film ocení především maminky dcer, které v mládí milovaly ABBU - jako ta moje, které se v kině zaleskla dojatá slzička v oku. PS: hanba, že titulky k filmu překladem často vůbec neseděly...

• 2.8.2018  18:23
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

Seriály standardně hodnotím vysoko, ale tady jsem váhala mezi 3 a 4 hvězdami. Na jednu stranu na mě seriál působil místy až depresivně. Takový ten středoškolský život věčně utrápené a ztracené náctileté duše mi připomněl moji vlastní pubertu a pocit, že je všechno tak strašně těžké. Patří to k tomu věku a přežít ve zdraví střední školu vlastně vážně težké opravdu je. Na druhou stranu mi v seriále chyběl smysl pro to, co se Hanna rozhodla udělat. Většinu času mi její počínání přišlo jako snaha na půl cesty, jako by každé její jednání bylo jen nedotažený pokus, kdy nakonec k úspěchu zbývalo jen málo, ale Hanna do svého úmyslu něco změnit nevložila veškeré úsilí a před branami svého cíle bezdůvodně couvla. Tolikrát byla na dosah cíle, až mi to dralo nervy. Když byh to měla říct hnusně - ta holka se trápila příliš málo (nebo to jen takhle málo bylo zahrané, nevím). Takže ačkoliv ve mě seriál vzbudil lítost nad zapeklitostí pubertálního světa, v Hannině případě jsem si několikrát řekla "ty trubko" a plácla se do čela. Ve finále mi její pokusy totiž nepřišly jako 13 důvodů, které měly šanci zastavit mě před podřezáním se, ale jako 13 důvodů proč to doopravdy udělat, aby rozhodnutí zprovodit se ze světa bylo předem dané, a následně pouze objektivně omluvitelné - protože mám dojem, že každý její krok byl v její mysli předem odsouzen k selhání. Jako kdyby selhat vždy chtěla. Několikrát si zbytečné drama přivodila sama. Ale to je jen jedna část pohledu na seriál, kterou mi přišlo zajímavé vypíchnout. Nemotorný Clay Jensen mi přišel herecky velmi zajímavý a jeho emocím jsem věřila asi nevíc. A setkat se znovu s Kate Walsh bylo velmi milým překvapením. Atmosféra seriálu byla moc fajn a obecně se na to pěkně dívalo. Ale zase mi ten seriál nebude vysloveně chybět. Takže tak nějak no... 68%

• 23.6.2018  18:02
    Cestománie (TV seriál) (1999)

Pořad je to pěkný, nabitý informacemi a zajímavostmi, které se mi strašně líbí, ale neskutečně mně vadí Bára Štěpánová, která mi przní prožitek a sráží ho dolů. Vím, že pro mnohé je její hlas ve spojitosti s Cestománií klasika, ale já si prostě nemůžu pomoct, vstávají mi z toho chlupy na těle.

• 23.6.2018  17:57
    Štiky (TV pořad) (2018)

Zvrácené pleasure. Je to zcela pokleslé, ale ze záhadného důvodu to sledujeme při odpoledním jídle a bavíme se tím. Jen to dítě je strašný chudák. Nemůžu spočíkat, kolikrát mě napadlo, že jeho vedení je málem na sociálku. Člověk si docela řekne, že ten jeho vlastní život je vlastně takový strašně mírumilovný a plný harmonie a sluníčka. Peace.

• 6.1.2018  02:35
    Hospoda (TV seriál) (1996)

Já věřím, že s postupem času, odstupem diváků a odumíráním osazenstva seriálu se Hospoda stane klasikou. A miluju díl s knedlíkovou soutěží!

• 28.12.2017  01:51

Film sám o sobě na mě působí tříhvězdičkově. Má plytký děj na líbivé téma, všední až možná rovnou neoriginální romantickou zápletku a předvídatelné vyústění. Motiv káčátko, popelka, novinářka, co se snaží prorazit, to vše už tady tolikrát bylo, že si člověk říká, proč zase. Ale kvartet Meryl + Stanley + Anne + Emily v jednom balení je senzace a já si nemůžu pomoct - při jejich sledování si čvachtám.

• 14.12.2017  04:11
    Moonlight (2016)

Oscarový film? Fakt ne.

• 5.7.2017  19:27

Hranatá počítačová hra bez smysluplného příběhu, uječená, uskákaná, ublikaná, bez vtipných scének, akce zaplácnutá akcí na mě byla až moc a celkově mě to divácky znásilnilo zepředu, zezadu, shora i zboku, užralo 100 minut života a ještě mě to hrozně vyčerpalo, tak si říkám, že nejen alkohol člověk s věkem zvládá hůř. Ovšem tady to bylo spíš tak na epilepsii. Přes veskrze nadupaný scénář jsem z jeho obsahu nabyla dojmu, že animák to není úplně pro děti. Já sama ve skorotřiceti jsem měla problém některé narážky pobrat. Při představě, že se na tuto pohádku koukám jako desetiletá, opravdu netuším, co bych si z toho filmu odnesla... A tak vám nevím, ale při pohledu na 75% si pokládám otázku, jestli jsme se opravdu dívali na stejný snímek. Nápaditost se tomu ubrat nedá, jenže tady se to hrozně přehrotilo.

• 25.4.2017  23:29
    Dr. House - Série 8 (série) (2011)

Sedmičkou to raději měli skončit. Tohle je utrpení a pohřeb za živa... :(

• 23.2.2017  00:37

Skvele zahrane, absolutne svebytne, bizardni a uplne hnusne. Vubec se mi to nelibilo, mam z toho fuj pocit, zaludek na vode, zkazenou chut k jidlu a predtuchu, ze uz nikdy nebudu dychat cerstvy vzduch. Ble. Hm, ale tak nejak to asi melo fungovat.

• 18.2.2017  01:10
    Penelope (2006)

Moc pěkná dospělácká pohádka plná skvělých herců :) Obzvláště James McAvoy posazený ve velmi příjemné herecké poloze, jediné, co se dá vytknout, je malinko přehrávání Catherine O'Harové.

• 14.2.2017  23:25

Značně slabší než první díl a krapet kostrbaté. Dvojka trpí hodně na ději, který tentokrát ustoupil velké dávce šukání střídaného fňukáním. U toho už se bohužel zůstalo a v průběhu celého filmu se opakuje jako ve smyčce. Těch málo dějových scén bylo ve svaze dohonit příběh podle mě natočeno až příliš pateticky a přemrštěle emotivně, což dohromady více škodí než pomáhá. Příjemně mě ale překvapuje Dornan-Gray, který se oproti jedničce vytahuje z podprůměru do průměru, ve srovnání s předchozím filmem není tak tuhý a konečně je mu jeho hrdinu možné uvěřit (až na ty noční můry). Ana k mému zklamání naopak bohužel ztrácí značnou část své bystrosti, břitkosti a nadhledu. Možná by se dalo říct, že tím více odpovídá knižní předloze, ale já si oblíbila tu jedničkovou filmovou. Pozornému diváku neujde zajímavý fakt, že ve filmu herečku neustále svlékají a nahou zabírají z všech možných úhlů, zatímco herec zůstává většinu sexuálních scén příliš oblečený, až na jeden nahatý zadek. Na to, že pro film určený ženskému publiku je tahle nevyrovnanost krapet nelogická. :) Scénář pár hezkých vtipných dialogů, ale mám dojem, že v celkovém vyznění bohužel rychle zapají. (Až na jeden, který mě fakt baví "Ok, I will have a dinner with you, because... I am hungry.") Oproti jedničce jako celek tento film co do humoru a nadhledu u mě zahlásil propad. Ale říkám si jo, ve finále jsem i tak ráda, že jsem ho viděla na plátně. Protože i přes aktuální pokles kvality stále primárně jde o záležitost pro masy, a ta se jinak než v kině prožít nedá. Snad bude příště o něco líp.

• 8.2.2017  17:06
    Identita (2003)

Zajímavý námět, který je na dnešní poměry a dnešním úhlem pohledu zpracovaný poněkud jednoduše. Takže i když to bude znít kontraproduktivně, pro mě to byl takový oddechový horůrek, při kterém jsem se nebála a zdlábla u něho dortík s kafem. A skoro jsem i tipla, kdo to vraždí, zase tak těžké to nebylo. John Cusack jako vždy výborný. Myslím, že kdyby téma bylo natočené v podobné atmosféře jako Prokletý ostrov s DiCapriem, s nímž má myšlenkově mnoho společného, mělo by to dobré grády.

• 27.12.2016  14:34

Já mám pro svět kouzel slabost a vždycky budu mít. Ale možná je to změnou režiséra, možná tím, že nám z obsazení vypadává Isla Fisher nebo tím, že je ve dvojce více intrik než kouzel, protože mne tolik neuchvátila jako první díl. V částech, kde došlo na magii a iluze, se naštěstí objevil záblesk té wow atmosféry z jedničky, kdy jsem se nechala unášet a vodit za nos - a opravdu jsem si nedokázala dopředu nic domyslet, protože všechno, co vypadá nějak, je ve skutečnosti jinak. :) Ale jak jsem bývala zmatená příjemně a krásně z kouzel, byla jsem v druhém dílu zmatená opět, jenže ke vší škodě filmu ta zmatenost pramenila mnohem více ze samotného děje než z prováděných kouzelných triků. :( Snímek jako by nevěděl, co si sám se sebou počít. Přišlo mi, že přeskakuje, málo vysvětluje - takže divák nezíská na závěr ucelené dovtípení se - a celkově působí dost nevyzrále. A to nemluvím o neskutečně otravném Redklifovi, který mi kazil každý záběr, na němž se objevil! Na závěr uznání pro skvělý výkon Jesseho Eisenberga, jen mě štvalo, jak se jeho hrdina bere v tomto díle strašně vážně. Třeba bude trojka lepší.

• 25.12.2016  23:46
    Tři životy (TV film) (2007)

Jsem si jistá, že Boženka Němcová si své úvodní tři zakleté princezny nepředstavovala jako tři poloku*vy. :) Dějová zápletka sice není natočena moc dramaticky, ale tím bych s negativy skončila. Pohádky vyprodukované 21. stoletím mají jednu nepříjemnou vlastnost - a to - mě vždy zaručeně zklamat. Nevím, kam se poděly tradičně krásné československé a české pohádky z dob minulých, neb už si nepamatuju, kdy byla natočena poslední kvalitní pohádka. Tři životy jsem shlédla o Vánocích 2016 spolu se dvěma novinkami: Slíbená princezna a Pravý rytíř. Protože zmíněné novotiny by si mohly ze své trapnosti a marnosti ušít kabát a ještě by zbylo na kalhoty, byly Tři životy vskutku příjemným překvapením (resp. vysvobozením). Ač tato pohádka není ničím zásadně průlomovým, ze všech tří shlédnutých kousků se pouze Tři životy alespoň kousek přiblížily tomu, co je možné nazvat hezkou (ač nenáročnou) pohádkou se švarným mládencem a milou děvečkou.

• 25.12.2016  22:35
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Kameňák mezi pohádkami. Takhle by pohádka vysílaná na Vánoce neměla vypadat. Ani když je pojatá moderně. :(

• 23.12.2016  16:28
    Prolhané krásky (TV seriál) (2010)

Absolutní guilty pleasure seriál, který mě natolik guiltypohltil, že i po jeho skončení sleduju osudy jednotlivých herců na instagramu (a taky mám pocit, jako bych po 6 letech ztratila kamarádky).

• 23.12.2016  02:35
    To je vražda, napsala (TV seriál) (1984)

Jessica Flatcherová jako kolombobabička, která vždycky pobaví! Seriál je to je detektivně naivní, když se většinou každý vrah na konci přizná, kaje nebo dokonce omluví. Avšak svým způsobem ale má svoje osmdesátkové kouzlo.

• 23.12.2016  02:32

Po skvělé jedničce naprostá katastrofa.

• 23.12.2016  02:30

Já vím, že příliš obohacující není, ale prostě ten film mám ráda. JLo tyhle role sedí nejlíp.

• 23.12.2016  02:17

Vzpomínám tu dobu, kdy jsme si pořídili domů náš první počítač (ano, byli jsme sto let za opicema), tehdy nějakou ojetinu z druhé ruky, a tohle byl jeden z prvních filmů, který jsem si od někoho nechala vypálit na dvd a spolu s Mezi námi děvčaty si jej pouštěla pořád dokolečka. Aaaaach, můj oblíbený ohraný film. A i dnes mě stále pobaví a naladí. Tohle nostalgicky zabarvené hodnocení je odrazem nikoliv umělecké kvality snímku, nýbrž kusu mého pubescentního života. Mimochodem, Amandino vrcholné období, ta holka měla perfektní výraz a komediální talent. A v době uvedení tohoto filmu i potenciál to někam dotáhnout.

• 22.12.2016  20:35

Muzikál nemá příliš silnou zápletku, ale je mile obyčejný a mile český :) Po dlouhé době mě díky tomu potěšil snímek našeho původu. A jsem ráda, že k tomu nebylo potřeba vykonstruovaných scének, které by se mnohdy doopravdy prostě nestaly. Na Muzikálu je mi nejvíce sympatické, že oproti prcičkovému hudebnímu táboru nebo ve srovnání s Camp Rock (s Demi Lovato) by se český příběh o hudební škole v přírodě, jako je tento, pravděpodobně ve skutečnosti odehrál přesně takhle. Trochu zpěvu, trochu tance, jinak přátelství versus rivalita mezi teenagery a typické schválnosti, které všichni reálně známe z dob (českých) SŠ. Proto ani velké zastoupení z řad neherců v tomto případě vůbec nevadilo. V čele s třešničkou na dortu v podobě Aničky Fialové, která zde ukázala svůj přirozený talent, musím říct, že přes mou počáteční nedůvěru z 39% zde hodnotím Muzikál jako příjemné překvapení. (Jen ten název je ve vztahu ke snímku poměrně nešťastný, americký, i když uznávám, že film s více pasujícím jménem "Hudební škola v přírodě" by si asi jen tak někdo nepustil). Prostě takový nenucený, přirozený filmík, který vypadá jako by se natočil sám. :) reálných 63%, přičemž hvězdičky zde nadsazuji na 4, protože si zaslouží zlepšit celkové skóre. :)

• 22.12.2016  02:19

Za mě tedy zklamání. Trailer mě natěšil jak malé dítě, protože jsem čekala, že mě tenhle snímek předvánočně vyžvejká jako typický dojemný šťastně končící emotivní film, který mi o Vánocích připomene sílu vztahů, to, na čem doopravdy záleží a jak si máme vážit lidí okolo sebe a malých drobností. Co jsem dostala v kině, to se lákadlům v traileru neblížilo. Mrzí mě, že načaté příběhy jednotlivých postav, od nichž jsem dychtivě a natěšeně čekala sladké vánoční klišérozuzlení, v němž každý nakonec dostane to, co si celou dobu ve filmu přeje, nedospěly do uspokojivého konce a zůstaly vyloženě viset ve vzduchoprázdnu. Jediný příběh, jenž se dočkal closingu, byl příběh hlavního hrdiny. Bohužel u závěrečného propojení mezi hlavním hrdinou a jeho..ženou.. jsem vůbec nepochopila, co to mělo znamenat a marně hledala, zda mi ve filmu neunikla indicie vysvětlující vztah hrdiny k vedoucí terapeutické skupiny, ale došla jsem k závěru, že to prostě bylo nevysvětlené a nelogické. Nejvíce mě zklamalo, že jsem až příliš uměle cítila vypočítavost, vyloženou prvoplánovost tlačit na city, a proto mé city díky tomu zůstaly nedotčeny. Mnohem více se mi líbil loňský vánoční snímek (Trable o vánocích), ač jednoduchý a americký, díky bohu vánočně naladil, akorátně pobavil a nikdo mě v něm nenutil k dojetí. Možná kdybych neměla tak vysoká očekávání, nezněla by tato recenze tak negativně. Takže na pravou míru - mé závěrečné zhodnocení je, že se na film určitě mrkněte, není to blbost, je pěkný a ty tři hvězdy si zaslouží, jen se prostě nenechejte strhnout trailerem. Filmové plus - úžasná Helen Mirren, filmové mínus - zbytečná role Kate Winslet (tj. nadbytečná postava).

• 14.12.2016  18:10
    Penny Dreadful (TV seriál) (2014)

1. série - 60% - S01e04 a zatím seriál generuje stejný problém jako Ztraceni. Díly jsou wow, avšak děj jde odnikud nikam. Všude pořád čpí záhada, kterou nejenže nelze pojmenovat, ale s jejím řešením jsou hrdinové na mrtvém bodě, takže se příběh neposunuje. To jinak skvěle zpracované sérii ubírá hodně na lesku. Bez dobrého děje ani úžasná výprava a vskutku brilantní herecké výkony z první série neudělají více než průměr. 2. série - 90% - Seriál se konečně postavil na nohy a všechny postavy i díly spojuje jednotící dějová linka. Příběhu taky rozhodně prospívá prohloubení vztahů mezi hrdiny. Přestože epizody bývají věnovány dlouhým flashbackům do života jednotlivých postav, nejsou tyto výlety do minulosti mínusem, ale naopak přínosem k luštění hlavní zápletky. Eva Green podle mě v seriálu (a to už od první série) sehrává pokud ne tu nejlepší, tak minimálně jednu z top svých životních rolí. Velmi milé je vidět Joshe v pořádnější roli než jen jako zaláskovaného pohledného romantika, ačkoliv zde tvrdá slupka skrývá rovněž měkké jádro. Druhá polovina série navíc přináší tajemnou atmosferickou jiskru v podobě určitého až uměleckého erotického dráždění mezi různými dvojicemi hrdinů, a tato poloha seriálu funguje skvěle a napomáhá gradovat. 3. série - 60% - Nejméně oblíbenou postavou je pro mě John Clare. Význam jeho charakteru v celém kontextu mi přijde přeceněný až zbytečný (marginální autonomní příběh 1 postavy versus hlavní příběh zaměstnávající všechny ostatní postav) a nechápu důvod jeho existenci natahovat i do třetí řady. Nadto mě k zblití odpuzuje asi i samotný herec. Třetí série drží estetickou kvalitu, dechberoucí výpravu a hudbu, skvělé herecké obsazení i výkony, nicméně dějově se nesmyslně rozebíhá na všechny možné strany. A vzhledem k jejímu konci bylo to větvení naprosto, ale naprosto k ničemu. Celkové zhodnocení: Mnoho potenciálu, co k mému naprostému zklamání skončilo jako mnoho povyku pro nic:(, ač jsem do poslední minuty úporně doufala. Dívatelnost ale skvělá a výkony herců excelentní.

• 12.12.2016  02:10

Musím přitakat, že Mel Gibson rozhodně bojovné scény točit umí, a to brilantně. Ale čeho je dost, toho je příliš, takže ač se mi líbily, kriticky hodnotím jejich délku, jelikož po určité době se tu poletující ruka, tam vzduchem svištící horní nebo dolní půlka těla za současného hle-střevo, začala poněkud zajídat. Vzhledem k celkovému vyznění snímku jde ale jen o marginální výtku, která je spíše faktickým postřehem, jelikož tyto scény jsou na druhou stranu pro film velmi příznačné, až by se dalo mluvit o charakteristickém rukopisu režiséra. (Takže ve finále je přítěží snad jen ta fight stopáž.) Filmu rozhodně lahodí velké plátno. Během snímku jsem sledovala i reakce diváků a je to po opravdu dlouhé době, co mohu říct, že kinosál filmem žil. A to je podle mě to pravé ořechové, co se má v biografu dít. :) Mimochodem, nádherně nasnímané velké scény i detaily, skvělá kamera. Opravdovým jevem pro mě však byl do té doby mnou dost diskriminovaný Garfíld (Never Let Me Go - naprosté nemehlo; jeho Amazing Spidermana jsem nesnášela). Tímto se u mě zařadil mezi herce a jeho výraz a výkon zde si zaslouží uznání a po tomto podle mě i vstupenku do světa velkého filmu. Sam Worthington podočekávání dostává pouze malou nevýraznou roli (oproti seržantovi by brilliant Vince Vaughn), až by se dalo říct, že jeho účast v projektu byla jen pro jméno. Alespon tak mi to přijde. Velice zajímavou tváří a zároveň druhé příjemné herecké překvapení je pro mě dosud neznámá Teresa Palmer, doufám, že se s ní nesetkávám na dlouho naposled. Dlužno též dodat, že ač je film řazen jako válečný, osobně vyznívá jako drama na pozadí války. Ale nenechte se mýlit, protože se nejedná o "dramatické (rozuměj patetické, těžké, vyčerpávající, zdrcující) drama". Úplně největším surprise surprise bylo zjištění, že celý film je laděn veskrze pozitivně, což samozřejmě u dramatu a válečných filmů je něco zcela nečekaného a mega atypického. Top americká scéna - odnos zraněného serži z bitevního pole - smála jsem se, až jsem se za břicho popadala! :D Top hláška - "Zachránil i pár Japonců. Ti nepřežili."

• 2.12.2016  04:29

Film, ve kterém mi byli sympatičtí všichni ostatní kromě hlavní herečky (ne hrdinky, herečky).

• 26.11.2016  02:17

Fantastická zvířata mi splnila něco, co jsem myslela, že se už nestane - dovolila mi ještě jednou nahlédnout do společnosti kouzel a objevit nová tajemství této úžasné říše. Nevyčerpatelnost námětu dokazuje ostatně i tento příběh, když ukazuje, že hlavním hrdinou vůbec nemusí být HP. A asi je to tak i lepší. Vizuálnost mě na filmu nadchla úplně nejvíce. Chtěla jsem, at ty krásné obrázky před mýma očima nikdy nepřestanou ubíhat a byla jsem nešťastná, když nakonec přestaly. Jenže děj. První určitě třetinu filmu jsem - ač unešena tím, že se na to můžu jen dívat - nechápala, odkud a kam má dějová linka směřovat. A jaký je smysl veškerého dění. Jako HPfan vím, kdo je G***, kam ho zařadit a o co kolem něj zhruba šlo, každopádně si myslím, že tady došlo k hlubokému podcenění, když ze snímku nevyplývá jednoznačně ani kdo G je, ani jaký je jeho motiv a už vůbec jaký je jeho záměr. Prostě nada... Je neomluvitelnou troufalostí počítat, že se divák dovtípí. Film bohužel neposkytuje dostatek vodítek a indicií k vysvětlení. Ke vší škodě filmu jsem měla dojem, že širší obeznámenost diváka se dopředu očekává, což je omyl v cílové skupině, protože je film uváděn pro širokou veřejnost. Do kina jsem na něj vytáhla matinku pro její lásku k Eddiemu a vůbec se jí nedivím, když na konci konstatovala, že některé souvislosti nepochopila. Příběh prostě postrádá pointu... A mi je líto, že jsem se proto do něj nemohla více ponořit. Jinak výborně zvolení herci :) Eddie je opětovně naprosto skvělý, úžasný, bravurní, talentovaný a schopný se převtělit opravdu do každé role. Ač mívají herci svůj rukopis (což je někdy to, pro co je milujeme), jeho postavy jsou každá jiná a to se mi líbí. Jeho vrcholná herecká scéna zde je lákání hárajícího dvoutunového fantasticbeasta! Mám však dvě ale. Za prvé, moc se mi nelíbil Eddieho trochu "dánský" kukuč, který nasadil Mlokovi (proč proboha překládali to jméno...). Za druhé. Vypadá to, jako by zběhl od Burtona k Yatesovi, přesto... ne, tady Johhny Depp fakt fakt nepatří...

• 25.11.2016  14:53

Já jsem do Woodyho pořád asi nedospěla, takže zatím 3.

• 25.11.2016  12:17
    Kill Bill (2003)

Miluju Kill Billa. Miluju všechny ty úchylárny, co se tam dějí. Miluju stříkání krve, miluju lítající hlavy, miluju hvízdající popěvek, miluju pomstu. A nemůžu si pomoct. Ve chvíli, kdy skončí, mám chuť si jej pustit znovu. A pak zas znovu. A další znovu.

• 24.11.2016  02:03

Koukatelné to asi bylo, ale líbit se mně to nelíbilo. Víc k tomu ani nechci napsat.

<< předchozí 1 2 3